Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik się doczekał. Na otwarciu McDonald's tłumy [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2017 r. o 19:28 Powrót do artykułu
O panie to teraz bezrobocie spadnie chyba do zera w Świedniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wyjechali ze wsi to i bezrobocie spadło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zagęszczenie restauracji McDonald’s względem liczby mieszkańców miasta jest od czwartku większe w Świdniku niż w Lublinie." - informacja = śmieć! O obrót też? Nie mówię, że nie, ale to ŻADNA informacja! tak dla ciekawości - w 500-tysięcznym Poznaniu jest 8 Starbucks-ów a w 800-tysięcznej Łodzi tylko 2 (do niedawna jeden, w Sukcesji). W Poznaniu KAŻDY ma większy obrót niż te w Łodzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak będzie tak ,,schludnie i czysto'' jak np przy ul. Chemicznej, a tak z czasem może być, to ja dziękuję, za takie żarło. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOW LSW WOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW KING !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHAMBURKery były?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni bastion padł masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepszy KFC by był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie te tłumy na którym zdjęciu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dla pospólstwa to niewątpliwie atrakcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow! No to tera Hamburk pełnom gembom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferowane tam tzw. "jedzenie" jest dobre tylko w jednym przypadku - kiedy wyjeżdżamy go kraju dzikiego (dzikiego dla naszych żołądków), skąd moglibyśmy przywieźć ("w sobie") jakieś choróbsko albo robala. Wtedy korzystanie z maka ma sens. U nas nigdy w życiu nie jadłem tego. Korzystałem tylko podczas podróży z kawy, lodów oraz wc i tylko to polecam ! A nazwanie tego restauracją to... wielkie nieporozumienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej no bardzo fajnie i takie tam ale coś stojaczkow na rowery nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ tłumy... Bzdury. Kolejek ani tłumów nie było. Tekst sponsorowany, redaktor pil kawę w domu i pisał o tłumach w 'hamburgu'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhahahahahaha:))))) syf jedzą i się kretyni cieszą :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj no nie wiem to takie higieniczne ..czy np rukola w kajzerce śniadaniowej jest myta ..poza tym wszystko nakładane jest gołymi rękoma, plaster po platerku, póxniej te same palce używają różnych urządzeń: do keczupu, majonezu, grila, opiekacza ...ani razu nikt nie myje rąk po drodze (widziane na własne oczy)  Czasem ten ktoś pomaga w kasie i przy wydawaniu kanapek.  W innej restauracji burgerowej pan robiący kanapki był chyba b chory, kichał w rękaw ale wiedział mnie z boku i pewnie dlatego nie nakichał mi do kanapki ani w swoją rękę robiącą tę kanapką...Również (widziane) panie z baru sałatkowego wychodzace z toalety i w ogóle nie myją rąk tylko podmalowują usta a potem idą do tego stoiska i przygotowują sałatki...ale pyszne! W dodatku sami ludzie nie dbają o higienę grzebią w ziemniakach, potem w bułkach bez rękawiczek czy siatek foliowych na ręku...potem dają taką bułkę dziecku na wózku i my też to jemy z kurzem i brudem Nie mówię że po drodze ludzie ci dotykają wielu brudnych miejsc i często widać że nie myją rąk po wyjściu z toalety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właścicielem jest osoba z Lublina :) łeh łeh łeh ... czyli lublin też zarabia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak lublin zarabia, właścicielem jest Librex Izabela Orzeł, widać na paragonie :P , Zero przestrzegania higieny co widać. prcownicy powinni myć rece co godzine.. i tak nie ma 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...