Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
DZIĘKI KOMUNISTOM POWSTAŁO TO MIASTO ,WYCIĄGNĄŁ BIERUT WIEŚ Z CZWORAKÓW I TAK MU SIE ODWDZIĘCZYLI .MÓWIŁ MI DZIADEK ZAWSZE NIE PODAWAJ RĘKI DZIADOWI ,WIDZĘ ŻE MIAŁ RACJĘ .BUCHCACHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty pachołku moskwy skąd jesteś? z wielkiej i szerokiej metropolii lubelskiej? Dziadek był w UPA czy może KC?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMUNISCI TO TEY ZROBILI Zamordowano wielu księży patriotów, usunięto ich - bestialsko mordując, by nie przeszkadzali w przepoczwarzaniu się zbrodniczej żydokomuny w pazerny i wyniszczający Polskę żydokapitalizm, za wszystkie te zbrodnie ponoszą odpowiedzialność ówczesne i obecne elity intelektualne i polityczne. Wiele komentarzy wywołały następujące wydarzenia: 19 Październik 1984 – porwano i ze szczególnym okrucieństwem bestialsko zamordowano księdza Jerzego Popiełuszko, przez funkcjonarjuszy SB: kpt. Grzegorz Piotrowski, por. Leszek Pękała, por. Waldemar Chmielewski, płk. Adam Pietruszka, w tym samym czasie, ks. Michał Czajkowski był agentem - tajnym współpracownikiem SB, i bezpośrednio podlegał pł. Pietruszce. [osobiście znałem ks. Popiełuszko, red. nacz. polonica.net] 31 sierpnia 1988 - Odbyło się spotkanie Czesława Kiszczaka i Lecha Wałęsy, na którym zrodziła się idea „okrągłego stołu”. 16 września 1988 - Pierwsze spotkanie strony rządowej z "opozycją" w Magdalence. 20 Styczeń 1989 – zamordowano księdza Stefana Niedzielaka. Proboszcz parafii Św. Karola Boromeusza. Ciało znaleziono w mieszkaniu zamordowanego księdza. Sekcja wykazała liczne urazy i rozerwanie wiązadeł kręgu szyjnego jako przyczynę śmierci. [osobiście znałem ks. Niedzielaka, red. nacz. polonica.net] 30 Styczeń 1989 – w Białymstoku zamordowano księdza Stanisława Suchowolca, duszpasterza miejscowej „Solidarnosci”. [osobiście znałem ks. Suchowolca, red. nacz. polonica.net] 11 Lipiec 1989 – w Krynicy Morskiej zamordowano księdza Sylwestra Zycha. [osobiście znałem ks. Zycha, red. nacz. polonica.net] Sierpień 1994 - uniewinniono generałów SB Ciastonia i Płatka, oskarżonych o kierowanie morderstwem księdza Jerzego Popiełuszki. W czasie postępowania prokuratorskiego okazało się, że nie można postawić zarzutów Czesławowi Kiszczakowi. Na początku postępowania Minister Sprawiedliwości Wiesław Chrzanowski odsunął od prowadzenia śledztwa prokuratora Witkowskiego, który chciał rozszerzyć krąg podejrzanych o kierownictwo MSW i Biura Politycznego PZPR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paru oszołomom-radiomaryjcom (wystarczy spojrzeć na postulaty) śni się fucha radnego. Trzeba więc myśleć o kampanii wyborczej. Frekfencji to raczej nie będzie. Ludzie mają wspomnienia w "głębokim poważaniu". A i pogoda nie sprzyja. Przyjdzie paru siuśmajtów żeby bezkarnie podrzeć na ulicy gęby i to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DoT napisał:
A ty pachołku moskwy skąd jesteś? z wielkiej i szerokiej metropolii lubelskiej? Dziadek był w UPA czy może KC?
Nie pojękuj jak "goła du** siedząca w pokrzywach".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i na co to komu potrzebne , lepiej niech powiedzą co zostało ze słynnych postulatów solidarności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW od 1953 napisał:
Paru oszołomom-radiomaryjcom (wystarczy spojrzeć na postulaty) śni się fucha radnego. Trzeba więc myśleć o kampanii wyborczej. Frekfencji to raczej nie będzie. Ludzie mają wspomnienia w "głębokim poważaniu". A i pogoda nie sprzyja. Przyjdzie paru siuśmajtów żeby bezkarnie podrzeć na ulicy gęby i to wszystko.
Oszolomem jest ten, ktory porywa sie do pisania a nie zna podstaw ortografii. Do tego jest zbyt leniwy, zeby wgladnac do slownika. Frekwencji (nie frekfencji) na lekcjach jezyka polskiego nie mialo sie najlepszej... To tak jak w roku 1986, na rynku w Poznaniu spotkalo sie dwoch kumpli z podstawowki. Jeden z nich milicjant. Ten drugi pyta: "Jak ty trafiles do milicji?" "Proste, dobrze wiesz, ze do ksiazek mnie nie ciagnelo." Do tego, patrioci cenia sobie tamto unikalne podejscie do dziennika, a wy, potomkowie "praczy" (od prania, ale nie poscieli) wolicie budowac nowy 'sojuz'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
epoka 21 poszukaj sobie informacji ilu księży zamordowali w 1939 i później hitlerowcy, zrób listę. potem publikuj ewentualnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
DZIĘKI KOMUNISTOM POWSTAŁO TO MIASTO ,WYCIĄGNĄŁ BIERUT WIEŚ Z CZWORAKÓW I TAK MU SIE ODWDZIĘCZYLI .MÓWIŁ MI DZIADEK ZAWSZE NIE PODAWAJ RĘKI DZIADOWI ,WIDZĘ ŻE MIAŁ RACJĘ .BUCHCACHA
brawo! " nie lituj sie nad chamem, bo jak cham sie odbije, to cie torba zabije..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Histori nie da sie wymazac. Czy o to ludziom chodziło? Co wyszło? Protest to protest,byly i śmiesze zdarzenia. Tylko jest najgorsze,że nikt z z tzw przywodcw nie przewidzial co bedzie pozniej. Jedni wybrali emigrecje,innni zostali kombantatami ale lepszymi. Za dzialania w obronie WSK otrzymali pieniadze jako przesladowani. Myslalem.ze ludzie dzialaja bezinteresownie. Mylilem sie. Kto sie nachapał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...