Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
103 czy tam 105 to w granicy błędu pomiaru. Jakbym tak piracił to oczywiście że bym się sądował i z całą pewnoscią bym wygrał. A że jeżdżę zawodowo to tanio dla państwa by nie było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy dostali mandaty i po 10 punktów karnych. Oni nieDOSTALI mandatów....Oni zostali ukarani.Dostać to można po głowie (np.za brak znajomości gramatyki)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga bo robią łapankę autami z innych powiatów. Vectra LRY i inne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukarany to może być ktoś chłostą co najwyżej, wracaj do przedszkola!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z cala peqnoscia by Pan przegral,bo jakim trzeba byc debilem,aby przekraczac 50km/h w terenie zabudwanym po drugie 103 czy to 105 to i tak jest pewnie rzeczywista predkosc uwzglwdniona w radarze, nq liczniku nie ma Pan 105 ma Pan 110 lub wiecej km, kazdy licznik jestv przekrecony od 3km/h w gore, w fordach czasami 10km/h plus radar takze podkrecomny z 3-4km/h 103 czy tam 105 to w granicy błędu pomiaru. Jakbym tak piracił to oczywiście że bym się sądował i z całą pewnoscią bym wygrał. A że jeżdżę zawodowo to tanio dla państwa by nie było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak jest to dziwny KRAJ. Zabierają to czrgo nie dawali. A jak ktoś z jazdy "żyje" - to co ? od razu ma się powiesić czy zabić ??? Narodzie chrześcijański - OBUDŹ się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vectra LPU w okolicach lubartowa. hwdp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale piratów złapali :D i ten zoom x17 :) ha ha ha ha ha równie dobrze kierowca mógł jechać 99 km/h a nieoznakowany lekko się zbliżył i prawie tego nie widać..... Jeszcze ten pomiar na odcinku 100m no śmiech ha ha ha ha tylko do sądu z tym.... Jeszcze dużo taki durnowatych przepisów POzostało PO poprzedniej  władzy, byle by szybko się z tym Andrzej uporał...bo ludzie tracą pracę przez idiotyczne pomysły POprzedniej władzy a bezpieczeństwo wcale się nie POlepsza :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak jest to dziwny KRAJ. Zabierają to czrgo nie dawali. A jak ktoś z jazdy "żyje" - to co ? od razu ma się powiesić czy zabić ??? Narodzie chrześcijański - OBUDŹ się.
A jak ktoś z jazdy żyje to niech jeździ zgodnie z przepisami baranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak jest to dziwny KRAJ. Zabierają to czrgo nie dawali. A jak ktoś z jazdy "żyje" - to co ? od razu ma się powiesić czy zabić ??? Narodzie chrześcijański - OBUDŹ się.
  Typowe, Państwo złe bo coś zabiera ale za brak szacunku do reguł i przepisów drogowych brak piętnowania. Ludzie tracą życie nie tylko przez brak umiejętności i doświadczenia, ale także przez brawurę. Z całym szacunkiem, nawet najlepsze umiejętności fizyki nie oszukają i nie chodzi tylko o to żeby samemu być przekonanym, że dam sobie radę, ale też być gotowym na błędy tych co nie wiedzą co robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli zyje z jazdy to powinien dawc przyklad na drodze, bo duzo jezdzi i wie jak sie zachowac. Za domem mam dojazd do obwodnicy jest do 50, ale prawie nikt tyle nie jezdzi a 100km/h to 30% przekracza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha pier*Olenie ze jak jeździ i zarabia to powinien bardziej przestrzegać przepisów bardziej głupiego komentarza nie widziałem. Najlepiej żeby wszyscy pracujący za kółkiem wychodzili z domu i O 5 i wracali o 22. I to nie wiem czy wyrobia plan sprzedażowy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajsławice lepiej skontrolujcie. W końcu to wasz powiat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zastanawia jak za jedno wykroczenie karze się potrójnie(mandat,punkty i zabranie prawka).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale piratów złapali :D i ten zoom x17 :) ha ha ha ha ha równie dobrze kierowca mógł jechać 99 km/h a nieoznakowany lekko się zbliżył i prawie tego nie widać..... Jeszcze ten pomiar na odcinku 100m no śmiech ha ha ha ha tylko do sądu z tym.... Jeszcze dużo taki durnowatych przepisów POzostało PO poprzedniej  władzy, byle by szybko się z tym Andrzej uporał...bo ludzie tracą pracę przez idiotyczne pomysły POprzedniej władzy a bezpieczeństwo wcale się nie POlepsza :)
Żebyś się nie zdziwił. Pisiory tyle kasy ludziom naobiecywali, że teraz na rzęsach staną żeby ją zdobyć. A to jest jeden ze sposobów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha pier*Olenie ze jak jeździ i zarabia to powinien bardziej przestrzegać przepisów bardziej głupiego komentarza nie widziałem. Najlepiej żeby wszyscy pracujący za kółkiem wychodzili z domu i O 5 i wracali o 22. I to nie wiem czy wyrobia plan sprzedażowy. Pozdrawiam
W Niemcach też tak cfaniakujesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko zależy od tego, kto się dopuszcza wykroczenia. Tak było zawsze, jest i będzie. Faktem jest, że ci z układami rzadziej powodują wypadki śmiertene. Zatem motłoch musi się liczyć z tym, że co wolno Wojewodzie, to nie Tobie smrodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj na trasie z warszawy do lublina jakiś hamburger z rel LSW lubię swoją wieś w fordzie mondeo kombi wpiep...aył się między samochody w czasie wyprzedzania tak że zepchnął jeden samochód na pobocze. całe zdarzenie zostało zarejestrowane i w poniedziałek trafi na policję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że mamy sreberko w Swidniku... Na Rydzkich tablicach.... Z wideorejestratorem. Wolniej. Bezpieczeństwo jest najważniejsze.Twoje, i moje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam komentarze, że zabranie piratowi prawo jazdy, za to że jedzie ponad setkę w terenie zabudowanym, jest wielką krzywdą, i jeszcze dodaje, że przez Policję lub przepisy stracił pracę - to mam tylko jedno życzenie: wprowadzić obozy i zacząć oczyszczać społeczeństwo z takich bezmózgów ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...