Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
na Krańcowej jest ograniczenie do 40 km/h z jaką prędkością jechał że wypadł z drogi na zakręcie ? a może ślisko było, deszcz padał ?
Dwadzieścia metrów od tego tragicznego zakrętu obok parkingu przy ogrodzie Tulipan jest miejsce po znaku ograniczenia prędkości do 40 km/h ,który znikł jakiś czas temu. Dziesięć kilometrów więcej ZABIJA. Myślę że ludzie którzy zabrali te znaki są odpowiedzialni za wypadki na tej drodze. Były już dwa śmiertelne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam znaki !
Jak nikt nie będzie łapał złodziei to niedługo na tej drodze nie będzie ani jednego znaku ograniczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu wsiowy prymitywny 'miszcz prostej asfaldowej' pokazał leszczom jak jeżdżą debeściaki! I tym sposobem został zabójcą!   Jeśli ma sumienie i umiejętność rozróżnienia dobra od zła, co wcale nie jest takie pewne - to do końca życia będzie woził się ze świadomością zamordowania człowieka... Za głupotę się płaci...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie uzupełnia pokradzionych znaków drogowych. Przy tym zakręcie kiedyś był znak ograniczenia prędkości a teraz go nie ma. To już drugi człowiek, który zginął na tym zakręcie. Na całej ulicy nie ma ani jednego przejścia dla pieszych. Przydały by się progi zwalniające bo niektórzy kierowcy pędzą tamtędy jak po autostradzie. Można by o tym dużo pisać ale to psu na budę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym zakręcie zwykle leżą kamienie z pobliskiego przejazdu kolejowego. Można się na tym poślizgnąć całkiem nieźle. A ci co próbują je ominąć ryzykują zderzenie z pojazdami z przeciwka. To niebezpieczny zakręt ale oznaczenia brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie,niewymyslajcie niestworzonych rzeczy,byłem tam i widzialem slady na chodniku,poprostu jechal za szybko i zarzucilo mu tyl i poszedl w prawa strone a ze bylo slisko droga hamowania sie wydluzula.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiadomo jeszcze kim był ten 22 latek? Tylko nie piszcie głupot ,ze człowiekiem itp..Ja pytam poważnie:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginął Mateusz Fijałko z Franciszkowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda młody chłopak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka tego co zginą i tego co prowadził.. Na zawsze sobie życie skomplikował.. A tą drogę to powinni przerobić, że to w ogóle do ruchu jest dopuszczone nie dość że wąsko to i kręto, a już nic nie powiem jak wracają z działek na rowerach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy sprawcą nie był przypadkiem syn właściciela jednej ze świdnickich szkół jazdy? Jak on zdobył "prawko" przy takich umiejętnościach?. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy sprawcą nie był przypadkiem syn właściciela jednej ze świdnickich szkół jazdy? Jak on zdobył "prawko" przy takich umiejętnościach?. 
 
Czy sprawcą nie był przypadkiem syn właściciela jednej ze świdnickich szkół jazdy? Jak on zdobył "prawko" przy takich umiejętnościach?. 
,,PRAWKO, :(,   mówi coś Wam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu wsiowy prymitywny 'miszcz prostej asfaldowej' pokazał leszczom jak jeżdżą debeściaki! I tym sposobem został zabójcą!   Jeśli ma sumienie i umiejętność rozróżnienia dobra od zła, co wcale nie jest takie pewne - to do końca życia będzie woził się ze świadomością zamordowania człowieka... Za głupotę się płaci...
Wiesz co to znaczy morderstwo pajacu? Jak nie to się nie wypowiadaj inteligencie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skurwiela bym powiesil za jaja.... pierdolony powini takiego powiesic.... kolega był taki sympatyczny Jezu jaki ten świat jest pojebany! Wspoczywaj w pokoju :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy wszyscy jesteście mądrzy, ojeju. Akurat jestem osobą, która wie jak to się stało. Byłem na miejscu i widziałem wszystkie ślady. Dane było mi też poznać okoliczności. I prawda jest taka, że gdyby właściciele nie wypuszczali swoich piesków na nocne spacery, do niczego by nie doszło. Chłopakowi wyleciał pies! Chamował awaryjnie co potwierdzają ślady na asfalcie. A co do prędkości nigdy nie widziałem osoby, która jechałaby tamtędy przepisowe 40! Kierowca wykazał się nadzwyczajną dojrzałością reanimując ofiarę do samego przyjazdu karetki. Tak pieszy zginął, ale takim waszym pieprzeni** nie oddamy mu życia. A kierowca żyje i to nim należy się zająć. Zastanówcie się jak taka tragedia może wpłynąć na jego życie. Pozdrawiam wszystkich hipokrytów!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy wszyscy jesteście mądrzy, ojeju. Akurat jestem osobą, która wie jak to się stało. Byłem na miejscu i widziałem wszystkie ślady. Dane było mi też poznać okoliczności. I prawda jest taka, że gdyby właściciele nie wypuszczali swoich piesków na nocne spacery, do niczego by nie doszło. Chłopakowi wyleciał pies! Chamował awaryjnie co potwierdzają ślady na asfalcie. A co do prędkości nigdy nie widziałem osoby, która jechałaby tamtędy przepisowe 40! Kierowca wykazał się nadzwyczajną dojrzałością reanimując ofiarę do samego przyjazdu karetki. Tak pieszy zginął, ale takim waszym pieprzeni** nie oddamy mu życia. A kierowca żyje i to nim należy się zająć. Zastanówcie się jak taka tragedia może wpłynąć na jego życie. Pozdrawiam wszystkich hipokrytów!
 
Ale wy wszyscy jesteście mądrzy, ojeju. Akurat jestem osobą, która wie jak to się stało. Byłem na miejscu i widziałem wszystkie ślady. Dane było mi też poznać okoliczności. I prawda jest taka, że gdyby właściciele nie wypuszczali swoich piesków na nocne spacery, do niczego by nie doszło. Chłopakowi wyleciał pies! Chamował awaryjnie co potwierdzają ślady na asfalcie. A co do prędkości nigdy nie widziałem osoby, która jechałaby tamtędy przepisowe 40! Kierowca wykazał się nadzwyczajną dojrzałością reanimując ofiarę do samego przyjazdu karetki. Tak pieszy zginął, ale takim waszym pieprzeni** nie oddamy mu życia. A kierowca żyje i to nim należy się zająć. Zastanówcie się jak taka tragedia może wpłynąć na jego życie. Pozdrawiam wszystkich hipokrytów!
 nie zmienia to faktu ze nie zachowal ostroznosci.... wine ponosi kierowaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wiadomo w końcu kim był sprawca,jak miał na imię chociaż??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to ważne kim był sprawca? Aż tak Wam to potrzebne do sensacji? Kto by to nie był, nie ma to w tym momencie żadnego znaczenia. Stało się. Wyrok wyda sąd, a nie Wy. A jeśli macie zamiar kogoś oceniać, to zacznijcie od siebie i wyciągnijcie z tej tragedii pewne wnioski na przyszłość.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niechodzi o osądzanie,poprostu chce wiedzieć czy to ta osoba o ktorej mysle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawcą mogl być kazdy z was w tej sytuacji, ponadto ponad połowa stad by sie obsrała i spanikowała 100 razy i tak nie zachowała ale lepiej wypisywać bzdury sprzed monitora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...