Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Urzędnicy już w nowej siedzibie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 listopada 2017 r. o 18:43 Powrót do artykułu
undefined napisał:
superr wydaje sie cudze  pieniadze... a dla was mieszkancy podwyzki podatkow juz wkrótce hehehe
 Ty byś nie wydał ani grosza i podczas załatwiania spraw w UM stałeś w malutkim pokoiku bo nie było krzesła dla petenta. A teraz załatwisz sprawę i jeszcze cukierka dostaniesz a jak będziesz kulturalny to kawą Cię poczęstują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie Świdnik ma nirmalny urząd. Nareszcie normalne warunki by załatwić jakąś sprawę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam tylko kiedy ktoś wreszcie zburzy ten stary blaszak. To straszydło już dawno trzeba było rozebrać. Działka atrakcyjna, ścisłe centrum a tu relikt z PRL-u. Mam nadzieję że starostwo tego nie kupi bo nadal by było dziadostwo. Prywatny właściciel zrobi z tego perełkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze. Na tej inwestycji przynajmniej skorzystają wszyscy mieszkańcy a nie garstka wybrańców jak w przypadku chodźby budowy ul Gospodarczej albo Ryjkowiznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnicy powinni być w garniturach. Tu wyglądaja jak wieśniaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie mamy w Świdniku urząd, którym można się pochwalić!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do poniżej: W życiu nie przyszłoby mi do głowy żeby komuś chwalić się jakimkolwiek urzędem. No chyba że jesteś burmistrzem i chcesz się pochwalić innemu burmistrzowi, to rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czekam tylko kiedy ktoś wreszcie zburzy ten stary blaszak. To straszydło już dawno trzeba było rozebrać. Działka atrakcyjna, ścisłe centrum a tu relikt z PRL-u. Mam nadzieję że starostwo tego nie kupi bo nadal by było dziadostwo. Prywatny właściciel zrobi z tego perełkę
 no od razu .  część jest własnością Banku ... p.s. a te perełki to szkło, blacha  i styropian ochlapany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiekszosc mieszkanców odwiedza urzad raz na kilka lat !!! Nie robcie mieszkancom wody z mozgu. To tak jakbym ja kupił sobie samochód za wpłacone przez ludzi pieniadze i dalbym im raz na kilka lat przez 15 minut posiedziec zeby zobaczyli jaki mam piekny samochod !!! (za ich pieniądze)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urząd boli najbardziej hejterów tych Osikowych kołków tępo ciosanych. Ich opowieści ludzie nie kupują. Urząd był potrzebny nie burmistrzowi a ludziom. Raz na kilka lat to chyba Spadło odwiedza urząd, żeby podsłuchać. Dowody osobiste, zameldowania, podatki, opłaty, drzewa, drogi, szkoły i przedszkola itp. Raz na kilka lat to ja dobytek Osiki odwiedzam jak samochód kupuje i jak dom budowałem. Moi rodzice nawet nie wiedzą gdzie jest starostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak powinno być już od dawna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja tak napisze z innej beczki czy dalej szkoły w świdniku bedą robić imprezy dla wice starosty i gałgana za nasze pieniądze ???????????????????????????? co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko spoko tylko poprzyklejajcie więcej tektury do okien żeby nie było widać jak ciężko pracujecie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kamery nad wejściami i listami obecności zamontujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYłam, bardzo przyjemna obsługa i wreszcie nie to dzidostwo. swoją drogą, ciekawe kierdy rozbiroą ten straszak blaszak, staarą siedzibę. oby jak najszybciej. I niech starosta tego nie kupuje, bo nic nie zrobi tylko dalej będzie straszyć mieszkańców. Trzeba to koniecznie rozebrać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...