Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: W odwecie za odbicie męża obcięły włosy

Utworzony przez paula, 22 sierpnia 2011 r. o 14:41 Powrót do artykułu
jeśli faktycznie odbiła komuś męża to należało jej się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja uważam że należy się przede wszystkim mężusiowi, wszak kobieta nie koniecznie musiała wiedzieć o tym że jest on zajęty, natomiast on zdradził z premedytacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Poraniły też broniącą się nożem" to kto w końcu miał ten nóż napastniczki czy ofiara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli "odbiła męża" którejś z tych wariatek, to dobrze zrobiła, a dla faceta brawo za instynkt samozachowawczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://sponsorki.sizaba.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli wiedziała że jest żonaty to ma za swoje..może sie dziewczyny oduczą sięganie po cudze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak suka nie da to pies nie wezmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj oj żoneczki się odezwały.A biedny mężunio pewnie został zgwałcony na siłę.A na serio-to też się nie dziwię że od takich bab mężowie uciekają.Złapie faceta i już uważa że przez całe życie osiadła na laurach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam częstsze patrolowanie tej ulicy z Kopernika włącznie.W nocy nie można wytrzymac już tych krzykow pijanych dziewczyn i nie tylko.Łażą przez całą noc z wrzaskami i są wręcz niewidzialni,co ułatwiają ciemności wśród drzew.Upodobali sobie ławeczkę na wprost "pięknego"klombu przy ulicy Kopernika 20gdzie jest najciemniej,bo spółdzielnia nie porządkuje zieleni,nie przycina drzew i ma w nosie mieszkańców.Najgorsza ulica w mieście i wspaniałe miejsce dla nożownika. A straż miejska chyba robi na drutach w nocy i nie widzi problemu na tej ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
również mieszkam na Kopernika, budzą mnie sku*****ny co noc, mam już tego dość. gdzie w ogóle jest policja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to Policjantowi nie można zakłucić ciszy nocnej. Taki są przepisy musi być zgłoszenie. A krzykami to straz miejska powinna się zająć a policja pobiciami włamaniami i tego typu sprawami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe co to za klientka ze Świdnika co jej kudły obcięli? Jak ktoś wie to niech napisze , bo strasznie ciekawy jestem!! Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...