Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik wizetówka regionu.

Utworzony przez polak, 16 stycznia 2010 r. o 18:14
A właśąnie nie. W telewizjipokazuja region nie wspominajac o swidniku.Celowo bo nie pomina sie PZL Swidnik przez pomylke. Durny jest gospodarz ktory nie dba o pracownikow o miejsca pracy dla lydzi ktorzy zbudowali Swidnik ,,pracowali,wychowali dzieci./ To jest firma rodzinna oddzialyuwujaca na miasto i jego mieszkancow. Ekonomicznie. Standart u nowych wlascicieli. Rzetelna i efektywna praca na stanowisku. Logistyka i planowanie. Nie trzeba tlumaczyc ,ze kazdy chce pracowac by utrzymac rodzine.Panowie nie metodami pomowien i prowokacji. Wczesniej czy pozniej dotknie to i was. Wyscig szczurow dotyczy szczurow .nie ludzi ,,podobno nie kieruja sie instynktem lecz rozumem,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Przyznam ,że "polowałam" na Ciebie......chciałam bardzo serdecznie zaprosić do nowego FORUM Nowe Forum - swidnik24.net Można się tam wypowiedzieć na wszystkie nurtujące nas tematy....... zobacz....i coś napisz....zauważyłam , że poruszasz naprawdę aktualne problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...