Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Zderzenie auta i motocykla. Są utrudnienia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lipca 2017 r. o 12:45 Powrót do artykułu
Wygląda fatalnie. Mam nadzieję, że kierowcom nie stało się nic poważnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
źle zaprojektowane skrzyżowania i wciskanie dróg rowerowych kosztem chodników z pierwszeństwem przejazdu zaburzyły bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Widać ewidentnie, że auta aby włączyć się do ruchu z podporządkowanej ulicy mszą zatrzymać się na ścieżce rowerowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle motocykl jechał 30 km/h ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A motłoch stoi i zdjęcia robi swoimi smartfonami za 1zł....żenada....po co im te foty?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I niech mi nikt nie mówi,że motocyklista jechał 40km/h jak mówią znaki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to niektórych obchodzi ile jechał, faktem jest to, że to kierowca auta wymusił pierwszeństwo może i jechał 80 to i co z tego czy każdy kto hejtuje na tym forum nigdy nie przekroczył prędkości, zawsze jeździł zgodnie z przepisami skąd tyle jadu w co niektórych, po co szukać sobie jakiegoś problemu i się zastanawiać ile to mógł jechać motocykl a może kierowca auta smsa czytał i nie zauważył motocykla;/ Dużo zdrowia dla kierowcy jednośladu. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam informacje odnośnie wypadku, dlatego też proszę rodzinę ofiary o pilny kontakt na email: patrycja.legnicka@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...