Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Złodziej konserw zatrzymany po pościgu przez kasjerkę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 września 2016 o 16:19 Powrót do artykułu
nakarmić głodnego, a potem w***...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A gdzie nagrania z kamer!?
0
10 lat za dwie konserwy? Chyba was pogieło, buehehehehehehehehe.....
0
Kasjerka odpowie za naruszenie nietykalności człowieka.
0
dlaczego ta kasjerka przyjęła obowiązki ochroniarza? Tego teraz wymają od kasjerek, czy po prostu ta kobiecina za dużo naoglądała się filmów amerykańskich? Żałosne.
1
autor ! autor ! czy konsultował z prawnikiem tego newsa ?
-1
"Ukradł dziadek kostkę masła, chleb i czekoladę". Żenują mnie tego typu newsy!!! A co ze złodziejami na skalę milionową?! Piętnujecie? Byle właściciel firmy budowlanej zatrudnia na czarno, nie wypłaca całej pensji, zalega ze spłatami faktur dla podwykonawców. Okrada Państwo Polskie na składkach ZUS, Vacie, itd., itp.
0
Złodziej ją odepchną? Naprawdę? Kto pisze te artykuły? Odepchną to mogą oni i zrobią to w przyszłości..
0
Chwdp 10lat za konserwe
0
czy to adas p. zrobil, ten w okularach, z klatki przy przystanku naprzeciwko plebanii???
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
10 lat za dwie konserwy? Chyba was pogieło, buehehehehehehehehe.....
Małe złodziejaszki wieszacie, wielkim nisko się kłaniacie.     M. Rej
0
myślę, że na miejsce zdarzenia należy wezwać FBI
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: