Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik znów chce robić „wueski”. Jest już koncepcja nowego motocykla

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 września 2016 r. o 10:37 Powrót do artykułu
Istnieje motocykl -Junak.Wersja polska, współczesna. ..... Nowa wersja -następna- polskiego motocykla - to powinien być lekki, perfekcyjnie zmontowany, EKONOMICZNY - model- cena, różne wersje,możliwość tuningu, serwis -niezawodny. To sukces przyjdzie. Produkowany blisko. Mnie osobiście nie imponują "transformersy". Motory WSK oraz SHL - miały elegancję, szyk, klimat. Ścigacze i motokross -to nie są maszyny dla miejskich dróg. Cieszy mnie iż NARESZCIE - konkrety a nie tylko wspomnienia. Super wiadomość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W - jak wiosna S - jak Stach K i jak kocham Stacha wiosną pamiętacie tę piosenkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tak długo musiałem na to czekać? Dlaczego wszystko, co zbudowała komuna tzn. Polacy zostało zlikwidowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie - czy ktoś robił badania marketingowe takiego projektu? Jeśli nie, to będzie tylko zabawa pasjonatów, którą ktoś sfinansuje. Z całą sympatią dla WSK i szacunkiem dla pomysłodawców - sentyment dla WSK mają ludzie "dojrzali". Dla przeciętnego Millenialsa (a ani kupują 125-tki), to opowieść o blaszanym smoku i obciach. Jedynym argumentem dla nich może być cena, ale wtedy potrzeba jest wielka skala produkcji, aby producent nie dokładał. Nie lepiej uruchomić produkcję customową na zamówienie pasjonatów? Ale nie 125-tek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe kto zostanie tzw. partnerem biznesowym. Wzorem miejskich spółek i instytucji z pewnością nie będzie to osoba przypadkowa tylko związana z pisem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan spadochroniarz mełgiewski Piotrowicz niech lepiej nam powie jak idzie wyprzedaż  gruntów żeby znaleźć kasę na basen. I niech jeszcze powie ilu z kupujących to ci co na przykład wynajmują biuro poselskie soboniowi, albo sprzedali mu dom w Krynicy. To są ciekawe tematy, a nie jakieś propagandowe paplanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Smaug!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Swidniku jedyne co mozna zrobic to kupic bilet do Lublina i wyjechac z tej wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest twoje zdanie i na szczęście nie od ciebie to zależy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rozumiem to będzie wzornictwo retro ale z nowoczesnym silnikiem i rozwiązaniami "pod bakiem"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako użytkownik kilku modeli (od 2 ramówki do niklowanego kobuza) tego produktu jestem ZA. Szkoda, że zaprzestano produkcji w ogóle. Dzisiaj przy naszych kosztach produkcji, bylibyśmy potentatem na rynku europejskim a kto wie może i światowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W Swidniku jedyne co mozna zrobic to kupic bilet do Lublina i wyjechac z tej wsi.
Jakoś coraz więcej ludzi z Lublina przeprowadza się do tej "wsi". Ci którzy zmieniają miejsce zamieszkania też wolą Świdnik niż Lublin - ciekawe dlaczego?? Podejrzewam, że się nie domyślisz bo jesteś elitarną jednostką z Lbn i jedynie stać Cię na takie komentarze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko na tej "wsi" wielu  z was (Lbn)pracuje,mieszka,a inni przyjezdzają do knajp na orliki itp.Czyżby znudziły wam się wielkomiejskie klimaty,czy czegoś wam brakuje w tej metropolii?My chcemy dalej żyć tym swoim świdnickim życiem,a was tu nie chcemy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mam nic do Świdnika, często wpadam na szamke do Impulsa. Nową Wsk'e chętnie bym kupił, więc róbcie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to ma być chiński chłam to nawet nie psujcie opinii o tym motocyklu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak będzie podobnie jak z Junakiem czy z Rometem (czyli chińszczyzna złożona w Polsce) to ja dziękuję, kupię niedużo droższego japończyka" i będę miał motocykl na wiele lat... czyba że będzie to chińszczyzna wysokiej jakości (bo taką też potrafią zrobić) to tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zrobią poprawionego, podrasowanego Junaka, to kupię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No zobaczymy co wymyśla niech zrobią taka sama weske jak była tylko ulepsza troszkę silnik. Klasyka rządzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do normalnego - normalny bo to Ty raczej nie jesteś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli będzie to polska myśl a nie jakiiś klon chiński ze znaczkiem WSK i będą produkoać w Polsce z części polskich (tak jak fabryka Ursus) to jestem na tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...