Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital w Świdniku wychodzi na prostą

Utworzony przez Kazek, 10 kwietnia 2009 r. o 10:26 Powrót do artykułu
Według Dziennika wszystko co dotyczy Świdnika jest super. Od lotniska w lesie począwszy a na szpitalu, który robiąć 2 000 000 zł. straty rocznej zdaniem pani redaktor wychodzi na prosta , skończywszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"przyjętych ponad limit pacjentów."-COOOOOOOOOOO??????????????? Przecież w Świdniku szpital pacjentów się pozbywa ,a nie przyjmuje.Sam niejednokrotnie doświadczyłam tego. moja styczność z tym szpitalem kończyła się na izbie przyjęć.Nieraz nawet lekarza żadnego nie widziałam,tylko zlecał przez telefon i na drugi dzień odsyłał do domu.Raz nie mogłam chodzić ,karetka mnie przywiozła, przytrzymali dobę(jak to mają w zwyczaju) i następnego dnia kazali "iść!!!!" do domu i leczyć się w przychodni.A raz ,to od razu odesłali(pozbyli się) do Lublina,do szpitala na Abramowickiej(też to mają w zwyczaju). Ale tam na szczęście jest porządny szpital i zatrzymali mnie ,prawidłowo zdiagnozowali i wyleczyli.Od tej pory leczę się wyłącznie w szpitalach w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...