Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital w Świdniku z szansą na unijne miliony

Utworzony przez młoda świdniczanka, 31 marca 2010 o 18:18 Powrót do artykułu
a moze Panu Waldemarowi Białowąsowi i reszcie obniżyc diety po 5%?? niedługo wybory! napewno bedziemy o tym pamietac prosze Pana radnego!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech Pan dyrektor W.B. zajmie się swoimi pseudo nauczycielami (oczywiście tylko niektórymi), zamiast dzieciakom wytłumaczyć co i jak to robią same kartkówki i dziwią się że same złe oceny. A jak podpadnie jedno dziecko to każą wszystkie karnymi kartkówkami, totalny bezsens. Czy słyszał ktoś kiedyś o karnej kartkówce???? Pozdrawiam rodziców dzieci z gimnazjum nr 3.
0
Nagroda Nobla w dziedzinie ekonomii-nie płacić za pracę Tymczasem można bez żadnego uszczerbku zmniejszyć liczbę radnych o połowę.
0
Panie Waldemarze,wybory blisko i już wiem na kogo nie będe głosował.Trzeba myśleć co się mówi.Pan jako nauczyciel powinien o ty wiedzieć.
0
Pan dyrektor powinien zająć się tym na czym się ewentualnie może znać, maksymalnie sport i oświata - wywalcie połowę darmozjadów radnych i się znajdą pieniążki momentalnie. Zastanawia mnie fakt gdzie i u kogo po takich wypowiedziach ( wcześniej chciał prywatyzacji szpitala ) będzie się pan W.B. leczył? Jesli chodzi o zagrywkę polityczną to gratulacje, nie ma to jak samemu się w wpiepszyć w dół
0
To nie szpital to umieralnia !!!
0
Tak mnie to zastanawia... Jak się składa projekt, to należy pokazać, że się ma pieniądze na jego realizację - zawsze! Wtedy nie trzeba się martwić wygraną konkursu, ale i jest to wymóg konkursowy. A tu co? Proponuję w takim razie (ironicznie oczywiście) zabrać pieniądze szkołom powiatowym, albo DPS-om, skoro szpital nie zatroszczył się o wkład własny, albo może na konto przyszłej informatyzacji - zwolnić szpitalną administrację...
0
Witam ten szpital to jedno wielkie dno dziś rano zmarło na porodówce dziecko mimo to że wczoraj wieczorem wszystko było ok co to za specjaliści że czekali na cesarkę aż dziecko zmarło
0
w Świdnickim szpitalu jest zbyt duzo układów i trzymania się stołków, zamiast czekać na łapówki niech wkładają kasę do szpitala a długów nie będzie!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: