Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Ta ulica jest jak dobry sportowiec, który nigdy nie może zająć pierwszego miejsca"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 maja 2017 r. o 08:19 Powrót do artykułu
Dejcie juz spokój z tymi gospodarczymi, kusocińskimi i in. Tam jest raptem po kilkanaście domków. Na blokach mieszkają tysiące uczciwych ludzi, płacą podatki i mamy za te pieniądze budować nowobogackim autostrady? Za te piniądze powinny być remonty dróg na osiedlach bloków, chodników, place zabaw dla dzieci itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było stać na willę za 0.5 pół miliona to zróbcie se zrzute na te drogę a nie żebracie całe lata po urzędach i gazetach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po mojemu takie publiczne pranie brudów to straszne buractwo jest. Takie sprawy powinny być dyskutowane wewnątrz miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A po mojemu takie publiczne pranie brudów to straszne buractwo jest. Takie sprawy powinny być dyskutowane wewnątrz miasta.
 Wicie, rozumicie, przyjdźcie, powiedzcie co was boli, my was wysłuchamy jak matka. Niech to zostanie w naszym gronie - nas wynagradzanych z publicznych pieniędzy i was płatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzicie te droge na zdjęciu? Przecież ona całkiem dobra jest. Są dużo gorsze w okolicy a mieszkańcy nie robią publicznych żali i lamętów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest zwykłe bicie piany przez paru frustratów. Miasto potrzebuje inwestycji na których skorzystamy my wszyscy (chodźby i ta budowa urzędu miasta) a nie tylko garstka wybrańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Willowcy, a wiecie że utrzymywanie przylegających do waszych działeczek dróg w należytym stanie (w szczególności odśnierzanie zimo) jest zgodnie z prawem waszym psim obowiązkiem? Wywiązujecie się z tego? Nie? To odwalcie się od publicznych pieniędzy na drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze napisane. Popieram! 100% procent prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Gospodarczej się tylko kurzy i jest błoto a na Kusocińskiego jest błoto, kurzy się oraz zawieszenia wypadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wazne ze mamy piekny nowy urzad miasta, tu pieniędzy nie brakowało, a ulice zaczekają hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne że dobrze. Nowy budynek urządu poprawi komfort załatwiania spraw wszystkim mieszkańcą Świdnika a nie tylko garstce wybranych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spryciaże z gospodarczej wysmażyli artykuł w dzienniku, a jak zobaczyli niepohlebne komenty do morda w kubeł. Buehehehehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowobogaccy?? Kolego z pierwszego postu.Ja też płacę podatki do twojej wiadomości i na gospodarczej nie mieszka kilka osób ,ciekawe jak ty byś wyszedł ze swojego bloku i musiał nakładać gumowce żeby pójść do Biedronki.Kolejny post dotyczy że są ważniejsze drogi w Świdniku,powiedz mi jakie??W święto zmarłych jak by nie gospodarcza to byś przez krepiec jeździł na groby.Kazda droga jest potrzebna a najbardziej powala to że władze wydają na pierdoły masę pieniędzy a nie zadbają o drogę która jest paręset metrów od urzędu miasta.I ta droga nie wygląda jak na zdjęciu ,zobacz jak popada albo jak sucho to się przejdziesz i będziesz miał cała buzię piasku.Pozdrawiam ludzi którzy myślą że jak ktoś się dorobil domu to już mu się nic nie należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy jakiej kolwiek drodze na blokach mieszka i PŁAĆI PODATKI kilkaset osób, a na domkach kilkanaście - widzisz różnice? Czyli miejskie inwestycje dla willowców sprowadzają się do tego że biedniejsza większość dopłaca do bogatszej mniejszości. To jest chore, niesprawiedliwe i nielogiczne. Jak ci się błoto nie podoba to trza było odrzałować pare PLN więcej i pobudować sie przy asfalcie albo sprzedaj domek i kup se mieszkanie 10m od Biedronki. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakie to niby "pierdoły" miasto przeznacza pieniądze? Moim zdaniem wszystkie inwestycje z ostatnich lat były uzasadnione i dzięki nim Świdnik to prawdziwa perełka w porówaniu z wieloma innymi miastami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego jakie ty podatki płacisz na bloku?? My na domkach płacimy podatek rolny,od nieruchomosci i jeszcze jakieś pierdoły.Jaka ja mam inwestycje od miasta powiedz ty mi kolego??ty masz ławki,skwery place zabaw a na domkach co ludzie mają.Dlatego domagam się tylko drogi do domu nic więcej człowieku!a pobudowalem się 600 metrów od urzędu miasta,pewnie ty masz, dalej do urzędu niż ja więc mi tu nie pi....A co do pierdoł to szklane gabloty które myśli kupić miasto to nie pierdoła???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważasz że im bliżej urzędu miasta mieszkasz, tym więcej od tego miasta ci się należy? Nonsens. A podatek rolny to przecież jakieś grosze uzależnione od ceny skupu zboża LOL. Jak chcesz mieć ławeczki, skwerki itp. to pisałem: sprzedaj domek i kup se mieszkanie. Zabrania ktoś czy ego nie pozwala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważasz że im bliżej urzędu miasta mieszkasz, tym więcej od tego miasta ci się należy? Nonsens. A podatek rolny to przecież jakieś grosze uzależnione od ceny skupu zboża LOL. Jak chcesz mieć ławeczki, skwerki itp. to pisałem: sprzedaj domek i kup se mieszkanie. Zabrania ktoś czy ego nie pozwala?Ty piszesz że mogłem postawić dom przy asfalcie to ci napisałem że mam dom blisko urzędu,,czytaj ze zrozumieniem,,,Nie płacisz takiego podatku więc dla ciebie moze są to grosze.Powiedz mi dlaczego ty masz, mieć chodniki, ławeczki itp a ja nic nawet drogi??Bo co jesteś panem z miasta czy co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po mojemu to zwykła głupota i bezczelność: budujo sie na polu po kartoflach a potem wrzask że drogi nie ma, że błoto itp. C... się należy a nie miejskie inwestycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Powiedz mi dlaczego ty masz, mieć chodniki, ławeczki itp a ja nic nawet drogi??Bo co jesteś panem z miasta czy co ? " Już pisałem: Z chodnika/drogi/skweru na blokach korzystają SETKI okolicznych mieszkańców, a u ciebie kilka razy dobę ktoś przejdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...