Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To prawie tak prawdziwe, jak historia Jack Strong...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale debil ...
0
Debilką jest ta baba z Lublina jak juz :-]
0
Te kobitki duurnee jak co niektórzy ludziska którym wmówiono że Kukliński to bohater.No niby być zdrajcą to też trzeba się narażać bohatersko komuś.
0
Te kobitki duurnee jak co niektórzy ludziska którym wmówiono że Kukliński to bohater.No niby być zdrajcą to też trzeba się narażać bohatersko komuś.
Ty też CYCU nie grzeszysz rozumem,ojciec i matka ma tak samo ?
0
Jak trzeba być samotną i naiwną, aby nabrać się na to wszystko? Co samotność i potrzeba posiadania kogoś bliskiego potrafi zrobić z człowieka... W przypadku tych kobiet to nie głupota, to potrzeba akceptacji, bycia kochanym i potrzebnym. Szkoda, że trafiły na oszusta, bo uraz zostanie im do końca życia.
0
aż. się poplakalam że śmiechu ...facet mógłby pisać scenariusze do Trudne Sprawy
0
o matko to jest lepsze niż moda na sukces hehehehehehhheheheh
0
Przecież ten cwaniak, jak wyjdzie po roku, będzie robił to samo - naciągał samotne, naiwne kobiety - których, niestety, nie brakuje...  
0
Wszystkie te damule wyposzczone,spragnione bata to jeszcze długo tak będzie.
0
ha ha za co go karac za glupote kobiet  rzad polski rucha Cale spoleczenstwo i kto ich karze przeprosic i zwolnic do domu  
0
No niech się nie czuje taka skrzywdzona bo na ku.asie trochę pojeździła to nie ma co rozpaczać.
0
"– Dałam się wciągnąć w ogromne kłamstwo, dręczył mnie przez pół roku – mówi pani Małgorzata z Lublina, samotna matka, o ugruntowanej pozycji zawodowej.   – Przedstawił się jako przedsiębiorca. Samotny ojciec, porzucony przez byłą żonę. Szybko okazało się, że córka Bartłomieja M. cierpi na wadę serca i musi być leczona w prywatnej klinice. Nie pozwalał mi odwiedzić córki w szpitalu. Zawsze znalazł powód, żeby do spotkania z "córką” nie doszło. – Kiedy już byłam w drodze, żeby się z nią zobaczyć, okazało się, że bohaterski Bartłomiej musiał ratować życie jakiemuś dziecku. Niedługo później Tulipan "uśmiercił” swoich rodziców. W międzyczasie Tulipan wyłudził kilka tysięcy złotych na leczenie nieistniejącej córki. Po kilku tygodniach poinformował swoją partnerkę, że mimo kilku operacji dziecko zmarło. Wymyślił sobie wizyty u psychologa i po każdej z nich fundował mi psychiczny koszmar. Rozbił nowy samochód, pojawiły się kłopoty finansowe w firmie, oszukał go wspólnik, aż wreszcie dowiedział się, że jest …adoptowany. Kiedy pani Małgorzata zaczęła coś podejrzewać, Tulipan znów wpadł w depresję i chciał się zabić. Później wygrał walkę z sepsą, wyjechał na poszukiwania zaginionej siostry, opłakiwał zmarłą babcię i zapadł na raka płuc. Ostatnie miesiące życia planował spędzić z partnerką w nowym domu w górach. Nie zdążył, bo "umierał” w szpitalu."   ... w serialu KLAN nie wydarzyło się tyle nieszczęść co u tego Casanovy-mitomana. :lol:
0
Mam obawy,ż ta ugruntowana pozycja w pracy to zus albo skarbówka,przedszkolak by sie zorientował ,że koleś kłamie
0
Utwierdzam się w przekonaniu, że kobiety są durne, a wyjątków tyrudno szukac ...
0
ochronę policyjną dla Tulipana !!
0
ukarany ma być za wyłudzanie pieniędzy i za to że ją okradł, a jej naiwność i głupotę pozostawcie już dla jej własnego rachunku sumienia. Każdy popełnia błędy naiwność nawet na taką skalę można jeszcze zrozumieć w przypadku samotnej kobiety być może szukającej wsparcia lub takiej, która miała potrzebę pomocy myśląc, że działa w słusznej sprawie, ale prostactwo osób oczerniających ją i wyśmiewających to już inna sprawa, więc milczeć głąby idźcie szukać oklasków gdzieś indziej, bo tu nikt z minimalnym ilorazem inteligencji racji wam nie przyzna
0
To jest zawsze tak Zosiu,jak kuśka babą rządzi
0
Toż to nasz BARTUŚ Mosurek z PRZEGINI HAHAHHAHA ale będzie siara na wiosce hahahahahahaha ! Taka pobożna rodzina :D
0
Dlaczego skoro się przyznał do winy i nie jest już podejrzany jego twarz nadal Jest zasłaniana? Proszę o wizerunek tego złodzieja, chcemy wiedzieć jak wygląda złodziej! Chronicie przestępców tulipana co za kraj !!! Dostanie zawiasy i dalej będzie kradł!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: