Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Te psiaki też chcą mieć swój dom

Utworzony przez ajo, 17 grudnia 2008 r. o 03:57 Powrót do artykułu
Uśpić i po problemie...jaki sens wydawac ~5000zt miesiecznie? I zwierzeta sie męczą, i ludzie sie męczą...Dziennikarzyna się namęczył nad artykułem i chorzy 'ekolodzy' też tu się zaraz zaczną napinać...Uśpić i po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ajo napisał:
Uśpić i po problemie...jaki sens wydawac ~5000zt miesiecznie? I zwierzeta sie męczą, i ludzie sie męczą...Dziennikarzyna się namęczył nad artykułem i chorzy 'ekolodzy' też tu się zaraz zaczną napinać...Uśpić i po problemie.
Ja uważam że takich ludzi jak TY trzeba by uspic. Po tych kilku słowach jakie napisałeś/aś wiem że nie jesteś dobrym człowiekiem i nigdy nie chciałabym cie poznać. Kazdy zasługuje na życie te zwierzęta jak i ty. Nikt nie ma prawa ot tak sobie odebrac komuś zycia z jakiegokolwiek powodu. Dobrze, że są tacy ludzi jak w Krzesiomowie którym psi los nie jest obojętny. Pomóżmy!! Jakiś ciepły kos, karma, makaron leki, piekniązki itp ... dla Nas tak niewiele a Dla tych psów zdrowie, ciepło, jedzenie!! Każdy da cos od siebie i ile lepiej tym psiakom będzie się żyło... ale nie tylko Krzesimów... takich miejsc jest o wiele więcej. Nie obądzmy obojętni na krzywde zwierząt... często obok nas dzieje się tragedia jakiegos psa czy kota!! POMÓZMY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Agata~ napisał:
Ja uważam że takich ludzi jak TY trzeba by uspic.(...) POMÓZMY!!
Pomagasz????, ile razy to zrobiłaś i co dokładnie??? Jak konkretnie chcesz pozbawiać życia ludzi, na placu, czy podczas show w TV???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ajo napisał:
Uśpić i po problemie...jaki sens wydawac ~5000zt miesiecznie? I zwierzeta sie męczą, i ludzie sie męczą...Dziennikarzyna się namęczył nad artykułem i chorzy 'ekolodzy' też tu się zaraz zaczną napinać...Uśpić i po problemie.
Cokolwiek to nie jest to ~5000zt (nie wiem - zetasz tybetański?, czy co), to uważam, że warto wydawać. Widać, że jesteś człowiekiem niedojrzałym, pozbawionym odrobiny taktu i uczuć. Podejrzewam, że to z rąk takich osób zadawane jest cierpienie tym biednym zwierzakom. Ciarki po plecach przechodzą, jak czytam takie wypowiedzi. Nie pozdrawiam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo to smutne.......... Pomoc naszym BRACIOM MNIEJSZYM jest bardzo potrzebna !!!!!! Ja wiem, że wielu ludziom żyje się ciężko....... Ale zwierzę , a PIES szczególnie , naprawdę nie rozumie dlaczego musi cierpieć... Ma w sobie tyle miłości i przywiązania...... Zupełnie bezinteresownie jest gotów zaopiekować się człowiekiem /w jego mniemaniu/ i dzielić jego los na dobre i złe, do końca swych dni......... POMYŚL O TYM I TY.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byc czlowiekiem.To znaczy myslec,czuc emocje byc po prostu wrazliwym. Czy osobnicy z gatunku homo sapiens nie spelniajacy tych kryteriow faktycznie naleza do naczelnych? Mali skundleni,pozbawieni wrazliwoscj i empatii myslacy steorytypami nie szanuja innych ludzi to maja szanowac zycie zwierzat? Nie ma tu nic wspolnego z wyksztalceniem ,wiedza wyuczona ,a raczej z wychowaniem wyniesionym z domu. Mam nieraz wrazenie ,ze niektorzy ludzie pochodza od malpy i zatrzymali sie na tym etapie ewolucji. Kosciol swoje malpy swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dziękuję za wsparcie. Trafiłeś w samo sedno........ A może dobrze by było - aby np w najbliższą niedzielę - schronisko w Krzesimowie , postawiło w centralnym punkcie miasta Świdnika , swój samochód i OGŁOSIŁO ZBIÓRKĘ na rzecz tych nieszczęśliwych istot......... Dobrze by było ogłosić ten fakt publicznie / np w SZKOŁACH , PRZEDSZKOLACH , ZAKŁADACH PRACY / Myślę, że w każdym domu znajdzie się jakaś zbędna kołdra, koc, miska ,suche jedzenie właściwe dla psa...... ACHA !!!!!!!!!! Przypomniałam sobie, że jak powstawało schronisko - to ustanowiono listę OSÓB O C H O T N I K Ó W /!!!/ tzw członków organizatorów wspierających. CZY TO NIE NAJWYŻSZY CZAS ABY ZDALI SPRAWOZDANIE ZE SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI ???????????????? JEDNO JEST PEWNE . TRZEBA DZIAŁAĆ SZYBKO.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ten APEL odpowie kazdy odpowiedzialny przyjaciel swojego pupila. Zrobmy Swieta Tez dla zwierzakow i nie liczcie na podziekowanie ludzkim glosem, wystarczy ja sie przytuli i popatrzy w oczy. Tylko niektorym ludziom wydaje sie ,ze swiat kreci sie wokol nich. Moj PIES lezy obok mnie i tez prosi opomoc dla zwierzat zdecydowal,ze dla kotow tez. Przyjazd samochodu to tez koszt,a moze drobne wplaty na konto? Prosze opodanie konta Schroniska. Pozdrawiam wszystkich ludzi przez duze L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest konto na forum Swidnika.Znalazlem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My przeciętni zjadacze chleba zwykle nie mamy pojęcia o rozmiarze bezdomności zwierząt w Polsce. Dziękuję autorce za ten artykuł. Może w gonitwie przedświątecznej przynajmniej kilka osób zastanowi się nad tym, że Ten którego urodziny świętujemy urodził się w stajence wśród "braci mniejszych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZRÓBCIE ZBIÓRKĘ PIENIĘŻNĄ WŚRÓD BOGATYCH , POSŁÓW KOMBATANTÓW NIECH DAJĄ NA HODOWLĘ PSOW ZE SWOICH 25TYS LUB WIĘKSZYCH DOCHODOW I UTRZYMUJCIE TO STADO W SUPER WARUNKACH A BEZDOMNI LUDZIE ZNAJĄ SOBIE MIEJSCA W ŚMIETNIKACH A ZIMĄ W KANAŁACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTYPSIARZ napisał:
ZRÓBCIE ZBIÓRKĘ PIENIĘŻNĄ WŚRÓD BOGATYCH , POSŁÓW KOMBATANTÓW NIECH DAJĄ NA HODOWLĘ PSOW ZE SWOICH 25TYS LUB WIĘKSZYCH DOCHODOW I UTRZYMUJCIE TO STADO W SUPER WARUNKACH A BEZDOMNI LUDZIE ZNAJĄ SOBIE MIEJSCA W ŚMIETNIKACH A ZIMĄ W KANAŁACH.
ANTYPSIARZ, opieka nad bezdomnymi jak sie domyslam, Ty sie zajmujesz, a my Ci w tym nie przeszkadzamy. Pozwol i Ty innym robic to, co uwazaja za potzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za argument.Albo sie jest czlowiekiem albo nie/ Pies nie udaje nie pije wody nie porzuca rodziny.Moze kogos lubic lub nie.Zagrozony potrafi pogryzc. bity imaltretowany przez tzw ludzi mimo wszystko przywizuje sie do pseudo pana. Jednym slowem pieskie zycie. To o ludziach mowi sie zszedl na psy. Nie slyszalem by pies wyszedl na ludzi chyba ,ze za sprawa ludzi. To niemcy i rosjanie szkolili psy na zabojcow ludzi to chorzy umyslowo ludzie szkola psy do walk.Nie ma durnych psow sa durni wlasciciele. Boisz sie psow nie lubisz to twoj problem ,a nie zmieniaj tematu i nie pisz o bezdomnych bo oni kiedys mieli wybor. imaja do tej pory zwierzeta skazane sa na ludzi itego wyboru nie maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ANTY..zdziwisz się,ale bezdomne psiaki pomagają ludziom.Ostatnio przygarnęły 3 twoich bezdomnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani........Myślę, że szkoda zbędnych słów............ CZŁOWIEK , KTÓRY POTRAFI ZLITOWAĆ SIĘ NAD BIEDNYM PSEM - POTRAFI TAKŻE POMÓC ISTOCIE LUDZKIEJ...... Mam prośbę do POLAKA - na wszelki wypadek wklej tutaj numer konta SCHRONISKA w Krzesimowie. Być może ktoś "sypnie" choć parę groszy..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaje adres inumer konta; Swidnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzetami -Swidnik Kosynierow 3/ 29 tel kom. 691 522 924 Bank BPH o/Lublin 431060 0076 oooo 32 0121 3965 Potrzebne sa miski metalowe ,smycze, stare moga byc nowe koce /tych ciuchlandow jest od groma/ suchy pokarm ,a najlepiej adopcja przemyslana. Tak jak powiadal moj kolega Kazio S. wprowadzajac psa na pokoje.Pies to tez czlowiek. A napewno przyjaciel ,ktory nie pyskuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ajo napisał:
Uśpić i po problemie...jaki sens wydawac ~5000zt miesiecznie? I zwierzeta sie męczą, i ludzie sie męczą...Dziennikarzyna się namęczył nad artykułem i chorzy 'ekolodzy' też tu się zaraz zaczną napinać...Uśpić i po problemie.
idac Twoim tokiem rozumowania nalezalo by tym samym zabic WSZYSTKICH BEZDOMNYCH LUDZI (bo jaki jest sens kase na nich wydawac?) a takze wymordowanie ludzi w tym DZIECI KTORE SA POWAZNIE CHORE (a szczegolnie tych ktorych wyleczyc sie nie da) bo oni tez potrzebuja finansowego wsparcia. "I PO PROBLEMIE" NONSENS !!! ale taki czlowiek przynajmniej rozjasnia jedna rzecz, kazdy z nas ma jakis wplyw na drugiego czlowieka i naszym ciezkim obowiazkiem jest niedopuszczenie do takiej martwicy uczuc u innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Podaje adres inumer konta; Swidnickie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzetami -Swidnik Kosynierow 3/ 29 tel kom. 691 522 924 Bank BPH o/Lublin 431060 0076 oooo 32 0121 3965 Potrzebne sa miski metalowe ,smycze, stare moga byc nowe koce /tych ciuchlandow jest od groma/ suchy pokarm ,a najlepiej adopcja przemyslana. Tak jak powiadal moj kolega Kazio S. wprowadzajac psa na pokoje.Pies to tez czlowiek. A napewno przyjaciel ,ktory nie pyskuje.
BARDZO DZIĘKUJĘ ......zapisałam , na pewno skorzystam . Postaram się "wesprzeć" . Postaram się zaagitować znajomych , może uda nam się zebrać jakieś DARY RZECZOWE .........skontaktuję się ze schroniskiem........ ZOBACZCIE CO SIĘ DZIEJE ZA OKNAMI........A TE BIEDULKI ZMARZNIĘTE I GŁODNE......CAŁKOWICIE UZALEŻNIONE OD CZŁOWIEKA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem dzisiaj u Pani lek.wet.Iwony Z. przy ul.Kosynierowchcac za jej posrednictwem zlozyc skromny datek na schronisko w Krzesimowie. Poinformowala mnie ,ze w galrii Wenus w Swidniku jest puszka do ktorej ludzie moga wrzucic datki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Maria wykonuje wspaniałą pracę i robi co może,aby pomóc wszytskim psom./ Ludzie to wykorzystują , podrzucając niemalże codziennie kolejne psiaki. Tyle serca i uwagi ,co dają pracownicy schroniska, swoim podopiecznym jest godne podziwu, a pracują ciężko za marne pieniądze. Jeśli możemy , pomóżmy nawet skromnym wsparciem !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...