Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TIR w rowie, utrudnienia na trasie Lublin-Zamość

Utworzony przez kokos, 27 lutego 2010 o 08:56 Powrót do artykułu
A miał CB-radio i do rowu wpadł??? Przecież tirowcy to kozaki !!! Myśleć trzeba a nie słuchać CB . Zanim się kogoś zabije ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kokos napisał:
A miał CB-radio i do rowu wpadł??? Przecież tirowcy to kozaki !!! Myśleć trzeba a nie słuchać CB . Zanim się kogoś zabije ...
czlowieku a co ma wspolnego cb radio z tym ze wpadl do rowu bezsensu wypowiedz
0
Po prostu przysnął nad ranem . Tachografu mu nie sprawdili ile czsu faktycznie jechał i wylądował. Dobrze że szczęśliwie.pozdro.
0
Koks zrób prawo jazdy i siądź na TIR a potem się wypowiadaj bo kozak z ciebie na osiedlu w 20 letnim BMW.A w tym miejscu są po środku drogi pachołki które nasi dzielni i upośledzeni drogowcy wstawili dla poprawy "bezpieczeństwa" więc ominąć samochód to też problem więc wszyscy stoją.Swoją drogą ciekawe jakie spowolnienie ruchu będzie na wiosnę jak traktorki wyjadą i dwa kilometry trzeba będzie jechać za takim 10 km/h. Dzielni drogowcy nie przewidzieli że może być wypadek,awaria,traktor pachołków nastawiali bo tak jest "bezpieczniej"
0
Co to wogóle ma być? Widziałem te pachołki, normalnie bezmózgi chyba je postawili..... jest bezpieczniej, bo jak np. wyprzedzasz gdy jedziesz pomiedzy jednym odcinkiem pacholkow a drugim to mozesz sie nie wyrobic bo nagle zaczynaja sie kolejne pacholki..... a jak napisal ktos wyzej tak trzeba jechac bez wyprzedzania bo jest bezpieczniej!!!! nawet jak wyjedzie sobie taki wlasnie traktor o zaprzegu nie wspomne to pamietajcie macie bezpieczniej!!! nie wyprzedzac..... NORMALNIE RECE OPADAJA CO SIE W NASZYM PATOLOGICZNY KRAJU WYRABIA - NIC DODAC NIC UJAC...
0
A wiecie moze z czego są te pachołki? bo dosyć groźnie wyglądają i nie wiem czy cos mi sie uszkodzi jak bym rozwalił pare;d jeżdżę wysokim dostawczakiem więc nic raczej mu nie bedzie... ;'D
0
WRACAJĄC DO PACHOŁKÓW JEDEN WYSOKO POSTAWIONYCH Z GDDKIA POWIEDZIAŁ,ŻE SĄ ONE DLA BEZPIECZEŃSTWA UŻYTKOWNIKÓW DROGI
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: