Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja pieprze! Przecież przez taką pi**ę mógł umrzeć!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TAKI ZABIEG PRZEPROWADZA SIĘ W OBECNOŚCI LEKARZA, ale pewnie był zbyt zajęty prywatnymi pacjentami by dopilnować któremu pacjentowi przetacza się krew. Poza tym zabiegi są wpisywane w kartę i OBOWIĄZKIEM PIELĘGNIARKI JEST SPRAWDZENIE ZGODNOŚCI NAZWISKA Z KARTA ZLECEŃ! lekarz powinien wypłacić odszkodowanie z własnej kieszeni by odczuć co znaczy lekceważenie obowiązków.
0
Szpital w Świdniku, to umieralnia, nikomu nie polecam trafić pod opiekę tych pseudo lekarzy i pseudo personelny medycznego. Nawet najprostsze schorzenie pozostawione w rękach tych partaczy może zakończyć się śmiertelnie.
0
Ten szpital powinni zamknąć a "boskiego" Edmunda F za jaja powiesić łapówkarz je..ny.
0
niestety znam ten szpital lekarze tempi bez pojecia
0
to jest kupa rzeźników na czele z niejakim BE...........
0
nie dziwię się że przed staneli przed sądem, ale jak widać lekarz nie przyznał się do winy, normalne i kto dostanie po tyłku tyko pielęgniarka, z resztą ja zawsze. Lekarze zawsze się wyprą, z drugiej strony pielęgniarka mogła odmówić podłączania krwi bez obecności lekarza, ale jak ktoś pravuje w tym zawodzie to zna realia i wie, że wiele razy lekarz mówi, że nie ma takiej potzreby żeby on szedł, a jak dziewczyna się upiera to potem dostaje naganę za niewykonanie zlecenia lekarskiego. Niestety dziewczyny pamiętajcie jak same o siebie nie zadbamy to nikt tego za nas nie zrobi!!!! Nieważne jak fajny i sympatyczny może być lekarz i lekarka, nigdy nie można im ufać bezgraniczne, po to są te wszystkie zasady i procedury żeby je stosować i to nie tylko dla dobra pacjenta, ale przede wszystkim żeby chronić siebie.
0
MIAŁAM okazję przebywać w tym szpitalu dwukrotnie. Za pierwszym razem - lekarz przygotowywał moją matkę "na to najgorsze", wtedy to - ona - na własne żądanie wypisała mnie i przewiozła do warszawy. Jakos... dałam radę. Drugi raz natomiast, miałam cc. I ten pobyt wspominam naprawdę wspaniale. I BEZ ŻADNYCH pieniędzy danych "po kryjomu". Także ten oddział - pozdrawiam serdecznie i... dziękuję!
0
Dlaczego lekarz nie przyznał się i odmówił wyjaśnień? Przecież jego wina jest oczywista, powinien być przy zabiegu!
0
widze, ze u was na wchodzie jest tak samo, jak na zachodzie (zachodniopomorskie). polska sluzba zdrowia... pielegniarka mowi, to co wie, a lekarz... ma ADWOKATA.
0
Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz szpital w Swidniku cos spieprzyl!!! Ja bardzo dobrze pamietam przypadek na oddziale polozniczym okolo 6 lat temu....na szczescie dla mojej rodziny wszystko dobrze sie skonczylo! pozdrawiam
0
Kilka lat temu zabraliśmy moją żonę z tego szpitala i umieściliśmy ją w jednym z lubelskich szpitali i może dlatego jeszcze dziś żyje ! To był skandaliczny brak prawdziwej opieki nad pacjentem . Nie polecam .
0
To nic dziwnego,że to pielęgniarka się przyznała.Lekarz zawsze się wybroni.Niestety...jego wina jest też nie wątpliwa.Transfuzję powinni wykonywać oboje.Wygodny lekarz odpoczywał,a pielęgniarka robiła za dwóch....Realie co poniektórych szpitali
0
ktos napisał:
niestety znam ten szpital lekarze tempi bez pojecia
Hehh.. przyganiał kocioł garnkowi.. zanim się o kimś powie, że jest tępy, to może przydałoby się sprawdzić czy samemu nie jest się tępym?
0
Beata napisał:
nie dziwię się że przed staneli przed sądem, ale jak widać lekarz nie przyznał się do winy, normalne i kto dostanie po tyłku tyko pielęgniarka, z resztą ja zawsze. Lekarze zawsze się wyprą, z drugiej strony pielęgniarka mogła odmówić podłączania krwi bez obecności lekarza, ale jak ktoś pravuje w tym zawodzie to zna realia i wie, że wiele razy lekarz mówi, że nie ma takiej potzreby żeby on szedł, a jak dziewczyna się upiera to potem dostaje naganę za niewykonanie zlecenia lekarskiego. Niestety dziewczyny pamiętajcie jak same o siebie nie zadbamy to nikt tego za nas nie zrobi!!!! Nieważne jak fajny i sympatyczny może być lekarz i lekarka, nigdy nie można im ufać bezgraniczne, po to są te wszystkie zasady i procedury żeby je stosować i to nie tylko dla dobra pacjenta, ale przede wszystkim żeby chronić siebie.
Wedle prawa lekarz owszem powinien być przy zabiegu, ale wg mnie nie zwalnia to nikogo z odpowiedzialności użycia szarych komórek i sprawdzenia komu się takową krew podaje.. Mamy taki NFZ jaki mamy, pracownicy szpitala są zazwyczaj zarobieni, czy to lekarz, czy pielęgniarka, czy też salowa.. Najgorsze jest to, że na pewno to nie było podane specjalne, a wypłacenie odszkodowania przez pielęgniarkę czy lekarza na pewno zaboli.. Najważniejsze, że nic się nie stało.
0
no cóż, wypadek przy pracy, ręce opadają, żal http://smierc.org
0
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: