Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
STOP rowerowym szantażystom! Rowery na miasteczko rowerowe!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kowalik , bez tej informacji " które trasy są główne a które poboczne " oraz o kosztach – nie wsiądziesz na rower ? do czego ci to potrzebne ?
0
Powariowali z tymi rowerami oddać chodniki pieszym a drogi autom!!!!
0
To jakaś mafia rowerowa!
0
Tak, pięć lat temu przejechaliśmy ze Świdnika, do Gdańska i do tej pory nie mogę pojąc jak udało nam się wyjechać ze Świdnika bez trasy rowerowej do Lublina ;) . I tak samo teraz, co ma przysłowiowy piernik do wiatraka, czyli układ ścieżek w Świdniku z dojazdem do Green Velo?
0
ROWEROM mówimy STOP - ludzie opanujcie się, nie jesteście w Świdniku sami!!!!!
0
Po co im te trasy rowerowe, jak i tak jeżdżą po chodnikach mając równolegle po drugiej stronie ulicy ścieżkę rowerową, nagminnie przy ul.Wyszyńskiego.
0
Jakby nie bylo wazniejszych potrzeb i problemow....
0
ZAKAZAĆ ROWERÓW!!! Chcemy więcej spalin i więcej korków. Wiadomo kto tylko jeździ na rowerach... A najgorsze jest to, że już 3 letnie dzieci są uczone tego obrzydlistwa. Nowy rząd musi zrobić z tym porządek! Stop mafii rowerowej!!!!!!!!
0
Tirówka - powiedz mi gdzie stoisz a przeleci cie całe stowarzyszenie rowerowe w świdniku to ci się łeb otworzy. TIRY NA TORY (szerokie ) i won na wschód
0
Ktoś tu się nie zna na żartach...
0
Oddać chodniki pieszym!!!!!
0
TAK TAK TAK ODDAĆ chodniki pieszym, rowerki do miasteczka rowerowego!!!!
0
Mega spoko, że Green Velo jest bodźcem do kolejnych inwestycji, owszem, są niedociągnięcia, ale fajnie patrzć, jak jedna inwestycja pociąga za sobą kolejne, mam nadzieję, że to będzie prawdziwy efekt domina.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: