Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trawniki: Pociąg staranował auto. Trzy osoby nie żyją (wideo)

Utworzony przez uważny, 16 listopada 2008 r. o 11:47 Powrót do artykułu
Chyba coś się jak zwykle redaktorkowi z DW pomyliło. Przejazd drogą 838, zaznaczony na mapie, jest przejazdem strzeżonym. Zapewne chodzi tu o przecięcie którejś bocznej drogi z torami. Przeraża mnie coraz niższa jakość artykułów w DW. Kogo Wy zatrudniacie?? Jakichś miernych studentów na umowe-zlecenie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strzeżony jest przejazd bliżej stacji pkp na drodze do fajsławic a ten bliżej boiska na drodze do oleśnik nie ma zapór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację to nie jest ten zaznaczony przejazd tylko ten boczny z prawej strony jest on naprawdę niebezpieczny ponieważ jest dość słaba widoczność niewiem dlaczego pomimu tylu wypadków żadne służby nic z tym nie robią?????????!!!!!!!!te boczne skarpy które są wiecznie zarośnięte chaszczami powinny być już dawno rozepchane!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stokrotka napisał:
Masz rację to nie jest ten zaznaczony przejazd tylko ten boczny z prawej strony jest on naprawdę niebezpieczny ponieważ jest dość słaba widoczność niewiem dlaczego pomimu tylu wypadków żadne służby nic z tym nie robią?????????!!!!!!!!te boczne skarpy które są wiecznie zarośnięte chaszczami powinny być już dawno rozepchane!!!!!!!!!!!!!!!!
Skoro sygnały świetlne i dźwiękowe były dawane to czyja to wina... raczej kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia !!! To rzeczywiście niebezpieczny przejazd, jeżeli jedzie pociąg od Lublina - i w dodatku pośpieszny_ to zauważa sie go prawie, że w ostatniej chwili. Tam trzeba uważać nie na 100, ale na 200%. Współczuję bliskim [*] [*] [*]..... Ps. Może ktoś wie kto zginął?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten przejazd jest naprawde niebezpieczny... musieli sie spieszyć skoro wjechał kierowca pod pociąg, przjazd bez zapór, ale jest osygnalizowany. ale pociag zobaczyc mozna dopiero z odleglosci ok 2 metrow przed przejazdem. podobnie niebezpieczne jest skrzyżowanie ulic jak zjeżdża się w dół obok przejazdu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pociąg staranował auto" - pismaku, to auto wpadło pod pociąg, ale cóż - byle mieć lotny tytuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę.. poprawili na mapie oznaczenie miejsca tragedii. Muszę przyznać, że redakcji DW trzeba pogratulować braku cenzury, co bardzo pozytywnie wpływa na obraz gazety. Nie do pomyślenia jest żeby np na onecie komentarz wychwytujący jakiś błąd lub głupotę piszących nie został albo szybko skasowany, albo wcale nie umieszczony. Tak więc DW gratuluję otwartości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ten przejazd jest naprawdę niebezbiepczny.. To już nie pierwsza tragedia to nie pierwsi ludzie, którzy tam zginęli... po tym wszystkim powinni coś z tym zrobić... Ale jak to mówią każdy mądry po szkodzie... [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EWIDENTNA WINA KIEROWCY! PULSUJĄCE CZERWONE ŚWIATŁO OZNACZA :"BEZWZGLĘDNIE ZATRZYMAJ SIĘ"!!!!!!!ILU KIEROWCÓW JEDZIE - BO "MOŻE ZDĄŻĘ"". NIERAZ PO ZATRZYMANIU SIĘ PRZED PRZEJAZDEM KOLEJOWYM BYŁEM OMIJANY PRZEZ INNE POJAZDY .CZĘSTO TEŻ SŁYSZĘ JAK ZA MNĄ TRĄBIĄ KLAKSONEM CI NIECIERPLIWI ....KIEROWCY WIĘCEJ ROZWAGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrazy współczucia dla matki, zony....tragedia. Czy oni byli z Łęcznej??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą to bardzo niebezpieczny przejazd, widoczność od strony Trawnik bardzo ograniczona przez wysokie skarpy oraz zakręt, kiedyś był tu przejazd strzeżony ale w wyniku cięć kosztów PKP został zlikwidowany, sygnalizacja dzwiękow owszem działa ale przy włączonym radiu oraz wyciszeniu dzisiejszych aut jej nie słychać, natomiast sygnalizacja świetlna jest słabo zauważalna ( syganlizacja starej generacji żarówkowa która jest słabo widoczna przy jeździe pod słońce nawet w pochmurny dzień jej widoczność to jak kierunkowskaz w starym maluchu). Zgadzam się że to może być wina kierowcy ale na tym przejeździe jest duży ruch i Czy potrzeba aż takich tragedii aby PKP przywróciła strzeżenie tego przejazdu?. Sam nie wieżę w to że PKP coś z tym przejazdem zrobi, chodzi przecież o kasę a ile warte jest życie ludzi dla innych? Myślę ze nic nie zrobią na tym przejeździe w myśl zasady im mniejsze koszty tym większe nagrody roczne zarządu PKP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pogotowie w Trawnikach odmówiło wyjazdu do wypadku powiedział mi to mój znajomy. Powiedzieli że niemają uprawnień do wyjazdu do wypadku tylko mają uprawnienia lekarza rodzinnego. Co o tym sądzicie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam tego pana i starszą córkę, byli z Zamościa ... serdecznie współczuję żonie i matce, rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że dyrektorowi Zakładu Linii Kolejowych w Lublinie pociąg nie potrącił stołka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A pogotowie w Trawnikach odmówiło wyjazdu do wypadku powiedział mi to mój znajomy. Powiedzieli że niemają uprawnień do wyjazdu do wypadku tylko mają uprawnienia lekarza rodzinnego. Co o tym sądzicie ?
Dokladnie co zostalo napisane. Co mial do roboty lekarz rodzinny przy wypadku,bez ambulansu ratunkowego,bez specjalistycznej aparatury.W Trawnikach powinien stacjonowac zespol ratunkowy Pogotowia lecz Wojt imeszkancy powinni ta decyzje wymoc na NFZ. Taki zespol stacjonuje w Piaskach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba mi się, że na pierwszym ze zdjęć w galerii widoczne są zwłoki mężczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdejmijcie zdjęcie z zwłokami, przeginacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umieszczając zdjęcie ze zwłokami kierowcy przekroczyliście granice przyzwoitości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakcja, która pozwoliła na umieszczenie wiadomego zdjęcia zachowała się w sposób nieprofesjonalny i NIEETYCZNY!!! WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...