Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trawniki: Pociąg staranował auto. Trzy osoby nie żyją (wideo)

Utworzony przez uważny, 16 listopada 2008 r. o 11:47 Powrót do artykułu
DW zlamal zasady etyki dziennikarskiej tj. zasade prawdy oraz pkt 6 poszanowania godnosci czlowieka.. W Polsce prawo nie jest przestrzegane,a znajomosc prawa dotyczy zwyklych ludzi. Zgroze budzi nieznajomosc Ustaw u ludzi ktorzy dzieki swoim koneksjom zajmuja odpowiedzialne stanowiska isa odpowiedziani zazycie ludzkie i ich godnosc. Dziennikarze z DW po raz kolejny udowodnili,ze obowiazuje ich bandyckie prawo; Nie Pozwol By Prawda Zepsula Ci Dobry Artykul .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
C o stalo sie z komentarzem z godz.10.48 skrotowo cytowanym pod artykulem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE , ZE DZISIAJ ZNOWU CO DZIESIATE AUTO TYLKO STAJE PRZED PRZEJAZDEM A RESZTA JEDZIE NA --PALE--
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam obok przejazdu - innego niż omawiany, gmina obok. Sama byłam świadkiem jak pewien pan, z mojej miejscowości zresztą przejechał przed pociągiem 10 metrów. Dziadek, któremu juz dawno powinni zabrać prawo do jazdy. Nie dotyczy to tylko takich osób. Ludzie poprostu nie zachowują dostatecznej uwagi. Ja mieszkając od dziecka przy przejeździe mam wpojone, że trzeba się rozejrzeć przed przejazdem kolejowym. Nie wszyscy jednak chyba są tego nauczeni. Człowiek jest tylko człowiekiem, każdy się może zagapić, zagadać, jesteśmy przecież omylni i nie raz w życiu płacimy za to ... bywa, że i życiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o poinformowanie jaki jest stan zdrowia rannej dziewczynki. Może mieszkańcy trawnik coś by mogli zrobić dla niej? Dziennikarze nie tylko sensacja się liczy powęszcie jak mozna pomóc biednej Grażynce... Na pewno wszyscy trzymamy kciuki za jej powrót do zdrowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę uwierzyć w głupotę niektórych reporterów/serwisów informacyjnych...Czytałam, że przeżył 7 letni chłopiec, a to jest głupota, bo przeżyła moja koleżanka - Grażyna. Trenowała tenis i odnosiła sukcesy...szkoda jej siostry...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zginela... snila mi sie dzisiaj zanim dowiedzialam sie sie, ze nie zyje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIE BYłA WINA KIEROWCY! Tam była straszna mgła nie było widać światła a dźwięku napewno słychać nie było . Dokładnie wiem kto zginął znałam te osoby chodziłam z nimi do szkoły a z jedną nadal chodzić będę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TO NIE BYłA WINA KIEROWCY! Tam była straszna mgła nie było widać światła a dźwięku napewno słychać nie było . Dokładnie wiem kto zginął znałam te osoby chodziłam z nimi do szkoły a z jedną nadal chodzić będę
Niestety mgły na pewno już nie było, wszyscy w Trawnikach wiedzą jak się przejeżdża na przejeździe bo kilka osób co roku ginie pod kołami pociągów - zwykle jednak piesi i samobójcy. Powiem Ci jedno, świat zna podobne wypadki i gorsze, które wydarzyły się ot tak, z pośpiechu kierowcy, nieuwagi, zmęczenia... brawury i hura optymizmu. Znasz dziewczynkę - powiedz jej jak wyzdrowieje że trzymaliśmy za nią kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgineła moja Koleżanka :( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wyrazy współczucia dla matki, zony....tragedia. Czy oni byli z Łęcznej??
z Zamościa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znalam ja.... moja koleznka z klasy.... kiedys byl czas ze sie przyjaznilysmy... i co ...? to byla idealna rodzina... mieli wszytsko' nie jedna osoba im zazdroscila... a teraz co... wiem ze to na pewno byl przypadek...a ci co nazywaja go 'morderca' niech sie lecza...;| [*][*][*] Grażynka 3maj sie !!! :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczynki jechaly z tatem na turniej... pewnie z pospiechu taty zeby sie nie spoznic tak sie stalo... ale wiem ze ich tato byl rozwazny i napewno zauwazylby migajace swiatlo. Z dziewczynkami bylam na obozie byly, sa i bede zawsze najlepsze. Zawsze jak nie jedna to druga mnie ogrywaly. Grazynka wracaj do zdrowia kochana. [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Szkoda że dyrektorowi Zakładu Linii Kolejowych w Lublinie pociąg nie potrącił stołka.
ON MA STOŁEK PRZYWIERCONY DO PODŁOGI DLATEGO TAK SIĘ TRZYMA,CHA,CHA!!!SZCZERZE MÓWIĄC PKP TO JEST MEGA TWÓR JEDYNY W SWYM RODZAJU W UNII EUROPEJSKIEJ CHYBA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ten przejadz jak własną kieszeń. Przejeżdżam nim dość często. Pociąg jadący od Lublina w strone Chełma wyjeżdża zza zakrętu. Jadąc od oleśnik trzeba delikatnie się wychylić żeby zobaczyć czy nic nie jedzie od Lublina natomiast os strnony chełma trzeba wstać z fotela (w przypadku ciężarówki) żeby zobaczć czy nic nie jedzie. Druga sytuacja to jadąc od Trawnik w stronę Oleśnik trzaba uważać na pociąg jadący od strony lublina. Nie dość że skarpa to jeszcze zakręt i równierz trzeba wstać z fotela żeby się upewnić czy nic nie jedzie. Często i gęsto zdarza się że sygnalizacja jest zniszczona przez bezmyślnych deb***i wracających z dyskotek. Potrafia powybijać żarówki w sygnalizatorach i uszkodzić sygnał dźwiękowy. Oczywiście PKP nie spieszy się z naprawą. I teraz pytanie do PKP. Dlaczego nie ma na tym przejeździe monitoringu i zapór takich jak na przejeździe na drodze Biskupice - Trawniki. Tam do niedawna był dróżnik i zamykał szlanban. Zdjęto drużnika i podpięto monitoring do nastawni przy kościele. Czy oszczędność kilku tysięcy złotych na zainstalowanie kamer jest warta ludzkiego życia??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pomyśl sobie ile ten człowiek ma zamykać przejazdów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważny napisał:
Chyba coś się jak zwykle redaktorkowi z DW pomyliło. Przejazd drogą 838, zaznaczony na mapie, jest przejazdem strzeżonym. Zapewne chodzi tu o przecięcie którejś bocznej drogi z torami. Przeraża mnie coraz niższa jakość artykułów w DW. Kogo Wy zatrudniacie?? Jakichś miernych studentów na umowe-zlecenie??
TY NIE MASZ O NICZYM POJĘCIA!! ZAŁOŻĘ SIĘ ŻE NIGDY W TRAWNIKACH NIE BYŁEŚ! JA TAM MIESZKAM I CI POWIEM TAM DŁUGO POTEM KREW LEŻAŁA TO STRASZNE BYŁO A TAK W OGÓLE TO TAM TYLKO SĄ SŁABE ŚWIATŁA!! NAWET SZLABANÓW NIE MA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Dziewczynki jechaly z tatem na turniej... pewnie z pospiechu taty zeby sie nie spoznic tak sie stalo... ale wiem ze ich tato byl rozwazny i napewno zauwazylby migajace swiatlo. Z dziewczynkami bylam na obozie byly, sa i bede zawsze najlepsze. Zawsze jak nie jedna to druga mnie ogrywaly. Grazynka wracaj do zdrowia kochana. [*] [*] [*]
ONA JECHAŁA Z BASENU! Z KRASNEGO STAWU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w olesnikach zmam ten przejazd bardzo dobrze UWIERZ NIE CHCIELIBYSCIE TEGO WIDZIEC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w olesnikach zmam ten przejazd bardzo dobrze UWIERZ NIE CHCIELIBYSCIE TEGO WIDZIEC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...