Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzeci pogrzeb Lalka. Kiedy szczątki partyzanta trafią do grobu?

Utworzony przez partizanen strase, 8 marca 2015 o 16:53 Powrót do artykułu
Mialem sasiada co napadal na sklepy gs,a po 89 pochwalil sie ze zakopal bron i ze sluzyl w Ak,same klamstwa i obluda,brzydze sie was
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Też z opowiadań matki , znałem takiego (kumbatanta ),był bandziorem , ilu miał na sumieniu niewinnych ludzi, tego matka mi nie powiedziała, bo nie drążyłem tematu , a szkoda , bo matka już nie żyje.Też tak było że , wyrobił sobie legitymację kombatancką, jakie to on zasługi miał zrobić w Ak .A on był po prostu złodziejem , bandytą. Dzis takich na piedestał stawiają . Boże chroń ten naród. Młodzież uwierzy w każdą historię , ja wiem  że było też  innaczej.
0
Też z opowiadań matki , znałem takiego (kumbatanta ),był bandziorem , ilu miał na sumieniu niewinnych ludzi, tego matka mi nie powiedziała, bo nie drążyłem tematu , a szkoda , bo matka już nie żyje.Też tak było że , wyrobił sobie legitymację kombatancką, jakie to on zasługi miał zrobić w Ak .A on był po prostu złodziejem , bandytą. Dzis takich na piedestał stawiają . Boże chroń ten naród. Młodzież uwierzy w każdą historię , ja wiem  że było też  innaczej.   byli tacy bandyci, popisali sie do PZPRu i dostali emerytury kombatanckie
0
Mialem sasiada co napadal na sklepy gs,a po 89 pochwalil sie ze zakopal bron i ze sluzyl w Ak,same klamstwa i obluda,brzydze sie was
to co miał przyznać sie ze nalezał do ALu ? A może był z bandy Bieleckiego Żyda co mordowali Polaków.
0
Lalek ma 16 osób na sumieniu ,ale zadnego Niemca .Co robił w wojnę nasz dzielny partyzant? 
0
Popytajcie starszych ludzi z okolic Piask jaki to "partyzant" był z tego Lalka, zamiast zdawać się na "historyków" z IPN.
0
Chełpią się że Lalek miał ok.200 miejsc gdzie się ukrywał.Tak ,to prawda ,ale tylko dlatego że mial"mocne argumenty" pod ubraniem.Moja mama mi opowiadala jak zostali obudzeni w środku nocy ze swoim bratem przez moich dziadków by pełnili wartę w nocy na mrozie a tymczasem Franczak słodko sobie spał w pierzynach.
0
Dlaczego nie podaje się do publcznej wiadomości nazwisk sędziów i prokuratorów- katów stalinowskich ? Ach tak, zapomniałem, że pałeczkę po nich przejęły ich dzieci !
0
może trzeba napisać co takiego dokonał partyzant?, w czasie wojny i po wojnie, ilu zlikwidował?, czy poległ?, czy został zamordowany?,  
0
IPN to najgorsza instytucja powołana w tym ponoć nowym 25 -leciu wolności ,tylko od czego od kłamania i poprawiania historii? zapytajcie ludzi którzy pamiętają tego "bohatera" wszyscy spluną
0
Matko Boska! To mu musieli wystawić potrójnie akt zgonu? Widzę, że nie można ufać dzisiejszym urzędom ...
0
IPN to najgorsza instytucja powołana w tym ponoć nowym 25 -leciu wolności ,tylko od czego od kłamania i poprawiania historii? zapytajcie ludzi którzy pamiętają tego "bohatera" wszyscy spluną
Tak , IPN pisze historię po swojemu , ludzie jeszcze żyją i wiedzą najlepiej jak było.
0
Dlaczego nie podaje się do publcznej wiadomości nazwisk sędziów i prokuratorów- katów stalinowskich ? Ach tak, zapomniałem, że pałeczkę po nich przejęły ich dzieci !
Jak mogą ci POdawać takie dane ??  teraz,dzisiaj,obecnie rządzą ci sami, lub ich dzieci,wnukowie,to samo czerwone bydło,musimy cierpliwie czekaać do wyborow i tym razem mądrze wybrać swoich  przedstawicieli narodu,jak nie to nadal będziemy tkwić głeboko w d u p i e. !!!!!!   Raz sierpem a raz młotem !!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: