Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzeci pogrzeb Lalka. Kiedy szczątki partyzanta trafią do grobu?

Utworzony przez partizanen strase, 8 marca 2015 r. o 16:53 Powrót do artykułu
Mialem sasiada co napadal na sklepy gs,a po 89 pochwalil sie ze zakopal bron i ze sluzyl w Ak,same klamstwa i obluda,brzydze sie was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też z opowiadań matki , znałem takiego (kumbatanta ),był bandziorem , ilu miał na sumieniu niewinnych ludzi, tego matka mi nie powiedziała, bo nie drążyłem tematu , a szkoda , bo matka już nie żyje.Też tak było że , wyrobił sobie legitymację kombatancką, jakie to on zasługi miał zrobić w Ak .A on był po prostu złodziejem , bandytą. Dzis takich na piedestał stawiają . Boże chroń ten naród. Młodzież uwierzy w każdą historię , ja wiem  że było też  innaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też z opowiadań matki , znałem takiego (kumbatanta ),był bandziorem , ilu miał na sumieniu niewinnych ludzi, tego matka mi nie powiedziała, bo nie drążyłem tematu , a szkoda , bo matka już nie żyje.Też tak było że , wyrobił sobie legitymację kombatancką, jakie to on zasługi miał zrobić w Ak .A on był po prostu złodziejem , bandytą. Dzis takich na piedestał stawiają . Boże chroń ten naród. Młodzież uwierzy w każdą historię , ja wiem  że było też  innaczej.   byli tacy bandyci, popisali sie do PZPRu i dostali emerytury kombatanckie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mialem sasiada co napadal na sklepy gs,a po 89 pochwalil sie ze zakopal bron i ze sluzyl w Ak,same klamstwa i obluda,brzydze sie was
to co miał przyznać sie ze nalezał do ALu ? A może był z bandy Bieleckiego Żyda co mordowali Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lalek ma 16 osób na sumieniu ,ale zadnego Niemca .Co robił w wojnę nasz dzielny partyzant? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popytajcie starszych ludzi z okolic Piask jaki to "partyzant" był z tego Lalka, zamiast zdawać się na "historyków" z IPN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełpią się że Lalek miał ok.200 miejsc gdzie się ukrywał.Tak ,to prawda ,ale tylko dlatego że mial"mocne argumenty" pod ubraniem.Moja mama mi opowiadala jak zostali obudzeni w środku nocy ze swoim bratem przez moich dziadków by pełnili wartę w nocy na mrozie a tymczasem Franczak słodko sobie spał w pierzynach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie podaje się do publcznej wiadomości nazwisk sędziów i prokuratorów- katów stalinowskich ? Ach tak, zapomniałem, że pałeczkę po nich przejęły ich dzieci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może trzeba napisać co takiego dokonał partyzant?, w czasie wojny i po wojnie, ilu zlikwidował?, czy poległ?, czy został zamordowany?,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IPN to najgorsza instytucja powołana w tym ponoć nowym 25 -leciu wolności ,tylko od czego od kłamania i poprawiania historii? zapytajcie ludzi którzy pamiętają tego "bohatera" wszyscy spluną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko Boska! To mu musieli wystawić potrójnie akt zgonu? Widzę, że nie można ufać dzisiejszym urzędom ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IPN to najgorsza instytucja powołana w tym ponoć nowym 25 -leciu wolności ,tylko od czego od kłamania i poprawiania historii? zapytajcie ludzi którzy pamiętają tego "bohatera" wszyscy spluną
Tak , IPN pisze historię po swojemu , ludzie jeszcze żyją i wiedzą najlepiej jak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie podaje się do publcznej wiadomości nazwisk sędziów i prokuratorów- katów stalinowskich ? Ach tak, zapomniałem, że pałeczkę po nich przejęły ich dzieci !
Jak mogą ci POdawać takie dane ??  teraz,dzisiaj,obecnie rządzą ci sami, lub ich dzieci,wnukowie,to samo czerwone bydło,musimy cierpliwie czekaać do wyborow i tym razem mądrze wybrać swoich  przedstawicieli narodu,jak nie to nadal będziemy tkwić głeboko w d u p i e. !!!!!!   Raz sierpem a raz młotem !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...