Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tylu samolotów naraz nie było dawno na lotnisku w Świdniku (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 czerwca 2016 r. o 16:40 Powrót do artykułu
"Mająca ją usunąć ekipa techniczna przyleciała do Budapesztu. Lot do Londynu Stansted zamiast o 6 rano wystartował o 11:33. " przylecieli Z Budapesztu. O 6 rano miał wystartować lot do Londynu Luton ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu tnie koszty i zatrudnia gimnazjalistów do pisania. A swoją drogą, megasensacja: 4 samoloty jednocześnie w porcie lotniczym :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawcie błąd rażący w tekście. Samolot do Londynu Luton odlecieć miał o 6 rano i odleciał po 11 dopiero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola boga...4 samoloty na raz. Kolejny rekord ustanowiony. Brawo redaktorku. Ja się dziwię, że ty się dziwicz no ale cóż. Jaki poziom dziennikarstwa, taki i widać poziom znajomości świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 plenum spółdzielni  venum to to nie było. ..hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu to nie pokazuja ze pozajutro leci samolot do Lizbony? Może dlatego, że to pielgrzymka Polakow do swietego miejsca, a nie żadne Żydy do Londynu co to by doopy angolom podcierać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho, widzę po komentarzach że Tułajew i jego przydupasy wściekli że lotnisko się rozwija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko się rozwija, bo samoloty się opóźniły/miały awarię? F..k logic. Kibicuję lubelskiemu lotnisku, fajnie, że jest, ale zachowajmy podstawową funkcjonalność neuronów, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak,tak wczoraj Macierewicz przyleciał na Lubelskie lotnisko i rozwalił wszystko, nawet samoloty nie wiedziały co robić lecieć jak do Smoleńska czy zgłaszać awarię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś z was czyta to przed publikacją: cyt. ,,Wszystko przez to, że stacjonujący w lubelskim porcie samolot miał usterkę. Mająca ją usunąć ekipa techniczna przyleciała do Budapesztu. '' A mój kot ma sraczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niepojęte - samoloty na lotnisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy będzie w końcu samolot do Wrocławia i do Pragi ????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wungiel je we wsi..... leciała kiedyś baba przez wiochę i darła się w niebogłosy. Teraz kilka samolotów na wieś lubelską z bocianem w tle przyleciało i wielka sensacyja..... Polska wschodnia to jednak wiocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą .... niestety   dla  nas  ale  z Radomia . Przykre  ,  ze  RYANAIR robi  nas  po  raz  kolejny   ' w  konia ' . Loty  do  Dublina  w  siatce  połączeń  tylko  do  5  listopada  już  bez  kursu  powrotnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja za chwilę lecę bo chce ;))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie sie podział samolot na Kretę???? chciałam tam lecieć...a musiałam z Warszawy do Aten... bo od nas jak cos jest to dwa razy drozej niż z Warszawy...trudno...trzeba te 4 godziny wcześniej wyjeżdżać...ale w kieszeni za dwie osoby zostaje przynajmniej 1000zł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...