Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nareszcie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo, ale większość tego tekstu jest błędem i nieprawdą! W budynku liceum (stajnia) jest łazienka nawet podzielona na chłopców(2 kabiny) i dziewczyny(3 kabiny), w budynku pałacu czyli w gimnazjum jest łazienka (2 kabiny) natomiast w budynku podstawówki nie ma łazienki ale obok jest budynek w którym są 4 kabiny. Dlaczego nie umieszczone są pytania które zadawała pani Joannie Zalewie? Fakt warunki nie są za dobre, ale bez przesady sanepid już tyle lat jakoś nie zamknął!!!! SPROSTOWANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal szkoły w Pilaszkowicach. Powstała tuż przed II wojną światową przy znacznym wkładzie sił miejscowej społeczności. Chodził do tej szkoły mój ojciec i jego rodzeństwo, mama, jej siosta, jej brat, ja, mój brat i ... żal... Jednak dobrze że wreszcie uruchomiono normalną współczesną szkołę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...