Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Udało się. Jaś leci po zdrowie do USA

Utworzony przez Monia, 13 stycznia 2015 o 08:06 Powrót do artykułu
Super, trzymamy kciuki !!!!   I zbieramy dalej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TRZYMAMY KCIUKI ZA JASIA!!!!
0
Brawo, trzeba sobie pomagać, a nie tylko żądać jak co górnicy
0
Jejku aż się popłakałam z radości!! Szybko zdrowiej śliczny maluszku!! Wpłacę jeszcze pieniądze na kolejne dawki leku. Oby ich było jak najmniej!!!  Wracajcie szybko zdrowi!!! Miłego lotu Jasiu!
0
brawo! super jest przeczytać tak pozytywną wiadomość! trzymam kciuki za szczęśliwy finał tego wszystkiego
0
Żeby od razu nie dać pożywki dla hejterów - sam wpłąciłem na leczenie Jasia - ale pytam: co to jest za kraj, że na leczenie dziecka chorego na nowotwór oka pieniądze muszą zbierać sami rodzice od obcych osób? Dlaczego skoro nie przeprowadza się tego typu zabiegów w Polsce NFZ nie finansuje takiego leczenia? Co kilka dni widzę, że ktoś na coś zbiera (w sensie leczenia) i wiem, że zgodnie z tym co powiedział pan minister (specjalnie małymi literkami) - "ten kraj istnieje tylko teoretycznie, praktycznie nie istnieje"
0
Miałam 5 miesięcy byłam bardzo chora,ogólne zakażenie krwi.Lekarze ratowali mnie i moją mamę która zachorowała na to samo.Leki były sprowadzane z zagranicy przez państwo Polskie.Był to rok 1957 ,kraj 12 lat po drugiej wojnie światowej!
0
jest to bardzo pocieszjace ze jest tyle osob z dobrym sercem , pamietajcie dobro zawsze wraca
0
Żeby od razu nie dać pożywki dla hejterów - sam wpłąciłem na leczenie Jasia - ale pytam: co to jest za kraj, że na leczenie dziecka chorego na nowotwór oka pieniądze muszą zbierać sami rodzice od obcych osób? Dlaczego skoro nie przeprowadza się tego typu zabiegów w Polsce NFZ nie finansuje takiego leczenia? Co kilka dni widzę, że ktoś na coś zbiera (w sensie leczenia) i wiem, że zgodnie z tym co powiedział pan minister (specjalnie małymi literkami) - "ten kraj istnieje tylko teoretycznie, praktycznie nie istnieje"

ja również wpłaciłam ale także zastanawia mnie jak to mozliwe ze własny kraj nie jest w stanie zapewnic leczenia dla dzieciaków czy osób dorosłych tego typu przypadków... smutne, bardzo smutne
0
z Krępca koło Lublina ????   raczej koło Świdnika badzmy precyzyjni :)   ale mimo wszytka takie wiadomości powinnny być na pierszym miejscu a nie ta pieprzona polityka i wypadki ............    
0
Jaś poleciał, ale trzeba co najmniej 4 dawki leku-a rodzice uzbierali na 2...więc weźcie to na 1 stronę i zbierajmy dalej!!
0
I znowu pomagaja zwykli ludzie i Kosciol a gdzie jest Panstwo.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: