Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
myslicie że mozna juz tam jeździc ? nie dostane mandatu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tych blokach co maja być wybudowane przy klonowej ktoś ma jakies info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom zawsze jest źle,nie było drogi to oburzenie że nie ma utwardzonej,jest droga też źle.Weźcie się zastanówcie w oońcu,może lepiej ta drpge zaorać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pobliskie parkingi naleza do wspolnoty mieszkaniowej a nie do miasta. Czy Pani z Urzedu Miasta o tym nie wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, to sie mandaciki posypia jak droge oficjalnie oddadza do uzytku. Odpowiednich sluzb nie obchodzi, kto i ile ma samochodow. Znak to znak i trzeba sie do niego stosowac. Juz widze tam patrole Strazy Miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze skonczy sie parkowanie samochodow na ulicy i blokowanie pasow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ulica jest bardzo wąska, nie wyobrażam sobie parkowania na niej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomek napisał:
Jestem mieszkańcem tej ulicy i jestem zdecydowanym zwolennikiem progów zwalniających, kierowcy nagminnie łamią ograniczenie prędkości do 30 km/h. Dzieci tutaj jest sporo, kościół, tak więc aby nie było za późno...
bez przesady z tym kościołem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie było drogi to było narzekanie, że miasto zapomniało o mieszkańcach domków. Jak zrobiono drogę to znowu nie pasi bo parkować na niej nie można. To co może trzeba postawić szlabany na piloty dla miezkańców domków, by byli zadowoleni i nie musili wjeżdzać na swoje posesje tylko stawili gdzie im się podoba?? Poprosu kpina,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że policja często będzie kontrolować przestrzeganie zakazu zatrzymywania się na ul. Klonowej. Ulica została zrobiona ze środków publicznych więc niech mieszkańcy domków raczej cieszą się,że mają dobry dojazd do domów. To,że ktoś ma 3 samochody to nie jest żaden argument do parkowania wbrew zakazowi. Przy czym zakaz zatrzymywania się jest jak najbardziej uzasadniony. Zakładanie zaś progów zwalniających na drodze przelotowej jest kompletną paranoją. Równie dobrze można takie progi zamontować na Al.Lotników lub Racławickiej. Po lekturze artykułu jasno widać,że przynajmniej niektórym mieszkańcom marzy się prywatna droga za publiczne pieniądze z nieograniczonym prawem do parkowania gdzie się komu podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak kogoś stać na 3 samochody to pewnie też stać na dokupienie kawałka ziemi i zrobienie sobie miejsc parkingowych. Ponadto zawsze można samochód sprzedać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było oddać nieodpłatnie kawałek działki pod 2 pas jezdni, a nie marudzić, że się nie ma parkingu. To nie jest droga osiedlowa i podobnie jak wyszyńskiego nie służy do parkowania. Co poniektórzy, wyobrażają sobie, że miasto zasponsoruje im darmowy odśnieżony i oświetlony parking za pieniądze innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam wrazenie że miasto zafundowało nam wąską droge osiedlową i bedziemy tam stać w korkach. A mogła być wybudowana szeroka 2 pasmowa ulSolidarności .(solidarności ma powstac tylko na odcinku od Lot.pol.do lublina) Ale po co budować dużą i wygodną-ale drozsza, lepiej upchnąć nas w taniej wąskiej uliczce osiedlowej nie myślicie że ta droga jest za wąska na transport zbiorowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czy ktoś z komentujących zauważył że ci co jeżdżą na dzień dzisiejszy na tej drodze Łamią zakazy. I to oni powinni płacić manaty ponieważ łamią zakaz wjazdu na ulicę, która jeszcze nie jest oddana. ten mądry znawca prawa drogowego powinie o tym napisać a nie wylicza mandaty właścicielowi samochodu stającego na ulicy ! brawo prawnik ha ha.mam nadzieję że mieszkańcy wpadną na pomysł zawiadomienia policji że na tej drodze odbywa się już regularny ruch a nie powinno go tam jeszcze być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka jest mentalność burków ze Świdnika . pomimo że jest problem tylko atakują. a nikt się nie zastanawia nad bezpieczeństwem. czy mieszkańcy mają gdzie parkować czy nie to nie problem( mają swoje posesje) tylko problemem jest to że nie ma kulturalnych kierowców którzy przestrzegali by znak ograniczenia do 30 /h jestem pewien że nikt nie będzie tego nakazu przestrzegał, aż nie stanie się coś złego, zginie człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze świadczą o kompletnym braku zrozumienia czytanego tekstu. Klonowa to bubel zafundowany przez miasto, i pieniądze wyrzucone w "asfalt". Ulica ma 5 metrów szerokości a ma obsługiwać transport zbiorowy. Podjazd do posesji ma 3 metry. Przy wjeździe/wyjeździe i tak będzie zablokowane pół pasa jezdni. Domy stały wcześniej niż wybudowano drogę, i wina tego absurdalnego tworu leży po stronie planistów i decydentów zatwierdzających projekt. Mamy 21 wiek i warto czasami pomyśleć nad lepszymi rozwiązaniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
Komentarze świadczą o kompletnym braku zrozumienia czytanego tekstu. Klonowa to bubel zafundowany przez miasto, i pieniądze wyrzucone w "asfalt".Ulica ma 5 metrów szerokości a ma obsługiwać transport zbiorowy.Podjazd do posesji ma 3 metry. Przy wjeździe/wyjeździe i tak będzie zablokowane pół pasa jezdni.Domy stały wcześniej niż wybudowano drogę, i wina tego absurdalnego tworu leży po stronie planistów i decydentów zatwierdzających projekt.Mamy 21 wiek i warto czasami pomyśleć nad lepszymi rozwiązaniami.
Każdy ma prawo do własnej interpretacji. Klonowa została zaprojektowana i wykonana zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi standardami. Ponadto bierzmy pod uwagę,że w planach jest zamknięcie wjazdu do Świdnika od strony Lotników Polskich (budowa S-17 i S19) a co za tym idzie zmiana natężenia ruchu. W chwili obecnej Klonowa ma służyć ODCIĄŻENIU ul Racławickiej a nie przejęciu całości ruchu. Moim zdaniem bardzo dobrze będzie spełniała swoją rolę ( szczególnie dla mieszkańców Ratajczaka, Kamińskiego,Stachonia i oczywiście Klonowej). Jeśli zaś chodzi o zakaz parkowania to myślę,że jest to jednostkowy problem tych Panów, którzy wypowiedzieli się w artykule. Fakt posiadania kilku samochodów nie jest żadnym usprawiedliwieniem parkowania wbrew przepisom. Po pierwsze - nigdzie nie jest powiedziane,że trzeba parkować pod własnymi oknami (na ulicy zamiast na własnej posesji), a po drugie - wygoda właścicieli kilku pojazdów nie powinna być ważniejsza niż interes społeczny. Wszystkim zainteresowanym proponuję spacer (pogoda dopisuje) w ten rejon żeby osobiście przekonać się jak to wygląda naprawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podziwiam twój optymizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
nie wiem czy ktoś z komentujących zauważył że ci co jeżdżą na dzień dzisiejszy na tej drodze Łamią zakazy. I to oni powinni płacić manaty ponieważ łamią zakaz wjazdu na ulicę, która jeszcze nie jest oddana. ten mądry znawca prawa drogowego powinie o tym napisać a nie wylicza mandaty właścicielowi samochodu stającego na ulicy ! brawo prawnik ha ha.mam nadzieję że mieszkańcy wpadną na pomysł zawiadomienia policji że na tej drodze odbywa się już regularny ruch a nie powinno go tam jeszcze być.
owszem kierowcy łamią ale nie "zakaz wjazdu" tylko "zakaz ruchu w obu kierunkach", kolego doucz się, wypowiadzasz się o znakach a pewnie nie masz nawet prawa jazdy, poza tym numer alarmowy na Policję to 997, więc dzwoń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM WSZYSTKICH, KTÓRZY ZABRALI GŁOS W TEJ SPRAWIE,ALE JAK WIADOMO POLAK NIGDY NIE WIE CZEGO CHCE. JEŚLI CHODZI O UL. KLONOWĄ TO WSZYSCY KIEROWCY SZYBKO JEŹDZĄ -POZA TYM DROGA NIE JEST ODDANA DO UŻYTKU A WSZYSCY TAMTĘDY JEŻDZĄ I ŁAMIĄ ZAKAZ WJAZDU.PAN DOMAŃSKI MA RACJĘ .PANIE DOMAŃSKI TAK TRZYMAĆ I SIĘ NIE DAWAĆ. CIEKAWA JESTEM JAK TO BY BYŁO GDYBY TAM MIESZKAŁ KTOŚ KTO TERAZ TAK SZYBKO JEŹDZI I GDYBY JEGO DZIECKO ZOSTAŁO TAM POTRĄCONE CO WTEDY ? NIKT O TYM NIE POMYŚLAŁ. KAŻDY MYŚLI TYLKO O SOBIE ABY JEMU BYŁO LEPIEJ A NIEDŁUGO WYBORY I CO Z TEGO A PANI KUROWSKA TO CHYBA POMYLIŁA INSTYTUCJE JAK SIE NIE ZNA TO NIECH ODDA STANOWISKO OSOBIE KOMPETENTNEJ !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...