Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uwaga Na Firmę Kucharski Poezja Smaku

Utworzony przez beata_mazerkiew, 29 kwietnia 2015 r. o 14:47
Witam Wszystkich a zarazem przestrzegam przed zakupem jedzenia w tym punkcie gastronomicznym: Kucharski Poezja Smaku Wyszyńskiego 17 (Galeria VENUS, poziom 0) 21-040 Świdnik Sprzedają nieświeże jedzenie. W dniu dzisiejszym mieli inspekcję sanepidu i dostali karę za rażące naruszenie zasad co do jakości i świerzości produktów. Dużo dzieci znajduje się w szpitalu w Świdniku z ostrym zatruciem po zjedzeniu tam rurki z kremem.  Przestrzegam jeszcze raz wszystkich, żeby uniknęli tak jak ja 4 dni w szpitalu z dzieckiem, nieprzespanych nocy i nerwów.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury totalne nie było mandatu , a poza tym skąd wiesz że był sanepid . Nie ładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie słuchajcie tych oszczerstw .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małe porcje za 12 zł tylko 3 osoby sie najadły 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się że nie jest to lokal godny polecenia, WYGANIAJĄ  KLIENTÓW, szefowa  jest niemiła, w dodatku lody są całe twarde i składają się z samych konserwantów, "mega gała" jest malutka,  a jedzenie faktycznie nieświeże, obsługa nie szanuje klienta, tylko jedna babcia jest miła. NIE KUPUJCIE TAM!!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma, też racja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to nie nocny,mega gała była w lecie , a lodów nie kręci się z konserwantów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyganiają klientów.? Pewnie dlatego że wybiła godzina zamknięcia..  Chcesz urządzić sobie romantyczny wieczór ze swoją dziewczyną? To może lepiej poszukaj innego kącika miłosnego, a nie galeria Venus. :) Myśle że godziny otwarcia są ci znane i wypadaloby się do nich dostosować :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie mieliśmy żadnych problemów po zjedzeniu czegokolwiek z tej garmażerki, a korzystamy raczej często. Dzieci jedza lody, rurki, desery. Obslugujace Panie sa bardzo sympatyczne i pomocne. Naprawdę serdecznie polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie polecam zakupu pierogów w tej firmie. Kilka razy kupowałem pierogi z mięsem, a co czwarty był z soczewicą. Ostatnio żona kupiła pierogi z jagodami i z 10 szt jeden sie trafił z kapustą. Ciekawy smak - pieróg z kapustą polany śmietaną :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale ja tak samo kilka razy kupiłam nie świeże jedzenie.raz zepsutą sałatkę raz sok który miał być świeżo wyciskanie był zepsuty.pierogi na miejscu podgrzewane w mikrofali tak samo porażka.teraz chodzę z dziećmi tam tylko na lodyaf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...