Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na jednym pomniku KATYŃ i SMOLEŃSK! Co to Q2 jest? Jaja jakieś? Jaki wymiar jest w Ludobójstwie a wypadku lotniczym? Nie rozumiem i nie zgadzam się na takie coś. Jak można razem pokazać mord tysięcy Polaków z Tragedią wynikłą z wypadku. To jakaś Choroba, paranoja? Co się z WAMI dzieje?!
Tak ,tak,taki sam wypadek właśnie jak w Katyniu,Ostaszkowie,Charkowie,Miednoje, i wielu,wielu innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ,tak,taki sam wypadek właśnie jak w Katyniu,Ostaszkowie,Charkowie,Miednoje, i wielu,wielu innych.
  Sorry ale w Katyniu czy Ostaszkowie czy Charkowie..itp to nie wypadek lotniczy, to żaden wypadek, to LUDOBÓJSTWO! Mylisz pojęcia!  a za razem nie rozumiesz idei ustanowienia tego pomnika!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....Szanowni Państwo przekomarzają się, a nawet wzajemnie obrażają przy wymianie uwag na temat pomnika! Mnie natomiast interesuje to, czy w odsłonięciu tego wiekopomnego dzieła artysty ludowego z Lubelszczyzny wezmą udział przedstawiciele branży turystycznej tacy, jak: ktoś z MSiT lub TKKF, jakiś  przedstawiciel Polskiej Izby Turystycznej, ktoś z PTTK tudzież innych organizacji .... Tragiczna w skutkach wycieczka na sile została "dopasowana" do etosu ofiar Katynia i to jest po prostu nadużycie, chamstwo i świństwo tych filutków z PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEJĘ NA TEN POMNIK JAK DO pisUARU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jednym pomniku KATYŃ i SMOLEŃSK! Co to Q2 jest? Jaja jakieś? Jaki wymiar jest w Ludobójstwie a wypadku lotniczym? Nie rozumiem i nie zgadzam się na takie coś. Jak można razem pokazać mord tysięcy Polaków z Tragedią wynikłą z wypadku. To jakaś Choroba, paranoja? Co się z WAMI dzieje?!
Wypadek lotniczy ? czy taki sam jak malezyjskiego samolotu nad Ukrainą z ok 100 Holendrami,ogółem z 156 osobami na pokładzie ?  Wypadek Cycu to jest jak ci guma spadnie albo jak twojej starej jadącej na rowerze łechtaczka wkręci się w łańcuch,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LEJĘ NA TEN POMNIK JAK DO pisUARU.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....Szanowni Państwo przekomarzają się, a nawet wzajemnie obrażają przy wymianie uwag na temat pomnika! Mnie natomiast interesuje to, czy w odsłonięciu tego wiekopomnego dzieła artysty ludowego z Lubelszczyzny wezmą udział przedstawiciele branży turystycznej tacy, jak: ktoś z MSiT lub TKKF, jakiś  przedstawiciel Polskiej Izby Turystycznej, ktoś z PTTK tudzież innych organizacji .... Tragiczna w skutkach wycieczka na sile została "dopasowana" do etosu ofiar Katynia i to jest po prostu nadużycie, chamstwo i świństwo tych filutków z PiS!
Opis tej "wycieczki"jak piszesz,prawda,fakty wszystko wyjdzie na taśmach kelnerów,na nagraniach, tam POlszewicy opisują,omawiają strategię na tzw.wszelki wypadek,wszystko ujrzy światło dzienne tuż przed wyborami parlamentarnymi,to będzie sensacja a zarazem gwożdż do trumny dla POlszewików i wszelkich pachołków Moskwy w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Sorry ale w Katyniu czy Ostaszkowie czy Charkowie..itp to nie wypadek lotniczy, to żaden wypadek, to LUDOBÓJSTWO! Mylisz pojęcia!  a za razem nie rozumiesz idei ustanowienia tego pomnika!  
Tupolew pod Smoleńskiem,malezyjski samolot nad Ukrainą to nie bolszewicka bandyterka i ludobójstwo ? tylko to pierwsze przy współudziale naszej POlszewi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tupolew pod Smoleńskiem,malezyjski samolot nad Ukrainą to nie bolszewicka bandyterka i ludobójstwo ? tylko to pierwsze przy współudziale naszej POlszewi.
Tak właśnie jest,z faktami się nie dyskutuje,nie da się o tym wszystkim zapomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...piszcie i mówcie sobie, co chcecie, ale uważam pomnik za fajowską inicjatywę! Potrzebujemy jeszcze kilka takich oraz podobnych obelisków, abyśmy mogli doścignąć w patriotycznych osiągnieciach takie metropolie, jak Kraśnik ... O nich mówi się w całej Polsce! O Świdniku także może być głośno... Nie jesteśmy gorsi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBY KTOŚ OBLAŁ TO BADZIEWIE RÓŻOWĄ FARBĄ, ALBO ROZWALIŁ W DROBNY PYŁ I TO JESZCZE DZISIAJ W NOCY!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
  Kato-faszysta? PiSuar oszczany przez meneli? Kibol-dresiarz z ujemnym IQ? A najpewniej wszystko na raz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
  Faszyzujące ścierwo? Patryjota w osranym dresiku? Cwel spod celi? A najpewniej wszystko na raz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
  PiSowski odpad atomowy? Szmata do podłogi? Pęknięty kondom? A najpewniej wszystko na raz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
  Eva Braun? Arabska sperma? Nachlany PiSopata? A najpewniej wszystko na raz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kato-faszysta? PiSuar oszczany przez meneli? Kibol-dresiarz z ujemnym IQ? A najpewniej wszystko na raz!!!
 
Faszyzujące ścierwo? Patryjota w osranym dresiku? Cwel spod celi? A najpewniej wszystko na raz!!!
 
PiSowski odpad atomowy? Szmata do podłogi? Pęknięty kondom? A najpewniej wszystko na raz!!!
 
Eva Braun? Arabska sperma? Nachlany PiSopata? A najpewniej wszystko na raz!!!
No,no aleś POsunąl bucu,aleś zagotował,styki puszczają ? psychika taka słaba ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tych protestów, urodziłam sie i mieszkam w Świdniku już 60 lat i jestem dumna, że taki pomnik bedzie w Świdniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dumny, ze będzie taki pomnik w Świdniku jestem osoba sędziwą urodzoną w Świdniku, bardzo się cieszę, że będzie mógł zapalić znicz, nie wiem komu to przeszkadza, przecież zginęło dwóch prezydentów, elita i generałowie, a także wielu prawych ludzi, może to przeszkadzać tylko złym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Przepraszam, czy na tego gnoja nie ma policji? Przeciez adres ip tej gnidy jest dostepny dla oraganow scigania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, czy na tego gnoja nie ma policji? Przeciez adres ip tej gnidy jest dostepny dla oraganow scigania...
A tępy bucu co do tego ma policja ? że żyda nazywa żydem,nie ma na to paragrafu ,co ja mogę pisdo zrobić ? mam zwiazane ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...