Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W dwa tygodnie rozminują lotnisko w Świdniku

Utworzony przez xxx, 23 września 2009 r. o 15:47 Powrót do artykułu
Jaja po prostu jaja, ciekawe jaki będzie aneks do umowy piszę o milionach i o czasie. Szybko wyliczyłem, że przy 40stu osobach i 14 dniach jedna osoba musi rozminować dziennie około 2321 metrów. No tą są dobrzy, rozumiem że władze portu zabezpieczą się umową i za każdy dzień zwłoki firma zapłaci karę finansową czyli na tym rozminowaniu port zarobi. Te firmy powinny szkolić nasze wojsko 14 dni a dwa lata i 130ha. Ciekawe kto ma rację?, Śmierdząca sprawa z tym lotniskiem i zadziwiającym zawzięciem osób związanych z tą inwestycją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że firma będzie ponosiła odpowiedzialność za swoją usługę ? Coś w rodzaju gwarancji... Bo jeżeli nie, to ja chętnie rozminuję to w tydzień za połowę ceny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie k...wa lotnisko rozminują? Jeżeli maja zamiar rozminować lotnisko, to gratuluje pomysłu, że dopiero teraz, a wniedzielę były zawody na tym lotnisku. Może gazecie chodziło o rozminowanie lasu pod ewentualne przyszłe lotnisko? W tym lesie jeszcze lotniska nie ma, przynajmniej z ulicy go nie widać, może drzewa zasłaniają. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że pomysł budowy tego lotniska rzeba torpedować. Raz jeszcze napisze BUDOWY, a nie ROZBUDOWY jak sie to wszystkim wmawia. Nawet we wniosku o wydanie decyzji srodowiskowej napisały prty , że chodzi o ROZBUDOWE PORTU REGIONALNEGO. Pytam więc, gdzie ten p y regionalny port lotniczy, bo ja go nie widziałam. Czy mowa jest o tym kurniku przy aeroklubie? Bo jeżeli ten kurnik chcą rozbudować, to sie nijak nie da, bo pomiędzy jest Natura 2000.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Jakie k...wa lotnisko rozminują? Jeżeli maja zamiar rozminować lotnisko, to gratuluje pomysłu, że dopiero teraz, a wniedzielę były zawody na tym lotnisku. Może gazecie chodziło o rozminowanie lasu pod ewentualne przyszłe lotnisko? W tym lesie jeszcze lotniska nie ma, przynajmniej z ulicy go nie widać, może drzewa zasłaniają. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że pomysł budowy tego lotniska rzeba torpedować. Raz jeszcze napisze BUDOWY, a nie ROZBUDOWY jak sie to wszystkim wmawia. Nawet we wniosku o wydanie decyzji srodowiskowej napisały prty , że chodzi o ROZBUDOWE PORTU REGIONALNEGO. Pytam więc, gdzie ten p y regionalny port lotniczy, bo ja go nie widziałam. Czy mowa jest o tym kurniku przy aeroklubie? Bo jeżeli ten kurnik chcą rozbudować, to sie nijak nie da, bo pomiędzy jest Natura 2000.
BRAWO! tak trzymać ...jedyna sensowna wypowiedź na temat lotniska .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaa a gdzie był przetarg panowie dostali cynk od wojska podjęli temat drążyli przez 6 m-cy i działają tylko gdzie i kiedy był ogłoszony przetarg przecież to są publiczne pieniądze ludzie czy jeszcze jest sprawiedliwość w tym kraju. Czy byli generałowie stoją poad prawem i nawet CBA sie ich boi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wątpię, aby coś jeszcze będzie do znalezienia w tym lesie. T. zw wilcze doły zostały dokładnie spenetrowane przez młodzianków od początku last piędziesiątych. Osobiście włączyłem się do tego ok roku 1958. O ile wiem już w połowie lat sześćdziesiątych "złoża" były dokumentnie "wyeksploatowane". Porozmawiajcie z facetami 60+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..może i do znalezienia nic nie ma ale sa pieniadze do wydania ...NASZE!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...