Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do roboty się wziąć, a nie krzyczeć że kotlet za drogi, nieroby związkowe. To dzięki wam nierobom związkowym z WSK dziś nie ma ani FSC, ani Odlewni Ursusa, ani LZNS i kilku innych większych zakładów pracy na lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzji raczej nie zmienią... a zwolnienia pewnie jakieś będą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej głosujcie na obecnie nam "panujących" a będzie niedługo tylko szczaw i mirabelki ... i cebula jak się uda. Dramat rośnie na naszych oczach a wy Polacy nic nie potraficie zobaczyć !? Tylko Tanajno, Braun, Kowalski czy Kukiz mogą cokolwiek zmienić !!! Rodacy głosujcie na prawdziwych Polaków w przeciwnym razie wasze głosy będą stracone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej głosujcie na obecnie nam "panujących" a będzie niedługo tylko szczaw i mirabelki ... i cebula jak się uda. Dramat rośnie na naszych oczach a wy Polacy nic nie potraficie zobaczyć !? Tylko Tanajno, Braun, Kowalski czy Kukiz mogą cokolwiek zmienić !!! Rodacy głosujcie na prawdziwych Polaków w przeciwnym razie wasze głosy będą stracone.
    już w latach 80-90 głosowałam wydawało się, że na prawdziwego polaka, no bo mial w klapie przypięty święty wizerunek i co mam po 36 latach pracy, najniższą krajową, także teraz nie wierzę w nic, wuj z takim krajem, kupę oszustów, kłamców itp. maści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pały i lać to pioruńsko niech nie zakłóca spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już w latach 80-90 głosowałam wydawało się, że na prawdziwego polaka, no bo mial w klapie przypięty święty wizerunek i co mam po 36 latach pracy, najniższą krajową, także teraz nie wierzę w nic, wuj z takim krajem, kupę oszustów, kłamców itp. maści
Ciesz się że żyjesz !!  żydokomuna da ci jeszcze po du pie  !!!  raz sierpem a raz młotem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już w latach 80-90 głosowałam wydawało się, że na prawdziwego polaka, no bo mial w klapie przypięty święty wizerunek i co mam po 36 latach pracy, najniższą krajową, także teraz nie wierzę w nic, wuj z takim krajem, kupę oszustów, kłamców itp. maści
Dla takiej jak ty antysemickiej ("żydokomuna"?), zacofanej, ciemnej hołoty to i ta najniższa krajowa to za dużo, bo jeszcze na tym jakoś wyżyjecie, a taki ciemnogród trzeba tępić, jeśli mamy w Polsce do czegoś dojść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla takiej jak ty antysemickiej ("żydokomuna"?), zacofanej, ciemnej hołoty to i ta najniższa krajowa to za dużo, bo jeszcze na tym jakoś wyżyjecie, a taki ciemnogród trzeba tępić, jeśli mamy w Polsce do czegoś dojść.
Żydostwo za tym wszystkim stoi,wysysają wszystko z tej biednej naszej ojczyzny,raz sierpem a raz młotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...