Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więcej kamer w mieście. Niektóre będą rozpoznawać numery rejestracyjne

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 maja 2017 r. o 08:25 Powrót do artykułu
Przepraszam, a piesze patrole to gdzie? Na calym cywilizowanym Swiecie wlasnie piesze patrole to podstawa prewencji. Nasi stroze prawa albo jezdza bez sensu i to tam gdzie nie trzeba albo nie wiadomo gdzie sa i co robia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy z LasVegas (LSW) wszak są najlepszym kieroFcami w regionie. Czas ich podglądać i naśladować - pomyślał komendant.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ul. wyspiańskiego a wlasciwie na samej ulisy i w jej najblizszej okolicy sa conajmniej 4 kamery miejskiego monitoringu. A w biały dzień jakiś czas temu okradli mieszkanie i nie złapano sprawców. rzeczywiście "sprawne oko kamer" działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie jest uzasadnienie dla zakupu kamer rozpoznających numery rejestracyjne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BZDURA ŻE POLICJA PRZEGLĄDA MONITORING JAK BYŁA TAKA POTRZEBA TO POLICJA NIE POFATYGOWAŁA SIĘ ABY TO NAGRANIE PRZEANALIZOWAĆ W SM TYLKO SZYBKO SPRAWĘ UMORZONO Z POWODU NIE WYKRYCIA SPRAWCY TO IM WYCHODZI NAJLEPIEJ ..OWOCNEJ PRACY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sa kamery rozpoznające numery rej. to może czas wkońcu wprowadzić zakaz wjazdu LSW do Lublina? O 90% spadła by liczba wypadków i kolizji. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policyjne miasto... Precz z komuna!!!!!! Odnośnie komentarza tego Pana bądz Pani : Jak sa kamery rozpoznające numery rej. to może czas wkońcu wprowadzić zakaz wjazdu LSW do Lublina? O 90% spadła by liczba wypadków i kolizji. Taka prawda. Większość "kierowców" w tym pięknym wojewódzkim mieście gdzie kamienice się walą ( Wyrazy współczucia dla mieszkańców) nie wie do czego służą kierunkowskazy, znaki drogowe nie istnieją a manewr wyprzedania kończy się przed sama maską. Nie bronie kierowców ze Świdnika lecz swoją dumę, chamstwo i opieszałość należałoby schować w kieszeń mówiąc bardzo delikatnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam jestem za. Mogę i d...pę do kamery pokazać. Mam nadzieje że w chociaż w minimalnym stopniu pozwoli to ukrucić ścieżki tak zwanym plątaczom, którzy srają i szczą gdzie popadnie. Jak i tym co wszędzie srają różnymi kundlami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to mi się podoba, wiecej kamer to i będzie bezpieczniej. Wiem, że nikt nie lubi być obserwowanym ale to wszystko dla poprawy naszego bezpieczeństwa. Inaczej się dziś nie da. Właśnie ostatnio dzięki kamerom udało się złapać wandali niszczacych samochody!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stara esbecja wie jak to się robi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojebie z hrubieszowskiego a dziś wielki lubelaku, pocałuj mnie świdniczanina w samo kakao...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...