Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mam nadzieje ze ta fabryka w Świdniku padnie razem z solidarności i rszta biedoli z tomaszowa i okolic Lubartowa to głąby pozdrawiam was biedole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłby ustawiony przetarg, gdyby AW149 wygrał. Niesprawdzona konstrukcja w żadnym polu bitwy. Podziękować możemy Związkom Zawodowym, że pozwoliły na prywatyzację naszego polskiego zakładu z tradycjami. Teraz już nie ma żadnych polskich śmigłowców. Rosjanie latają śmigłowcami z lat 80 i 90 i tak są lepsze od naszego AW149. Dajmy sobie spokój z tymi protestami bo wygrał lepszy. Wszystko przez te Związki Zawodowe,z których się wypisze. Jakby nasz Zakład należał do Skarbu Państwa to byśmy wygrali a tak to możemy protestować ale pod Biurowcem Italiańców. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko co na F należy omijać szerokim łukiem.
  ferrari i funt brytyjski też?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdniczanie, dalej idźcie pod rękę z PIS. Dojdziecie do ciemnej d....y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bredzicie.Komorowski poinformował tylko jako zwierzchnik sił zbrojnych a wybrało wojsko.Upolityczniając ten wybór,pokazujecie że Wasze mózgi wypełnione są "marią".Francuzi spełnili 71% wymaganych postulatów,Amerykanie 50 a Włosi zaledwie 41.Więc z czym do armii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwny sposób wybierania czegokolwiek  nie sądzicie!?? Najpierw ogłaszają kto ewentualnie wygra a później testują produkt powinno być chyba odwrotnie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybor francuzow to ,,,zdrada narodu,,,,,,panowie solidarnosci ze swydnika co tak czasem manifestujecie z byle okazji,,,,,zamanifestujcie teraz,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Testy są tylko formalnością.A Anno,jaka zdrada narodu?Przecież Francuskie helikoptery spełniają prawie dwa razy tyle wymogów co Włosko-brytyjskie.Jesteście rozgoryczeni bo to nie Lubelszczyzna zyskała ale za to Łódź już tak a to przecież też rodacy.Dajcie se sianka ludziska.Nie znacie się wogóle a wdajecie się w dyskusję o najwyższej technologii.Przypominam że wybrało wojsko a oni chcą dla narodu chyba najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłby ustawiony przetarg, gdyby AW149 wygrał. Niesprawdzona konstrukcja w żadnym polu bitwy. Podziękować możemy Związkom Zawodowym, że pozwoliły na prywatyzację naszego polskiego zakładu z tradycjami. Teraz już nie ma żadnych polskich śmigłowców. Rosjanie latają śmigłowcami z lat 80 i 90 i tak są lepsze od naszego AW149. Dajmy sobie spokój z tymi protestami bo wygrał lepszy. Wszystko przez te Związki Zawodowe,z których się wypisze. Jakby nasz Zakład należał do Skarbu Państwa to byśmy wygrali a tak to możemy protestować ale pod Biurowcem Italiańców. 
  wreszcie jakiś mądry i merytoryczny wpis pośród jazgotu pisowców którzy z definicji wszystko krytykują dla samej krytyki   WYGRAŁ LEPSZY i tyle w tym temacie   patriotyzm nie może się wyrażać tym, że wydajemy 12 mld na szmelc tylko dlatego, że będzie on nieco bardziej polski niż inne maszyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyja wina?Ja bym powiedział że to zagrywki polityczne.Po co sprzedano WSK i kto do tego doprowadził ,powieśił bym za jaja.Mało tego powieśił bym też tego  za huj... ,który sprzedająć      WSK sprzedał razem tereny i obiekty sportowe przy zakładzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przepraszam, ale śmigłowiec proponowany przez Agustę wygląda raczej jak wycieczkowy.Podobne ma osiągi.Taką maszynę mogą zamówić dla VIPów a nie dla wojska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JE BAĆ PLATFORMĘ "OBYWATELSKĄ"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co chcieliście to macie, a wszystko przez kotleta mielonego w stołówce zakładowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Testy są tylko formalnością.A Anno,jaka zdrada narodu?Przecież Francuskie helikoptery spełniają prawie dwa razy tyle wymogów co Włosko-brytyjskie.Jesteście rozgoryczeni bo to nie Lubelszczyzna zyskała ale za to Łódź już tak a to przecież też rodacy.Dajcie se sianka ludziska.Nie znacie się wogóle a wdajecie się w dyskusję o najwyższej technologii.Przypominam że wybrało wojsko a oni chcą dla narodu chyba najlepiej.
Już taki był wojskowy Rydz- Śmigły który chciał dla narodu najlepiej??????PRAWDA????Żabojady też coś nam obiecali kiedyś? Ty jesteś gościu antypolakiem . Jesteś za tym by Polacy byli ubezwłasnowolnieni, bo takimi łatwo sterować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem za żadną partią,ale popieram Bronisława Komorowskiego.To jedyny aktualnie normalny i zasłużony kandydat na prezydenta.Reszta to oszołomy. P.S a armia wie chyba najlepiej jakie helikoptery są dla niej najlepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka armia ,gdzie ta armia ,o czym ty piszesz??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ubezwłasnowolniony?Prowadzę działalność i dzięki mnie 20 osób ma dobre wypłaty.Na PO nie głosowałem.A tak wogóle to jakbyś Ty wybierał spośród trzech helikopterów to co byś brał pod uwagę?Aspekty polityczne czy jednak lepszą jakość Polskiej armii?Bo te włosko-brytyjskie helikoptery to się nadają,ale do "armii" stworzonej w Świdniku.Coś mi się wydaje że bardziej jestem Polski niż Ty gościu.Nie napinaj się i nie obrażaj,ja Cię proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś oszołom!!
Nie jestem za żadną partią,ale popieram Bronisława Komorowskiego.To jedyny aktualnie normalny i zasłużony kandydat na prezydenta.Reszta to oszołomy. P.S a armia wie chyba najlepiej jakie helikoptery są dla niej najlepsze.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka armia ,gdzie ta armia ,o czym ty piszesz??.
On chyba ma na myśli ŻW co pilnują tych trepów siedzących za biurkiem, by im się krzywda nie stała .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur Soboń uchwycił ciekawy fragment wypowiedzi prezydenta- że wszyscy oferenci mają fabryki w RP i zatrudniają ludzi ,  przecież namaszczony takowej nie posiada ,ma kupić i montować. To jest wbrew warunkom przetargu wybrany powinien fabrykę już posiadać na terytorium RP. Przecież oni zatrudnią 200 osób do składania śmigłowców z paczek. A pracę straci 10 x tyle Tragedia.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...