Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja ubezwłasnowolniony?Prowadzę działalność i dzięki mnie 20 osób ma dobre wypłaty.Na PO nie głosowałem.A tak wogóle to jakbyś Ty wybierał spośród trzech helikopterów to co byś brał pod uwagę?Aspekty polityczne czy jednak lepszą jakość Polskiej armii?Bo te włosko-brytyjskie helikoptery to się nadają,ale do "armii" stworzonej w Świdniku.Coś mi się wydaje że bardziej jestem Polski niż Ty gościu.Nie napinaj się i nie obrażaj,ja Cię proszę.     Jeśli znasz chodz troszkę historię naszego kraju, to przypomnij sobie jak wychodziliśmy na sojuszach? Dziś też pisze się , że to Polacy , Węgrzy , i Niemcy mordowali Żydów. Jak nie będziemy dbali o własny tyłek sami to nikt  za nami się nie wstawi. Bedziesz  ty ,ja mięsem armatnim . Kraj jest tylko wtedy silny gdy dysponuje własnym arsenałem bojowym ,na miarę możliwości. Dziś się okazuje , że nic nie możemy mieć swojego , bo taka jest polityka tych z zachodu.  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski ty je***a ku*** świnio , h** ci w ryj , zgnij ty śmieciu.
zdrajco! zdrajco! po trzykroć zdrajco!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nieźle na 70 Francuskich śmigłowców przypada 122 polskich generałów ? Tylko jak sie bidule w nich pomieszczą ? Francuska armia o połowę większa od naszej ma 48 generałów, ale jak widać u nas idziemy na ilość a nie na jakość ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś oszołom!!
ty j......y debilu urzedasie przes takich jak ty polska jest u progu dna twoj komoruski jest zdrajcom kto bardziej rozumny i oczytany juz dawno to wie pies was j....bal jak sie ludzie obudza to bedziecie na drzewach dyndac razem ze swoimi panami tuskami kopaczami i innym hujostwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SMIERC WROGOM OJCZYZNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw pierdolino, teraz smigłowce, co za cholerny kraj? Ludzie, oni postradali rozum, albo biora w łapę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielki przetarg? chyba WIELKI PRZEKRĘT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Francuzi śmigłowce, Amerykanie rakiety, a polacy będą klepać biedę i stać do pośredniaka po półroczne pobory .... K... a takie cuda tylko u nas. Organizujcie marsz na tych oszołomów mimo że nie mam nic wspólnego z WSK to idę z wami... Mam dość tych sprzedajncyh świń. Rozprzedali wszystko - Polska nic nie ma ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że wszyscy gadają o jakiś związkach zawodowych i miejscach pracy, a nikt nie wspomni o zdrowiu i życiu żółnierzy. Może mylę, ale to powinno być najważniejsze kryterium przetargu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy Ci,używający kolokwialnie słów i plujący jadem,tak naprawdę w dupie byliście i gówno widzieliście.Obstawiam że prawie każdy nie ma nawet osiemnastu lat.Wydaje wam się że tacy z was patrioci.Tylko wam się wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Komorowski - mój głos pan właśnie stracił. Platforma też straciła właśnie mój głos. Mam nadzieję że wszyscy Polacy tak zrobią. Teraz kradnijcie szybko bo na jesieni wyborcy odetną was od koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujmy naszemu ministrowi z Puław Włodzimierzowi Karpińskiemu. To on między innymi miał wpływ na wynik przetargu na helikoptery. W tej decyzji chodzi o PZL Świdnik i Mielec. Pan minister kontynuuje swoją wypowiedz z knajpy "Sowa i przyjaciele - "Pie-rdolić województwa wschodnie". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minister skarbu powiedział ch.j z POlską wschodnią i tak zrobili.Popierajcie POmyje to was zatopią w basenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ubezwłasnowolniony?Prowadzę działalność i dzięki mnie 20 osób ma dobre wypłaty.Na PO nie głosowałem.A tak wogóle to jakbyś Ty wybierał spośród trzech helikopterów to co byś brał pod uwagę?Aspekty polityczne czy jednak lepszą jakość Polskiej armii?Bo te włosko-brytyjskie helikoptery to się nadają,ale do "armii" stworzonej w Świdniku.Coś mi się wydaje że bardziej jestem Polski niż Ty gościu.Nie napinaj się i nie obrażaj,ja Cię proszę.
Dzięki Tobie ludzie mają dobre wypłaty ? Może to dzięki tym 20-tu osobom twój biznes się kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw pier***ino, teraz smigłowce, co za cholerny kraj? Ludzie, oni postradali rozum, albo biora w łapę
Dlatego komoruski,komuchy,konfidenci,zdrajcy ojczyzny,pachołki Moskwy muszą odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będziecie czekali do wyborów to już nic nie zostanie ICH NALEŻY JUŻ ODSUNĄĆ OD WŁADZY CZYLI NA ''CITO' KOMOREK TO MAŁY PIKUŚ CHODZI O RESZTĘ BANDY KOPACZOWĄ I JEJ SŁUGUSÓW ORAZ ZAKAZ WJAZDU TUSKA DO KRAJU A TO CO Z TUSKIEM ZWIĄZANE USUNĄĆ Z KRAJU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak to wszystko co pisano wcześniej to prawda.Żabojady mieli wygrać i wygrali.A My dalej zadupiem Europy.Dzięki wam decydenci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wybierano myśliwca dla wojska , to nie było żenady ? Szwedzi oferowali Grippena z uruchomieniem produkcji jego głównych elementow w Polsce , w WSK Świdnik też. wybrano samolot wcale nie lepszy i ktoś mówił wtedy o straconych miejscach pracy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co Panie Prezydencie Żuk? na Placu Litewskim mówił Pan, że tyle dla lubelszczyzny zrobił Komorowski..dom kultury czy coś ale tam gdzie jest możliwość rozwój, innowacje i prawdziwa kasa tam Francuzi wygrywają na bula Komorowskiego i tak nie zamierzałem głosować ale pani Mucho i inni z platformy macie 4 głosy mniej jesienią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Genowefa Tokarska to była skuteczna jak zabierała 16 mln zł Ministerstwu Kultury na Świątynię Opaczności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...