Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co tam robił autobus MPK marki Solaris?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pomylił trasę. Miał jechać do Dąbrowicy.
0
A CO TO ZNACZY ROZKRACZYŁ???
0
Wspaniały Polski autobus... Czyli jednak ZTM uruchomił linię do Świdnika ?
0
skory napisał:
A co tam robił autobus MPK marki Solaris?
Pewnie wyjeżdżał ze złomowiska Pana Motyla który wozi pasażerów zacnego miasta Lublina.
0
dlatego należy wprowadzić tramwaje - one nie mogą się rozkraczyć, bo szyny je w kroku ograniczają
0
co to jest za słownictwo...rozkraczył...? Autor tego artykułu kompromituje gazetę. ŻENADA.
0
"Dalej kontynuować" jak można dalej kontynuować ? uczcie się pismaki
0
ostatnio jak mi się kolerzanka rozkraczyła to się działo
0
...no bo on już trenował jazdę po przyszłej trasie do Świdnika...-ale się zanadto rozpędził i"wylądował"w Wierzchowiskach!-no bo miał wylądować w Świdniku-ale tam jeszcze lotniska nie ma... :-(((
0
"Dalej kontynuować" LOL. A może go "cofnąć do tyłu", to się droga odblokuje?
0
a ja mam ciekawostke ..porównanie szynobusu dla ubogich i dla bogatych ######inforail.pl/text.php?from=main&id=33725 vs ######inforail.pl/text.php?from=main&id=33725...a tak powinien wyglądać nasz gdyby był za normalną cene ######inforail.pl/admin/FCK/editor/plugin......rzeczywiście "lubelskie smakuj życie";D
0
Tam jest serwis DAF tam jechał, jakby ktoś się pytał.
0
He,he napisał:
Pewnie wyjeżdżał ze złomowiska Pana Motyla który wozi pasażerów zacnego miasta Lublina.
Wole te jego ,,złomy'' niżeli te muzealne rozpadające się jelcze i ikarusy z mpk...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: