Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jadłem tam i rzeczywiście żarcie było g .ów.niane
Zaloguj się, aby oddać głos
0
reklamę mają teraz zawalistą ;]
0
no i wszustko jasne szambo nie tylko w resteuracji ale na całym terenie wszędzie odpady i syf że oni jeszcze prosperują
0
nareszcie zamknęli ten burdel jaki właściciel taka firma ta knajpa pada na ryj na kiełbasie może się znają ale nie na gastronomii .HE.HE
0
w blokach potrafi wybić z sedesu odchody ludzkie po kilkanaście razy w tym samym mieszkaniu w ciągu dłuższego czasu. Można się lepiej zatruć.
0
300zł mandatu?????? śmiech na sali!!!!!!!!! przecież takie mandaty nie zobligują bogatych właścicieli restauracji do przestrzegania zasad bhp!!!! To jest Polska właśnie....
0
Sanepid w Świdniku to kpina a przykładem jest Piekarni w Piaskach,oczywiście była GSU,co tam się dziej to przechodzi ludzki rozsądek,syf pogania syf ale układy układziki robią swoje.Tam mandat 300zł nie pomorze ten syf należało by zamknąć.
0
Tak właśnie wyglądają tzw. lokale byznesowe "made in Polska D". Ceny jak w N.Yorku, a warunki sanitarne na poziomie Bangladeszu.
0
właścicele to chyba rodzina Cioczków (tych milionerów) co się dorobili na kiełbasie. 300 zł to żałosny mandat a śmiać się można z sanepidu. (boją się wszyscy o posady dlatego taki mały mandat).
0
ciekawe jest tez to gdzie oni wylewają ścieki !!!!!!!!!!!!
0
Gdzie beda sie integrowac pracownicy Psk 4 i szpitala w Swidniku w ramach przyjacielskich zabaw.
0
Zastanawia mnie fakt czy Panie z Sanepidu robią afery na zlecenie.Każdy kto ma choć troszeczkę zielonego pojęcia o produkcji to wie,że po imprezie takiej jak wesele w niedziele-poniedziałek jest dniem gospodarczym. Sanepid nie widzi super marketów?Lokale ,które działają na dziko są poza ich kontrolą.Ile trzeba mieć złośliwości opisując tak swoją kontrolę.
0
obiektywna napisał:
Zastanawia mnie fakt czy Panie z Sanepidu robią afery na zlecenie.Każdy kto ma choć troszeczkę zielonego pojęcia o produkcji to wie,że po imprezie takiej jak wesele w niedziele-poniedziałek jest dniem gospodarczym. Sanepid nie widzi super marketów?Lokale ,które działają na dziko są poza ich kontrolą.Ile trzeba mieć złośliwości opisując tak swoją kontrolę.
0
Chyba mało pani czyta gazet i ogląda telwizji co jakis czas sie slyszy o różnych kontrolach w super marketach itp. i gdzie tu u pani obiektywizm.
0
Jestem obco krajowcem zza buga i mysle ze jest cudownie co tam z kuchnia a z plujkiem nikt nie zrobi porzadku?????!!
0
co nabita z nich czyżby kara za historie ponad 4letnia hmmmmmmm
0
Hehe dobre Mialem tam okazje pracowac, gdy duzo padalo na dworze,w kuchni zawsze ale to zawsze wybijaly studzienki mial na to czas zeby Poprawic stan rzeczy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: