Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wizyta prezydenta RP w Świdniku: KOD jednak będzie manifestować

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 listopada 2016 r. o 12:29 Powrót do artykułu
To o której ten idol daje koncert??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śpiewać każdy może!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ile bilety? ( może wreszcie zarobi to odda za te lewe delegacje!!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice Avii i Motoru powinni przywitać szKODników najlepiej jak potrafią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wybitny artysta przyjeżdża a brak plakatów na mieście ! Wstyd !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozumcie, że jesteście w Polsce skończeni i pieniądze Sorosa tego nie zmienią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bałwany kodomici, obrońcy demokracji a zachowują się jak hipokrytyczne bydło. Nie mogą przyjąć do wiadomości wyniku demokratycznych wyborów. Na dodatek zachowują się jak anarchiści, zezwolenia nie dostali ale pikietę i tak zrobią. Powinno się takich zamykać, bo z demokracją mają tyle wspólnego co kawon z kawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnik pogonił komunę to i KODziarzy pogoni!!! W Świdniku nikt nie zakłóci Święta Niepodległości!!! A szczególnie ktoś z Lublina!!!! Może lepiej niech się zajmą Żukiem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy moja emerytura, bo nie mam kuż zdrowia pracowac, za leżenie 500+ dostają a za pracę figę, a co ze zwiększoną z kwotą wolną od podatku też za pracę, a może dajcie teraz 1000+ bo towarzystwo w łózku się męczy robiąc kolejnego bachora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kod WON ze Świdnika - protestujcie sobie ale nie w Dniu Niepodległości. Macie szczęście, że jest wolność i demokracja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie kto sponsoruje KOD i dlaczego --> Soros. W Internecie dużo o tym "człowieku"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kod WON ze Świdnika - protestujcie sobie ale nie w Dniu Niepodległości. Macie szczęście, że jest wolność i demokracja!!!
ładna mi wolność jak nie mogę  na wlasnej działce drzewka ściąć, wypada nam mieszkać pod mostem, muszę jaśnie państwo w urzedzie prosić błagalnym wzrokiem o pozwolenie, obecnie niszczę każde drzewko jakie pojawi sie na mojej dzialce, nie moge sprzedać większej działki jak 30 arów, bo musi ją kupic rolnik z kilkuletnim stażem rolniczym i mieszkający kilka lat w danej gminie. Teraz jestem gorzej zniewolona jak za komuny, nie mogę bez pozwolenia płota postawić, itp. zakazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kodziarskie bydło won z Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo KOD dołączę do was !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto sponsorował i sponsoruje pis ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z Dud(p)ą ze Świdnika! !!! Prowadź sobie politykę na Żoliborzu z kartę !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebny w Świdniku jak sraczka podczas pielgrzymki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co naczelny notariusz Kaczki powiem na karcący głos ludzi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Brawo KOD dołączę do was !!!!
Stare prącie w nowym froncie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXL chcesz błyszczeć wysmaruj się margaryna! !!!komuchu pisowski. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...