Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włączył niebieskiego koguta, by dać znać znajomym. Zauważyli to policjanci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2018 o 13:27 Powrót do artykułu
"czerwonych świateł błyskowych" strzeżcie się rowerzyści, jak kasy w budżecie zacznie brakować to wieczorami wyłapie was policja.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polski cwaniaczek
0
Świdnik. Stan umysłu............
0
Katastrofa.Policja powinna jeszcze wszystkie takie lampy dyskotekowe zarekwirować w Biedronce bo stwarzają zagrożenie lub umieścić napis używać tylko w domu. Szkoda słów i naszych podatków.
0
Wczoraj widziałem dwóch małolatów (10-12 lat )z takim Niebieskim kogutem dobrze ze ich nie aresztowali bo poprawczak murowany
0
to po wuj wszystkim sprzedają, jest w ogólnej sprzedaży to i jest w ogólnym użyciu, nie każdy musi być gorliwym polakiem aby wiedzieć jaki znaki i kolory w kraju obowiązują. Ja tu mieszkam bo nie mam innego wyjścia, nie prosiłam rodziców aby mnie tu rodzili
0
Mogliby jeszcze złapać jakiegoś palanta, co robi sobie wyścigi już parę nocy bez tłumika na ul.Słowackiego i Okulickiego, koło PEGIMEKA.
0
Nieznajomość przepisów prawa nie zwalnia z obowiązku ich stosowania. Sprzedawać można a jak ktoś jest debilem to już jego wina. Bardzo dobrze zrobili. A wy debile chcecie żeby co drugi idiota zamiast stać jak reszta przed światłami włączył sobie koguta i się na chama przeciskał? "to po wuj wszystkim sprzedają, jest w ogólnej sprzedaży to i jest w ogólnym użyciu, nie każdy musi być gorliwym polakiem aby wiedzieć jaki znaki i kolory w kraju obowiązują. Ja tu mieszkam bo nie mam innego wyjścia, nie prosiłam rodziców aby mnie tu rodzili" Tępa jesteś i tyle. mleko pod nosem masz więc spadaj do swoich zabawek. Tacy ludzie jak ty wkładają żywe stworzenia do mikrofali bo w instrukcji nie napisali że nie można suszyć w nich świnek morskich.
0
Kolejny wielki sukces policjantów brawo.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.