Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierz logo dla lotniska w Świdniku

Utworzony przez 64234, 2 grudnia 2009 o 14:58 Powrót do artykułu
dlaczego nazwy "świdnik" nie będzie w logu? ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to w tym kraju nie ma dobrych grafikow tylko wyskakuja z takim czyms? zenada.. żadne logo się nie nadaje:S
0
64234 napisał:
Bo to lotnisko Miasta Lublina a nie Świdnika...
0
naprawdę nie ma z czego wybrać. nie sądziłem że będę miał problem z podjęciem decyzji z uwagi na kiepskie koncepcje LOGO.
0
1 niby jest już najfajniejszy ale 2 projekt to naprawdę sie nie postarali...widać że po prostu olali sprawę..
0
Dżizas, co to potwory z naciąganą filozofią? a) Przaśna, kolorowa i a'la ludowa maszkara, z nieodłącznym schematem kojarzenia nas przez ludzi z Warszawki, czyli oczywiście pola (znaczy wiocha). Znakomite wyczucie tematu, w to wplątana Brama Wschodu, żeby nie było, że nie czują klimatu... Tradycja z nowoczesnością, czyli połączenie tradycji, z którą nikt w regionie już dawno się nie utożsamia i nie wie, o co chodzi z super nowoczesną, specjalnie dedykowaną czcionką... c) Bocian rzucił cień na pola, a mnie rzucił na kolana... po prostu nie mam słów... Generalnie żadna z tych propozycji nie porusza ani jednej nuty, z którą można się utożsamić, za to pokazuje pokutujące wśród ludzi z innych regionów kojarzenie Lubelszczyzny i to ich ekspresja na nasz temat, a nie nasze logo. Przeceiż to jakiś koszmar i nie przerzucajcie na ludzi odpowiedzialności za wybór, bo daliście baaardzo ograniczone pole manewru.
0
poziom oddający duch lat 90-tych, ciekawe jak będzie prezentowało się któreś z nich na tle zaprojektowanego budynku lotniska, jednym zdaniem kwiatek do kożucha...
0
powiedzcie mi, że to tylko pierwsze projekty i będzie więcej... te są okropne, sam bym coś ciekawszego wymyślił ale jako nieprofesjonalista nikt ode mnie tego nie zechce
0
2 z lotnikiem to LAkojarzy mi sie z miastem w USA a z bockiem zbyt przasne
0
Niestety zaproponowane prace przedstawiają bardzo niski poziom, zachęcam do bojkotu głosowania! Ciekawy projekt lotniska zasługuje na bardziej wyrafinowaną propozycję graficzną. Dlaczego konkurs nie był nagłośniony? Czy region lubelski zawsze musi pachnieć zacofaniem?
0
64234 napisał:
Bo to Lublin tak jak Nowa Huta w Krakowie comprende
0
Też jestem za bojkotem tego głosowania!!! Te propozycje są śmieszne!!!! Bociek jak coś już jest najlepszy, będzie się zawsze kojarzyć.
0
Propozyce sa bardzo śmieszne, szkoda że nikt się bardziej nie postarał. Odrazu będzie widać, że lotnisko jest w Polsce B
0
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wkład i zaangażowanie jakie włożyli w swoje prace . Niestety żadna z prac nie spełniła naszych oczekiwań , więc postanowiliśmy nie przyznawać I nagrody . Jako nagrodę pocieszenia proszę przyjać fakt , jak marne musiały być pozostałe skoro wasze osiągneły dno a i tak znalazły sięw finale .
0
No dajcie spokoj z tym bockiem- to logo kojarzy mi sie z komuną, a zaprojektowane w XXI wieku. Jeszcze lotnisko zrobcie z blachy falowanej na wzor pawilonów, dobudujcie supermarket SPOLEM i dorzuccie zajezdnie dla ikarusow, a bedziemy mieli powrot do przeszlosci..
0
Człowiek rakieta w czerwonych rajstopach z osmolonym nosem zahaczył skrzydłem o pas startowy. Stan ciężki, ale lekarze mają nadzieję.
0
Propozycja z warszaffki "trochę" gejowska... Bociek ma w sobie to coś.
0
śmiech na sali
0
Gość napisał:
Propozycja z warszaffki "trochę" gejowska... Bociek ma w sobie to coś.
Oczywiście wszystkie trzy propozycje są trafione Lubelszczyzna to przaśne tereny i tak to ma się kojarzyć.Bocian jest dobry ale jeszcze trafniejszy byłby perlik w polu buraczanym
0
Jak lotnisko ma wygladac jak te :LOGA: to ??????????
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: