Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierz logo dla lotniska w Świdniku

Utworzony przez 64234, 2 grudnia 2009 r. o 14:58 Powrót do artykułu
Lotnisko imieniem Koziołka Matołka w Świdniku/k Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem z reguły krytykantem, ale wg moich odczuć: 1. Rzeczywiście gejowe. Skrót LA bardziej mi się kojarzy z Los Angeles i amerykańskim kiczem. 2. Lotnik jakoś przejdzie. Przynajmniej ma powiązanie do przeszłości terenów- i w sumie nie tylko. Dolina Lotnicza jest całkiem niedaleko. 3. Bocian jest badziewny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszmar jakiś. Najpierw oszukali z nazwą, a teraz jeszcze te loga... Żenada Mam prośbę do decydentów: rozpiszcie konkurs na nowo, aż pojawi się w końcu jakieś porządne logo, którego nie będziemy musieli się wstydzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie te 3 loga są beznadziejne. Tak samo dlaczego w logo ma być nazwa "Lublin" skoro lotnisko ma być w Świdniku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slabo Sabo slabo dalej budowac to logo te sa nieciekawe moze za pare miesiecy ktos lepsze wymysli szkoda ze to takie malo ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy loga, jedno słowo - ŻENADA! Myślę, że przynajmniej kilkanaście osób spośród czytających ten artykuł byłoby w stanie stworzyć lepsze propozycje. Mi zajęło to 5 min. http://img18.imageshack.us/img18/6285/qaaaaw.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLO napisał:
Trzy loga, jedno słowo - ŻENADA! Myślę, że przynajmniej kilkanaście osób spośród czytających ten artykuł byłoby w stanie stworzyć lepsze propozycje. Mi zajęło to 5 min. http://img18.imageshack.us/img18/6285/qaaaaw.jpg
W 5 min zrobiles cos duzo, duzo lepszego niz przez zostalo zaprezentowane PLL w budowie. Ale 5 minut to nie wszystko - jak bedziesz kiedys obslugiwal kampanie wyborcze to moze ze swoimi graficznymi zdolnosciami tez sie zalapiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma z czego wybierać. tylko jestem ciekaw kto tak zawzięcie głosuje na nie w sondzie skoro można wybrać, że nie podoba się żadne z nich ??? A po drugie może lepiej wybierać np. z prac nadsyłanych przez ludzi z regionu, czy "nasi" graficy są gorsi??? Dlaczego takie coś proponują nam jakieś firmy z innych części Polski i jeszcze wezmą za to dobrą kasę, a tu ludzie pracują za grosze (w porównaniu z resztą Polski)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLO napisał:
Trzy loga, jedno słowo - ŻENADA! Myślę, że przynajmniej kilkanaście osób spośród czytających ten artykuł byłoby w stanie stworzyć lepsze propozycje. Mi zajęło to 5 min. http://img18.imageshack.us/img18/6285/qaaaaw.jpg
sorki ale to twoje nie lepsze od tamtych, tyle, że ty to robiłeś za free a oni za ciężką kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamawianie logo nieistniejacego lotniska, zakup szynobusów na dojazd do nieistniejacego lotniska, co bedzie nastepne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni forumowicze. Z przykrością stwierdzam że niestety ale nie macie bladego pojęcia o otworzeniu loga i jesteście kompletnymi ignorantami. Wiem o czym piszę. Prostota loga jest zaletą a nie wadą. Bo to logo trzeba potem przełożyć na papier firmowy, wizytówki, tablice, papier listowy, banery , materiały reklamowe itp..... Zróbcie te rzeczy z kolorowy logiem LA czy pilotem weteranem. Życzę powodzenia ...... Zdecydowanie BOCIEK!!!! Genialny pomysł.... warto byłoby zobaczyć jak ten znak prezentuje się na przedmiotach o których pisałem wyżej. Gwarantuję że BOCIEK będzie wyglądał świetnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ToBi napisał:
Bo to lotnisko Miasta Lublina a nie Świdnika...
BO TE ku*** Z LUBLIA WSZYSTKO ZApier***Ą TAK JAK GIEŁDE W ELIZUWCE GMINIE NIEMCE''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym zaproponował coś innego. Stworzyć logo dla całego regionu lubelskiego. Połączyć siły wszystkich miast województwa. Lubelskie ma wiele zalet, ale brak tu jednego miejsca gdzie można spędzić chociażby tydzień. Natomiast w tydzień można zwiedzić województwo nie nudząc się. Dzień poświęcić na Lublin, kolejny na Zamość kolejny na "Szumy" itp. Stworzyć jedno logo, jeden symbol i niech zdobi on także centralne, główne lotnisko tego regionu. Po co się rozdrabniać i robić byle co? Pojedyńcze miasta nie mają szans przebić się z reklama w europie, cały region myślę że już tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech się lublin w d**e cmoknie bo lotnisko jest na terenie Świdnika. ZŁODZIEJE!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZORRO napisał:
BO TE ku*** Z LUBLIA WSZYSTKO ZApier***Ą TAK JAK GIEŁDE W ELIZUWCE GMINIE NIEMCE''
szkoły chyba też bo nawet nie wiesz jak się po polsku poprawnie pisze nazwy miejscowości...i nie tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZORRO napisał:
BO TE ku*** Z LUBLIA WSZYSTKO ZApier***Ą TAK JAK GIEŁDE W ELIZUWCE GMINIE NIEMCE''
Już o dobranocce synu więc op.ier.dol pora na dobranoc i baj baj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZORRO napisał:
BO TE ku*** Z LUBLIA WSZYSTKO ZApier***Ą TAK JAK GIEŁDE W ELIZUWCE GMINIE NIEMCE''
lotnisko w większej części leży w gminie lublin:) tak rządzili nasi świdniccy politycy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Lublin airport" ale z was amerykany ;D nie ma takiego słówka airport w języku polskim wiec nie powinno ono znajdować się w nazwie lotniska którego lokalizacja jest pod Lublinem w POLSCE, no ale jak ktoś ma kompleksy i chce się dowartościować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PuFF napisał:
"Lublin airport" ale z was amerykany ;D nie ma takiego słówka airport w języku polskim wiec nie powinno ono znajdować się w nazwie lotniska którego lokalizacja jest pod Lublinem w POLSCE, no ale jak ktoś ma kompleksy i chce się dowartościować...
a wyrazem czego jest twój post na tym forum, mały, rumiany, Świdniczaninie hehehhe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZORRO napisał:
BO TE ku*** Z LUBLIA WSZYSTKO ZApier***Ą TAK JAK GIEŁDE W ELIZUWCE GMINIE NIEMCE''
Niestety "ZORRO" to tzw. człowiek "z gminu", więc pewnych rzeczy nigdy nie zrozumie. Za lotnisku w Świdniku płaci Unia europejska (296,6 mln), budżet województwa (15 mln) oraz lubeski ratusz (15 mln rocznie). Kapitał akcyjny: Województwo Lubelskie – 148 565 akcji (38,1%) Gmina Miasto Lublin – 209 324 akcje (53,7%) Gmina Miejska Świdnik – 27 163 akcje (6,97%) Powiat Świdnicki – 153 akcje (0,04%) WSK „PZL-Swidnik” SA – 399 akcji (0,10%) PP „FS-Holding Korp. Finansowo-Przemysłowa” – 2997 akcji (0,76%) Lubelska Fundacja Rozwoju – 66 akcji (0,02%) E&K Sp. z o.o. – 32 akcje (0,01%) Exin Sp. z o.o. – 1166 akcji (0,3%) Więc zastanów się świdnicki idioto zanim kogoś obrazisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...