Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wykosili landarty Koziary koło lotniska. Wszystko przez susły

Utworzony przez ads, 9 października 2014 r. o 10:23 Powrót do artykułu
Pomysł był fajny, tylko co dobre to lepiej zniszczyć, schować do szuflady byleby się nie wychylać jak ktoś tu wyżej napisał. Co do pieniędzy, nikt jej nie wyciągał, przecież kasa na to jest, trzeba tylko chcieć coś robić, a nie wiecznie narzekać.
Gratuluję gustu. A co do kasy. To jest, ale z kredytów wśród których tonie miasto bo są zaciągane bezmyślnie przez decydentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 tys. publicznych (naszych) pieniędzy wydano nietrwałą "instalację artystyczną" po której już nie ma śladu. Ważne że odpowiedni ludzie zarobili. "Prawdziwe pięniądze robi się na wielkich, słomianych inwestycjach."
I tak powstało lotnisko w Świdniku,kupę dymu ,140 nierobów na dobrej pensji,koszty utrzymania się podwajają co roku,ale nie bójmy się ,to jest nasze my pokazaliśmy i nie wstydżmy się tego i nikt nie odważy się zapytać komu i czemu to służy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze zostawcie "ekologów" nic bowiem nie zrobili w tej sprawie to kumple Koziary i wiszą im wszelkie zwierzęta i rośliny - chronią kumpla ... z RDOŚ i Koziarą to był ciekawy przekręt opowiedzieć wam? bo wiecie tak się składa że doskonale sprawę znam media o tym nie wspomną ale możecie pytać odpowiem na każde pytanie w tej sprawie
Nie wiedziałem, że Ruch Narodowy popiera budowanie głupich lotnisk i zadłużenie biednego województwa i Polski o kolejne pół miliarda.Dla emigrantów nie mających zamiaru go utrzymywać i cedowanie kosztów na biednych mieszkańców z ich skromnymi podatkami, nie latających.Coś wiem o tym przekręcie, a nie o jakichś pierdołach za 18 tys.Pozdrawiam Pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż dziw bierze, że te susły nie mają jeszcze rozłożonych leżaków i parasolek i rozstawionej ochrony, żeby mogły spokojnie żerować.... Trzeba było wywieźć te nasze do Zamościa, a nie jeszcze dowozić kolejne, jakby mało było z nimi problemów. Co za brak myślenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch Narodowy? proszę zapytać rzecznika Ruchu Narodowego to miły człowiek - odpowie ... ja popierałem powstanie lotniska  ale przede wszystkim popieram przestrzeganie prawa  a działalność Koziary była jego złamaniem sfinansowanym z pieniędzy publicznych zresztą... ... RDOŚ co roku wydaje publiczne pieniądze na sprowadzenie nowych zwierząt w miejsce tych które dzięki opiece takich osób jak Koziara co roku giną susły się dowozi bo utworzono obszar Natura 2000 zamiast chronić susły a w tym obszarze susły być "muszą"  niestety na teren ten mają też ochotę Koziary  taki więc los sułów jest jasny - stanowią żywy (krótko) nawóz dla ambicji "artysty" sadysty  
Ostatnio edytowany 13 października 2014 r. o 22:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch Narodowy? proszę zapytać rzecznika Ruchu Narodowego to miły człowiek - odpowie ... ja popierałem powstanie lotniska  ale przede wszystkim popieram przestrzeganie prawa  a działalność Koziary była jego złamaniem sfinansowanym z pieniędzy publicznych zresztą... ... RDOŚ co roku wydaje publiczne pieniądze na sprowadzenie nowych zwierząt w miejsce tych które dzięki opiece takich osób jak Koziara co roku giną susły się dowozi bo utworzono obszar Natura 2000 zamiast chronić susły a w tym obszarze susły być "muszą"  niestety na teren ten mają też ochotę Koziary  taki więc los sułów jest jasny - stanowią żywy (krótko) nawóz dla ambicji "artysty" sadysty  
Panie Przemku,nie przestrzegając prawa,wręcz ignorując wybudowano za pieniądze publiczne potężną infrastrukturę generującą tylko straty.Inwestycja na ósmym miejscu odnośnie potrzeb województwa została zrealizowana.Nie piszę o szkołach zawodowych,których nie ma,o kuchniach Alberta,dzieci miały kiedyś w Świdniku nawet basen ,a Pan się cieszy z lotniska,dlaczego?Pana bolą jakieś głupie Landary ponieważ Pan zna temat,a pół milirada Pana nie boli.Jesteśmy z całą rodziną Narodowcami z krwi i kości dumni jesteśmy z osiągnięcia 1,1% w głosowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnisko jest niczym innym niż przystankiem  to oczywiście drogi przystanek - ten konkretny mógłby być tańszy i sensowniej wykonany ale tak krawiec kraje jak umie ci co decydowali  o tym jak się to odbędzie dostali w wyborach zdecydowanie więcej niż Ruch Narodowy - warto było? ... Świdnik znam w mało - pracowałem tam bardzo krótko czy cieszy mnie to co zrobiła Augusta z basenem - pewnie ze nie ale nie cieszy mnie też mechanizm stałego marnotrawienia kasy na cykl landarty susły landarty susły i tak w koło... pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...