Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Motyl w Mełgwii po raz n-ty to przegięcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezpartyjny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakson w Świdniku po raz czwarty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motyl wójtem jest już n-ty raz, ale w gminie widać, że coś zrobił do tej pory. A dewot Jakson tylko przynosi nam wstyd w Polsce ( pamiętacie aferę z krisznowcami?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w piaskach z Ryśkiem bedze ok. obrali dobry kierunek . drugi kandydat też jest dobry., porzadny gospodarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
afere? nie błaznuj, wstyd to przynosisz ty domysłem że jesteś ze Świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybór Jaksona na kolejną kadencję to dla mnie osobista porażka. To zmarnowane następne 4 lata dla ukochanego Świdnika. Miasto posiadające potężne możliwości i perspektywy stoi w miejscu a nawet się cofa w stosunku do innych podobnych miast. Jakson bazuje na tzw zasiedzeniu i orientacji " nie wybierajmy innego bo może być gorszy". Osobiści Jakson pomimo wielkiej tragedii życiowej jaką poniosłem nie pomógł mi w niczym. W UM byłem notorycznie odsyłany do jego zastępcy który zbywał mnie niczym........ Wielka szkoda i strata następnych lat. Przykre. A propos jest to moje odczucie i oświadczam, że nie jestem związany z innym kandydatem czy ugrupowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moje odczucie jest takie, że ani Białowąs (narcyz) ani Kruczek (marionetka) nie nadają się na burmistrza i poprostu jaj nie mają do tego aby rządzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
A propos jest to moje odczucie i oświadczam, że nie jestem związany z innym kandydatem czy ugrupowaniem.
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michal napisał:
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...
Mam wrazenie drogi kolego ze to Ty jestes osobiscie zwiazany z ugrupowaniem reprezentowanym przez Jacksona... Oczywiscie nie mozna bylo sie spodziewac czegos innego, mam na mysli wybor Pana Jacksona... moher rzadzi, i dzieki takim wlodarzom Swidnik bedzie tylko TRACIL !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to ty masz jaja, człowieku jak możesz kogoś oceniać nie znając tej osoby!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiktor napisał:
A moje odczucie jest takie, że ani Białowąs (narcyz) ani Kruczek (marionetka) nie nadają się na burmistrza i poprostu jaj nie mają do tego aby rządzić.
Jakson nie rządzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże jeszcze ten sygnet na lewej łapie Jaksona. ŻENADA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maf napisał:
Mam wrazenie drogi kolego ze to Ty jestes osobiscie zwiazany z ugrupowaniem reprezentowanym przez Jacksona... Oczywiscie nie mozna bylo sie spodziewac czegos innego, mam na mysli wybor Pana Jacksona... moher rzadzi, i dzieki takim wlodarzom Swidnik bedzie tylko TRACIL !!!
Udowodnij swoją tezę. A dzięki komu i dlaczego Świdnik mógłby "nie tracić"? Odpowiedz wszystkim, bo to ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...