Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jakiej firmy bus?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
renault
0
To nie był bus żadnej firmy przewozowej. Z tego co widziałem nie był na polskich "blachach", leżał na boku a osobówka wbita w barierę.
0
tak ale jedna osoba leciała helikopterem a 2 typów z audi miało kołnierz na szyji a z busa wysiedli chińczycy i jeden miał jakieś obrażenie nogi a dziewczyna płakała i pojechali do szpitala w lublinie i krasnymstawie
0
tak tylko że 4 osoby chodziły o własnych siłach co kierowcy pewnie widzieli a tylko typ z busa miał obrażenie nogi i leżą w lublinie i w krasnymstawie a ta dziewczyna była w szoku sporym i 2 osoby to chińczycy co przyjechali do zamościa na giełde i do tej pory jeszcze sie coś dzieje
0
a rejestracje znacie moze tego audi ? chodzi mi o pierwsze litery.
0
LSW
0
Ciekawe kiedy audi wyrzuciło lewy kierunkowskaz, czy w momencie skrętu. Niektórzy kierowcy nie mają kompletnie wyobraźni.
0
Bylem świadkiem tego zdarzenia numery audi to LKS 8... nie pamietam reszty.
0
Jas napisał:
Bylem świadkiem tego zdarzenia numery audi to LKS 8... nie pamietam reszty.
LSW!
0
Gość napisał:
Ciekawe kiedy audi wyrzuciło lewy kierunkowskaz, czy w momencie skrętu. Niektórzy kierowcy nie mają kompletnie wyobraźni.
wrzuciłem go wcześniej i czekałem aż samochody z naprzeciwka przejadą a ten mongol jechał strasznie sypko tyle co go w lusterku zobaczyłem i uderzył w nas z lewej strony tak jak by nas chciał wyprzedzać z lewej ale miał dożo miejsca z prawej
0
czy z Twojego auta był ktoś poszkodowany?
0
Luka napisał:
wrzuciłem go wcześniej i czekałem aż samochody z naprzeciwka przejadą a ten mongol jechał strasznie sypko tyle co go w lusterku zobaczyłem i uderzył w nas z lewej strony tak jak by nas chciał wyprzedzać z lewej ale miał dożo miejsca z prawej
to dobrze że z tyłu nikogo nie było
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: