Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jakiej firmy bus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
renault
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie był bus żadnej firmy przewozowej. Z tego co widziałem nie był na polskich "blachach", leżał na boku a osobówka wbita w barierę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak ale jedna osoba leciała helikopterem a 2 typów z audi miało kołnierz na szyji a z busa wysiedli chińczycy i jeden miał jakieś obrażenie nogi a dziewczyna płakała i pojechali do szpitala w lublinie i krasnymstawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tylko że 4 osoby chodziły o własnych siłach co kierowcy pewnie widzieli a tylko typ z busa miał obrażenie nogi i leżą w lublinie i w krasnymstawie a ta dziewczyna była w szoku sporym i 2 osoby to chińczycy co przyjechali do zamościa na giełde i do tej pory jeszcze sie coś dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a rejestracje znacie moze tego audi ? chodzi mi o pierwsze litery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy audi wyrzuciło lewy kierunkowskaz, czy w momencie skrętu. Niektórzy kierowcy nie mają kompletnie wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylem świadkiem tego zdarzenia numery audi to LKS 8... nie pamietam reszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jas napisał:
Bylem świadkiem tego zdarzenia numery audi to LKS 8... nie pamietam reszty.
LSW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawe kiedy audi wyrzuciło lewy kierunkowskaz, czy w momencie skrętu. Niektórzy kierowcy nie mają kompletnie wyobraźni.
wrzuciłem go wcześniej i czekałem aż samochody z naprzeciwka przejadą a ten mongol jechał strasznie sypko tyle co go w lusterku zobaczyłem i uderzył w nas z lewej strony tak jak by nas chciał wyprzedzać z lewej ale miał dożo miejsca z prawej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy z Twojego auta był ktoś poszkodowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luka napisał:
wrzuciłem go wcześniej i czekałem aż samochody z naprzeciwka przejadą a ten mongol jechał strasznie sypko tyle co go w lusterku zobaczyłem i uderzył w nas z lewej strony tak jak by nas chciał wyprzedzać z lewej ale miał dożo miejsca z prawej
to dobrze że z tyłu nikogo nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...