Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na S17. Zginęła jedna osoba, dwie ranne

Utworzony przez Gość, 29 stycznia 2015 r. o 20:50 Powrót do artykułu
To musiała jechać grubo ponad 100km/h (?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie BMW to Ukraińcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To musiała jechać grubo ponad 100km/h (?)
Przecież to ekspresówka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie do policji a czemu zablokowana byla droga do Swidnika??? ktos odpowie logicznie? wypadek byl na wysokosci domku cyganskiego, a blokada drogi na felinie! chyba jaja  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to ekspresówka...
Niektórzy jak widać nie ogarniają, że na drodze ekspresowej można jechać ponad 100 km/h...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jechała grubo ponad 100
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To akurat nie była wina Ukraińca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To akurat nie była wina Ukraińca
Nie, no skąd wina Ukraińca, no jak można tak myśleć... Przecież ten naród jest teraz taki biedny, wiec zapewne otoczy ukraińca pomocą psycholog ("darmowy"), kuracja w SPA,  tani przewóz lotniczy na kanary łącznie z darmowym wypoczynkiem i dożywotnia emerytura, mieszkanie w Polsce jako zadośćuczynienie krzywdzie psychicznej wyrządzonej przez głupich, nie ostrożnych polaczków!!! Od tej pie....nej ukrainy to mi się rzygać chce! Bo jeżdżą ukraińcy po naszych drogach jak święte krowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądry człowiecze napisz proszę mi co ten wypedek ma wspólnego z tym co już napisałeś, bo ja nie widzę związku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się że patałachy z policji zamiast umożliwić zjechać przed korkiem na świdnik od strony warszawy to jeszcze zablokowali ten wjazd kierując mnie wprost w korek, widocznie któryś z tych patałachów nie doslyszał który zjazd mają zablokować!!!! gratulacje policjo, a przy okazji trochę więcej kultury dla panów w machających pomarańczową pałką, źle zablokujecie wjazd a potem wyżywacie się na kierowcach, szkoda że akurat nie miałem kamerki w samochodzie bo cały lublin by was oglądał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym miejscu pierwszeństwo maja jadący obwodnicą. Niestety wielu kierowców jadących od strony lublina od osiedla Felin nie przestrzega znaku ustąp pierwszeństwa przejazdu podczas włączania się na właściwą ekspresówkę s17. Jest to ewidentny błąd kierowcy wjeżdżającego na drogę ekspresową. W tym wypadku nakazana prędkość w tym miejscu jest ograniczona do 50km/h, natomiast jadący ekspresówką moga w tym miejscu mieć prędkość nawet ponad 100km/h. Czyjaś nieostrożność lub zagapienie kosztuje ludzkie życie i wiele kłopotów, wyrzuty sumienia... Współczuję wszystkim, uczestniczącym w tym wypadku i ich rodzinom, bo przecież nikt tu niczego nie zrobił celowo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcialam podziekowac policji, pogotowiu, oraz straży pożarnej za mega sprawne przeprowadzenie akcji ratowniczej. I proszę o nie wydawanie mało logicznych opinii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi rodzice byli świadkami tego wypadku, jechali zaraz za toyota...udzielili pomocy, byli wtrzasnieci, zginęła kobieta a ludzie przejmują się ze droga zablokowana...ah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluje do wszystkich kierowcow aby dbali o bezpieczeństwo swoje oraz swoich pasażerów poprzez obowiazkowe zapięcie pasów. To naprawdę w takich sytuacjach ratuje życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zazdroszczę facetowi. Jeden błąd i żona nie żyje, dziecko ranne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czysto logicznie na to patrząc: Ukraińcy zabijają polaków, na ich własnej ziemi, w miejscach które miały służyć poprawie bezpieczeństwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego kto napisal, ze kobieta nie zyje, a ludzie (ja) sie przejmuje zablokowana droga.... czyli uwazasz, ze jakby zablokowalo droge kolo Bidy, a witosa kolo mcdonalda na warszawskich, to by jej zycie wrocilo??? bo jakos nie widze zwiazku... codziennie ginie dziesiatki ludzi na drogach, a policja jest od tego zeby SPRAWNIE dzialac... a moze pomyslales, ze obojetny jest mi los tej kobiety??? moje pytanie brzmialo dlaczego nie zablokowano drogi na OSTATNIM zjezdzie, tylko duuuzo wczeniej tj. na swiatlach na felinie i dlaczego nikt nie kierowal ludzmi ktoredy maja jechac (bylo po 20ej) a za mna do Swidnika pojechali WSZYSCY ktorych widzialem we wstecznym lusterku, moze 20 aut zamiast pojechac prosto na kazimierzowke serwisowka...pojechali do miasta Swidnika, bo nie znali serwisowki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia [*] :( skąd te osoby z toyoty? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowie się nie mieści jacy ludzie potrafią być bezczelni ! Jak można mieć czelność napisać, że Ukraincy zabijają Polaków?! Paranoja! W wordzie lubelskim biorą łapówy i puszczają ludzi, którzy nie wiedzą jak zmienia się biegi i takie osoby wyjeżdżają na drogi! Lusterka? A po co one są w samochodzie? Może gdyby ktoś w tej sytuacji się w nie popatrzył nie doszłoby do tragedii. Nie rozumiem czasami po co ktoś wstawia komentarze. Należy współczuć a nie pisać takie głupoty! To mogło spotkać każdego i każdy mógł brać udział. Polak, Ukrainiec, Niemiec, Rosjanin jak i Włocz itp itd. Brak słów na debili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...