Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kierowca zginął na miejscu w momencie zderzenia. Lekarze nie mieli tam nic do roboty. Po co piszecie o akcji ratunkowej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czemu nie ma żadnej informacji o wczorajszym wypadku w Ćmiłowie? Prawdopodobnie zginął tam człowiek potrącony na przejściu dla pieszych.....
0
~tom~ napisał:
A czemu nie ma żadnej informacji o wczorajszym wypadku w Ćmiłowie? Prawdopodobnie zginął tam człowiek potrącony na przejściu dla pieszych.....
o ktorej niby? mieszkam niedaleko i o niczym nie slyszalem ani nie wiedzilem
0
między godz. 18-19. Zablokowana była trasa Lublin - Biłgoraj, objazd był przez Prawiedniki.... Ja też mieszkam w pobliżu.
0
dokładnie, obok kościoła w Ćmiłowie.
0
"Pomimo intensywnej akcji ratowniczej kierowcy nie dało się uratować. Zmarł na miejscu wypadku." Przecież tam nie było co ratować... jaka akcja ratownicza? Tam tylko mocno zastanawiali sie jak rozdzielić volvo i ciało nieszczęśnika. PS. pozdrawiam zorientowanych redaktorów
0
co wy pier***icie tam nikt nie zginal przeciez
0
To ile on musiał jechać, że nie przeżył w volvo? i ciekawe jakie to volvo, małe, duże czy może volvo-ford?
0
Volvo takie stare kombi ... Została z niego puszka widziałem wypadek... Napisali ze zjechał... Ja mam widziałem ewidentną głupote na drodze i wymijanie na 3 ... Szkoda no ale cóż...
0
volvo 440 starszy gość nie pirat raczej cukrzyca i zaśniecie niz na 3 zginąl, faktycznie do połowy nie było samochodu!
0
widziałem ten wypadek wyglądał strasznie!
0
A co to za droga nawet ruscy mają lepsze bo szersze i z poboczami - tu powinny być dwa pasy w iedną jak i w drugą stronę
0
Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing Internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się z: dobrapracawdomu@wp.pl
0
Mieszkam nie daleko 8km od tego miejsca i to było koło mojego kolegi słyszałem że wyglądało to dramatycznie słyszałem że są gdzies foty na necie ale nie znalazłem
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: