Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pantera jesteś najlepsza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za laska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzeziny II- osiedle cpunow i tanich dziewczyn .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćpun cie zrobił po taniości chłopcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzeziny to osiedle miłośći i radośći a że wypadek sie zdarzył to trudno sie mówi takie czasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczawik ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
?? ale o co chodzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tą kierującą w oko demona zabawili w czwartek na dwa ognie chłopaki z OSP Wyrwikołki, a później miejscowi handlarze truskawek i jagód? Prawdopodobnie tęga nie wąsko ale gardło ma ciasne i bezdenne? ....że cały wąż sikawkowy z dafa wchodzi pod ciśnieniem? Ona mieszka obok?  Co wy ludzie opowiadacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cale szczescie, ze sie wyprowadzilem z tego zasyfialego osiedla!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę poznać twoją ciotkę. Tak samo dobrze robi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie,ludzie jakie cuda sie dziejom w miescie aptek I ciuchlandów.Kobita samochodem w blok wjechala..!!!Toz to sensacyja niebywala..To musi jaki znak. Bedzie koniec swiata...Slonko wzejdzie na zachodzie a zajdzie na wschodzie...chlop z chlopem bedzie spal a baba z babo..ludzie,ludzie... Nasza lokalna telewizyja powinna o tym filma jakiego nakrecic..moze by jako nagrode ten film dostal na festywalu w Kaann..  toz to z zycia wzienta historyja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pumka oddaj forsę za samochód powinnaś mieć własny dochód koniec okradania staruszka za twoje czyny spotka cie puszka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guest za takie w huja walenie spotka cie w dupe pierdoloenie !!! hahahahahah !! cwelu pewnie jestes frajerem bo nikt inny ni9e mogł tak napisac jak taki jak ty kurwiszonie jebany cała śnietana jebie ciebie i twoje z huja wzięte fermenty !! HAHAHAHHAHAH !!! niedotyczy questabo onb frajer i9 szmata jebana do czyszczebnia parkietu w kaktyusie ! CWEL !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy wie ze puma to patol a teraz nadodatek patol z dlugiem 20 000 PLN ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę poznać twoją ciotkę. Tak samo dobrze robi?
spoko ja ci puma loda robila hah ja to bym jej palca u stopy dotknac nie dal a ty jej w morde wacka wpychasz hahaua
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy kurwiszony jebane bedziecie pierdolic takie kocopoły KURWY . Żeście w Dupie byli i GÓWNO widzieli , a ty endomondp i kurwa ty frajerze jebany co piszesz cos o patolu( patola to mozesz posssać) , takie z was hojraki w necie , Jebać Hejterów !!!!!! takich jak WY!!!!!!!!!!!!!!!!! ps. widze ze osiedlowe obmawianie obrało nowy status i teraz sie obmawia ale anonimowo w necie . JA PIERDOLE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  To Puma zrobiła? Zresztą kto by to nie był, ważne, że nikogo nie zabiła.             NIE JEŹDZIJCIE PO PIJAKU, MATOŁY!!! :( Jak wam się żyć nie chce, to idźcie na tory, pociągi w Świdiku często kursują, a nie próbujecie się zabić samochodem :(      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wulgarne buce do szkoły wypad uczyć się ortografii i kultury.W 1 zdaniu kilka wulgaryzmów!! Tak bronicie pumy a jakby kogoś zabiła to wtedy by poszła do pierdla na długie lata.Myślenie nie boli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...