Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Dorohuczy, 2 osoby w szpitalu (zdjęcia)

Utworzony przez Robbie, 22 czerwca 2011 r. o 19:35 Powrót do artykułu
To zapewne jeden z tych ktorzy sa na filmiku, wszystkich musial wyprzedzic bez wzgledu na nic ! http://www.youtube.com/watch?v=BG0CUQuBofA&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
który to już wypadek w tym miejscu, kawałek drogi gdzie jest w miarę szeroko no i prosto to szarżują... ludzie trochę więcej wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROBBIE, nie wrzucaj filmików sugerujących, że sprawcą może być kierowca busa, bo wiesz ludzie się zasugerują i będą zbędne komentarze. A w tym przypadku niestety kobieta z forda "z niewyjaśnionych przyczyn" zjechała na przeciwny pas ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego - napisałem Ci przy okazji wklejenia przez Ciebie filmiku przy artykule o korkach... Teraz też nie omieszkam. Dlaczego nazywasz tą drogę zasraną?? Jak dla mnie jedna z lepszych dróg w naszym województwie. Tak, jak już wcześniej napisałem - na trzeciego tutaj nie ma ścisku - widziałem cztery naraz... Frustrat jesteś?? Wacek Ci nie rośnie?? Jak dla mnie dużo większym zagrożeniem niż takie wyprzedzanie jest np. przekraczanie podwójnej ciągłej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście pisałem do Robiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kategoryczne utrzymanie ograniczenia prędkosci od Biskupic aż za Dorohuczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopakZsasiedztwa napisał:
Kolego - napisałem Ci przy okazji wklejenia przez Ciebie filmiku przy artykule o korkach... Teraz też nie omieszkam. Dlaczego nazywasz tą drogę zasraną?? Jak dla mnie jedna z lepszych dróg w naszym województwie. Tak, jak już wcześniej napisałem - na trzeciego tutaj nie ma ścisku - widziałem cztery naraz... Frustrat jesteś?? Wacek Ci nie rośnie?? Jak dla mnie dużo większym zagrożeniem niż takie wyprzedzanie jest np. przekraczanie podwójnej ciągłej
Nie ma ścisku??? Hueheue, dobre... Sorry ale jak nie ma warunków bo jedzie samochód z naprzeciwka to się nie wyprzedza, pobocze nie jest do uciekania na nie bo Pusty deb*** Król Szos Z Załatwionym Prawkiem (bo nie zna przepisów) zapragnął wyprzedzać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry Bardzo. Ja byłem na tym wypadku i rozmawiałem z kierowcą dostawczego samochodu.. powiedział ze kobieta z czerwonego samochodu zjechała na jego pas. I niestety nie wyhamował i walną w nią . wyrzuciło go do rowu i walną w drzewo. Ale miał tylko lekkie obrażenia. cały wypadek chodził o własnych siłach. Ale został zabrany na obserwację do szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytłumaczcie mi po kiego grzyba i co za dureń sadzi te drzewa przy jezdniach????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROBBIE TY WIEŚNIAKU JUZ CI PISAŁEM ZEBYŚ PRZESTAŁ KRĘCIĆ TE SWOJE LIPNE FILMY I NIE ŚMIECIŁ W NECIE PATAŁACHU. BOISZ SIE JEZDZIĆ TO NIE WSIADAJ DO SWOJEGO TRABANTA. CO ZA JAKIŚ TĘPY DZIECIAK!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam najpierw obejrzeć to a potem komentować: http://pl.memgenerator.pl/mem-image/robbie-tata-juz-na-ciebie-czeka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qfla napisał:
Nie ma ścisku??? Hueheue, dobre... Sorry ale jak nie ma warunków bo jedzie samochód z naprzeciwka to się nie wyprzedza, pobocze nie jest do uciekania na nie bo Pusty deb*** Król Szos Z Załatwionym Prawkiem (bo nie zna przepisów) zapragnął wyprzedzać!
Po pierwsze - co to jest "Hueheue"? Jesteśmy na polskim forum, więc piszmy w naszym języku... Po drugie - tam nie ma warunków? Szeroko jak cholera i nie ma warunków? Skąd możesz poza tym wiedzieć, czy kierowca jadący z naprzeciwka nie zjechał specjalnie na margines, żeby dać wyprzedzić normalnemu kierowcy jakiegoś marudera? Sam często jeżdżąc samochodem spotykam się z taka sytuacją, że na prostych odcinkach kierowca jadący z naprzeciwka robi mi miejsce, żebym mógł jakiegoś zawalidrogę wyprzedzić. Sam zresztą też tak robię, jak widzę, że w bezpieczny sposób mogę komuś ułatwić wyprzedzanie. Ludzie - jak nie macie pojęcia o inteligentnym prowadzeniu samochodu to nie wypowiadajcie się. Przepisy przepisami, ale zdrowy rozsądek i kultura w waszych małych główkach powinny znaleźć dla siebie miejsce. Nie trawię natomiast wyprzedzania na podwójnych ciągłych skrzyżowaniach itp. Zwłaszcza, jak nie ma widoczności. Za to ucinałbym łapska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie, nie każdy jest takim super kierowcą ,nie mam zamiaru zjeżdżać na żaden margines bo jakiś kurier ma do rozwiezienia tysiąc pińcet paczek,czy jakiś przedstawiciel handlowy do objechania tysiąc pińcet sklepów, każdy ma takie samo prawo do użytkowania tych zasranych polskich dróg i bezpiecznie dojechać do domu.Życze szybkiego powrou do zdrowia obydwojgu poszkodowanym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wezcie wy ludzie pojdzie po rozum do glowy!! nie wiecie a pirdol**** , oceniac moga tylko Ci co to ten wypadek widzieli albo przezyli tak jak jest w moim przypadku. brak szacunku dla ludzi ktorzy oceniaja a gow** wiedza!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...