Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale baran reporter mazda kierowana ?kto uczył pisac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koko napisał:
ale baran reporter mazda kierowana ?kto uczył pisac
"kierować" - 1. «prowadzić lub wysyłać kogoś, coś gdzieś» http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=kierowana Następnym razem zamiast obrażać i wyzywać ludzi, jeśli nie rozumiesz jakiegoś słowa, poszukaj jego znaczeń w słowniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baranem to jest ten chłopak a nawet więcej ale szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku byłdem p rzyniej powiadomiłem kaetke i była przytomna niepisz głupot ze ni rzyje bo nemasz racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyje ma sie dobrze uwazaj co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jelczo napisał:
człowieku byłdem p rzyniej powiadomiłem kaetke i była przytomna niepisz głupot ze ni rzyje bo nemasz racji
widac ze cie jeszcze stan szoku trzyma. wyluzuj szkoda serca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mazda potrąciła pieszą". Litościiiiiii !!!!!! Panie Wiejak (naczelny) - dobieraj pan staranniej pracowników (no, chyba, że to znajomi). To, że mieszkamy na Wschodzie nie oznacza, że nie znamy (my, czytelnicy) języka ojczystego. To nie pierwszy raz. Mogę zaoferowac swe usługi redaktorsko-korektorskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ave napisał:
"Mazda potrąciła pieszą". Litościiiiiii !!!!!!
a co za przeproszeniem słoń? słup? ufo? czy może jeszcze coś innego. "Kobietę potraciła mazda, kierowana przez 22-latka." Daj spokój z takimi "usługami".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jelcz 02 napisał:
zyje ma sie dobrze uwazaj co piszesz
nie żyje ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żyje :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż my teraz dyskutujemy tu nad tym wszystkim, a świat tymczasem przewraca się na głowę – http://######/site/753nwes wymieniać się żonami nie jest już grzechem! Naprawdę do końca świata niedaleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nie palą się znicze prze ulicy:( Czy ktoś wie kim była???? To ważne!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M napisał:
chyba nie palą się znicze prze ulicy:( Czy ktoś wie kim była???? To ważne!!!!
Jeśli podejrzewasz, że to może być znajoma prościej będzie zapytać rodzinę a nie wypytywać forumowiczów. Pewnie nie miała napisane na czole jak się nazywa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam narazie z nimi żadnwgo kontaktu!!!!!!!!!!!!!Dowiedziałem się od znajomego. Czy to bardzo obraźliwe???? Może ten Pan który przy niej był coś wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze trzy litery nazwiska to: Saw....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pierwsze trzy litery nazwiska to: Saw....
Dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc jednak nie moi kuzyni z Świdnika (do których też nie mogłem się dziś dodzwonić). Ktoś, kto na przejściu dla pieszych potrąci osobę nim przechodzącą (o ile trzeźwą i przytomną, tzn. nie próbującą wtargnąć przed nadjeżdżający pojazd, w momencie wypadku) nie powinien odpowiadać za spowodowanie kolizji ze skutkiem śmiertelnym, ale za zabójstwo. Samochód jest bowiem środkiem transportu dla osób odpowiedzialnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda tylko że osoby przechodzące na przejściu dla pieszych zachowują sie nieodpowiedzialnie kierowca nie jest w stanie przewidzieć niekontrolowanych zachowań pieszego???? sory bardzo moj maz zginał w wypadku jako pieszy i wiem jakie są realia z zycia i z codzienych zachowań pieszych na drodze. Gdyby nie cZujność nas kierowców takich przypadków było by więcej. Smutne ale prawdziwe:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety widziałam ten wypadek i jak ta kobieta leciała w powietrzu po tym jak ja potrącił okropny widok ale jest taka mozliwosc ze ona mu wyszla na przejscie nie patrzac czy cos jedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechal na 100% za szybko. Droga hamowania wynosila 35 metrow, a tam jest ograniczenie do 40km/h. Przy czterdziestce da sie prawie stanac w miejscu na suchym asfalcie. Babcia pewnie nie byla zbyt uwazna, ale jechal za szybko. Zreszta jak 95% kierowcow na tym odcinku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...