Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do Karola.Gratuluje pomysłu z progami.Już widzę jak ludzie k.....ją że służby ratunkowejadą za wolno do zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1_m napisał:
JA CHCE POMÓC A NIE SPAMOWAĆ, POMYŚL ZANIM COŚ NAPISZESZ. SA SYTUACJE KIEDY CZŁOWIEK MA WYPADEK I NIE MOZE PRACOWĆ A W TYM CZASIE RODZINA JEGO NIE MA ZA CO ŻYĆ. WIĘC CHYBA JAKIEŚ ŚRODKI BY SIĘ PRZYDAŁY. PRAWDA??????
To nie bądź taki skromny i napisz dla jakiej " Kancelari" pracujesz i przedstaw swoja ofertę. Nie Ty jeden możesz pomóc poszkodwanym w uzyskaniu odszkodwania i zadość uczynienia ale nikt inny nie idzie tak jak Ty na łatwiznę i nie umieszcza swojego numeru telefonu na forum. Ale jest na Ciebie sposób wystarczy nacisnąć ikonkę Raportuj pod Twoim wpisem i numer telefonu zostanie bardzo szybko wykropkowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna napisał:
Ty mądralo, a skąd Ty możesz widzieć jakie ja kroki w tej sprawie zrobiłam? Gapie jak gapie, są-będą i tak już zostanie. A ty tym gapiem nie byłeś? Ps. Po uderzeniu zaraz chwile byla już karetka, ta kobieta była przytomna, nie trzeba było reanimować, zmarła 2 godziny po wszystkim w szpitalu...
W porównaniu do Ciebie ja się zgłosiłam na policje jako świadek ;]] i wiem jak to było bo byłam przy tym pozdrawiam..;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
em napisał:
jak ktoś nie myśli niech idzie siedzieć na 15 latek... bez prawka, bez OC,bez przeglądu i bez mózgu !!! tyle w temacie
Sam się sku***elu zamknij, najlepiej w kartonie i wyrzuć na śmietnik. Baranie nie masz pojęcia jak taki pobyt na "państwowych wczasach" wpływa na ludzi. Dzieciak dał dupy, ale specjalnie jej nie potrącił. Kara go na pewno czeka, ale karą będzie też to co przeżywa ten dzieciak i będzie to pamiętał do końca życia i nie koniecznie będzie umiał siąść za kołkiem po tym co się stało. W ogóle w śmietniku same święte krowy chodzą jak chcą, nie zapominajcie, że Was pieszych też obowiązują przepisy. proponuje wybrać się do Wawy i przejść sobie przez ulice. Nauczycie się od razu, że się nie wpierdziela przed pędzący samochód. pozdrawiam co kumatych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
azs napisał:
To nie bądź taki skromny i napisz dla jakiej " Kancelari" pracujesz i przedstaw swoja ofertę. Nie Ty jeden możesz pomóc poszkodwanym w uzyskaniu odszkodwania i zadość uczynienia ale nikt inny nie idzie tak jak Ty na łatwiznę i nie umieszcza swojego numeru telefonu na forum. Ale jest na Ciebie sposób wystarczy nacisnąć ikonkę Raportuj pod Twoim wpisem i numer telefonu zostanie bardzo szybko wykropkowany.
NIE PRACUJĘ DLA ŻADNEJ KANCELARII. SAMA MIAŁAM WYPADEK I DOSTAŁAM WYSOKIE ODSZKODOWANIE. WIĘC DLACZEGO MAM SIE TAKĄ INFORMACJĄ NIE PODZIELIC Z INNYMI???? DO TEJ PORY TEŻ NIE WIEDZIAŁAM ŻE ISTNIEJE TAKA MOZLIWOŚĆ MI PODEJRZEWAM ŻE BARDZO MAŁO OSÓB O TYM WIE. A TY PEWNIE PRACUJESZ W JAKIEJŚ FIRMIE UBEZPIECZENIOWEJ I BOISZ SIĘ O WŁASNĄ PREMIĘ???!!!! NO ALE NIESTETY JAK SIĘ PŁACI SKŁADKI TO I CZEGOŚ SIĘ CZASAMI OD WAS OCZEKUJE!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1_m napisał:
NIE PRACUJĘ DLA ŻADNEJ KANCELARII. SAMA MIAŁAM WYPADEK I DOSTAŁAM WYSOKIE ODSZKODOWANIE. WIĘC DLACZEGO MAM SIE TAKĄ INFORMACJĄ NIE PODZIELIC Z INNYMI???? DO TEJ PORY TEŻ NIE WIEDZIAŁAM ŻE ISTNIEJE TAKA MOZLIWOŚĆ MI PODEJRZEWAM ŻE BARDZO MAŁO OSÓB O TYM WIE. A TY PEWNIE PRACUJESZ W JAKIEJŚ FIRMIE UBEZPIECZENIOWEJ I BOISZ SIĘ O WŁASNĄ PREMIĘ???!!!! NO ALE NIESTETY JAK SIĘ PŁACI SKŁADKI TO I CZEGOŚ SIĘ CZASAMI OD WAS OCZEKUJE!!!!!!
A mi się wydaje że jednak pracujesz dla jakiejś kancelarii która z odszkodowania weźmie więcej niż rodzina poszkodowanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam prośbę do Policji: dlaczego potraficie stanąć z radarem o 6 czy 7 rano, lub ok. 15 lub 16 kiedy ludzie wracają w korku, a po 18.00, kiedy na ulice wyjeżdza gównażernia na motocyklach czy złomiastych golfach juz żadnego z was nie ma już na mieście? O 20.00 na Kosynierów, Armii Krajowej czy wlasnie Racławickej deb***e użądzają soebie pokazy jeżdzenia na jednym kółku czy kręcenia bączków wokół ronda. Gdzie jest wtedy Policja z radarami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...