Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Świdniku. Nie żyje jedna osoba

Utworzony przez Paweł, 20 sierpnia 2013 r. o 09:51 Powrót do artykułu
witam. chciałbym skontaktować się z rodziną pani krystyny. bardzo prosze o kontakt. underdeath911@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz może gdzie był pogrzeb pani krystyny?
Krysia żyje, jest w szpitalu w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotów nie sieją - sami się rodzą. Szczególny "urodzaj" na nich w Świdniku. Twój post to potwierdza..
No jesli wiekszosc urzedników tak mysli o mieszkancach świdnika..... Mam nadzieje że w najbliższych wyborach Świdnik wybierze zmiany i przegoni z urzedu tych co zamiast pomagać, zabieraja sie za karanie mieszkanców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jesli wiekszosc urzedników tak mysli o mieszkancach świdnika..... Mam nadzieje że w najbliższych wyborach Świdnik wybierze zmiany i przegoni z urzedu tych co zamiast pomagać, zabieraja sie za karanie mieszkanców.
P......... - jak zwykle. Ja nie "myślę", ale stwierdzam fakt. W Świdniku panuje epidemia głupoty. Jej ofiary to tacy jak ty i kilku innych. Na leczenie chyba za późno. P.S. Nie jestem urzędnikiem, nawet nie mieszkam w Świdniku, ale taki głupol nie jest w stanie w to uwierzyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ciekaw jestem czy w nadchodzacych wyborach dzekson poleci. Tu wyraznie zrobil powazny bład przez co doszło do tragicznego zdarzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto za to odpowie? Nikt za to nie odpowie! Sprawca wypadku nie żyje. Nie zrzucajcie winy na skrzyżowanie, bo jeśli kto się zatrzyma i rozejrzy, to pod autobus nie wpadnie. Skoro kierowca autobusu nie miał szans zahamować i uderzył w samochód z taką prędkością, to najprawdopodobniej oznacza tylko tyle, że samochód z podobnie wysoką prędkością na skrzyżowanie musiał wjechać, co jest niemożliwe bez zlekceważenia znaku "STOP". Skrzyżowanie uchodzi za "niebezpieczne", ponieważ kierowcy jadący Klonową, która na wszystkich pozostałych skrzyżowaniach  ma pierwszeństwo przejazdu, mogą się zagapić lub pomylić, nie patrząc na znak. Oczywiście w praktyce nie ma innego rozwiązania problemu jak tylko ingerencja z zewnątrz. Wspomniane przez Geleksa rondo nie byłoby złym pomysłem, jednak na tym skrzyżowaniu jest za mało miejsca na taki obiekt. Rozwiązaniem mogłaby być najprostsza sygnalizacja świetlna lub chociażby progi poprzeczne tuż przed skrzyżowaniem, zamontowane na ul. Klonowej. na niepodległości ( przy fontannie ) jest sygnalizacja i notorycznie widzę jak 2-3 deb***i przejeżdża skrzyżowanie przy czerwonym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nIe zdarzyło ci sie w życiu ani razu zagapic albo popełnic jakis bład?
no ale nie czepiać się teraz  jaksona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie brzmi: Kto jest zarzadca drogi?, Czy zarzadca drogi był informowany o niebezpieczenstwach na ulicy?  Czy podjał czynnosci majace na celu  usuniecie zagrozenia?   Powoli i u nas -na wschodzie Polski ludzie zaczynaja rozumiec swoje prawa i wymagac od zarzadców dróg utrzymywania ich w nalezytym stanie   http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/jak;dochodzic;odszkodowania;za;dziure;w;drodze,48,0,517168.html    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden znak zdejma drugi postawia i juz bedzie bezpiecznie? a odpowiedzialnych za smierc czlowieka brak...... Ot rzady jaksona w swidniku jak dobrze ze wybory juz za rok.    http://www.swidnik.pl/nasze-miasto/item/3963-co-zrobić-z-klonową  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosimy o kontakt osób poszkodowanych w wypadkach na ulicy Klonowej. Tutaj kilkaset osób  od 3 lat walczy z Burmistrzem jaksonem o poprawe bezpieczenstwa. Niestety wszystko wskazuje na to ze beda kolejne wypadki i kolejne ofiary smiertelne. Przygotowywany jest kolejny apel do Burmistrza jaksona oraz pozew do sądu przeciw Burmistrzowi. Poparcie osób poszkodowanych   dla tych działan jest niezbedne. Adres e-mail komitetklonowa@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie skończyc pajacować komitetklonowa. Wypadki zdarzały się na skrzyżowaniu Wyszyńskiego Klonowa teraz zostały zamontowane tam progi jak prosiliście więc o co teraz chodzi? Progi na całej trasie prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dojdzie tam do kolejnej tragedi i znow jakson powie ze to nie jego wina. jedyne co potrafi to przestawiac jeden znak stop raz w jedno miejsce raz w drugie. Ten jakson to targedia dla swidniczan. Szkoda tylko ze ludzie placa za to zyciem   i zdrowiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jeździłaś tam i widziałaś próg czy ględzisz dla samego ględzenia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jeździłaś tam i widziałaś próg czy ględzisz dla samego ględzenia ?
Wg Burmistrza przepisy uniemozliwiaja tam  budowe progów. Podwyższone przejscia dla pieszych sa tam jedynie mozliwe. Ale masz racje to co tam widziałem nie jest ani progiem ani podwyzszonym przejsciem dla pieszych Chyba Burmistrz znalazł luke w prawie i wymyslił cos posredniego Moim zdaniem 20-30 metrów przed skrzyżownaiem to cos nie przyniesie oczekiwanych efektow. Kolejne ofiary sa kwestia czasu niestety...........................................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 czy 30 metrów? Próg jest 10 metrów przed skrzyżowaniem ! Czego tam trzeba więcej ? Ludzie teraz muszą zwalniać przed samym skrzyżowaniem. Jednak komuś ciągle coś nie pasuje w komentarzach i domyślam się dlaczego. Śmieszny komitet Klonowej chciał zawłaszczyć całą ulicę i na całej długości wywalczyć progi prawda? Choć jak pokazują statystyki jest to ulica bezpieczna i jedynym miejscem gdzie występowały stłuczki bądź wypadki było skrzyżowanie Wyszyńskiego Klonowa. Równie dobrze może progi wstawimy na Racławickiej bądź NIepodległości tam też w końcu mają miejsce stłuczki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 czy 30 metrów? Próg jest 10 metrów przed skrzyżowaniem ! Czego tam trzeba więcej ? Ludzie teraz muszą zwalniać przed samym skrzyżowaniem. Jednak komuś ciągle coś nie pasuje w komentarzach i domyślam się dlaczego. Śmieszny komitet Klonowej chciał zawłaszczyć całą ulicę i na całej długości wywalczyć progi prawda? Choć jak pokazują statystyki jest to ulica bezpieczna i jedynym miejscem gdzie występowały stłuczki bądź wypadki było skrzyżowanie Wyszyńskiego Klonowa. Równie dobrze może progi wstawimy na Racławickiej bądź NIepodległości tam też w końcu mają miejsce stłuczki ?  
  http://imageshack.us/photo/my-images/822/v933.jpg/ Zwróć uwage na zdjeciu na znak z prawej strony "50 m przed skrzyzowaniem" Zobacz gdzie jest próg. Na pewno nie 10 metrów od skrzyzowania.   Komitet moze smieszny ale wypadki jak najbardziej powazne. (szcególnie ten ostatni smiertelny)    Ulice Wojska Polskiego, Olimpijczyków, Skarżynskiego tam tez sa progi. Nie słyszałem żeby ktoś mówił ze te ulice zostały zawłaszczone przez kogo kolwiek.        Argument ze gdzie indziej jest jeszcze bardziej niebezpiecznie i Burmistrz tez tam nic nie robi zeby było lepiej wogóle mnie nie przekonuje. Swiadczy to tylko o ignorancji mieszkanców przez Burmistrza Jaksona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do progu zwracam honor jest dalej niż 10 metrów ale chyba dalej się nie rozumiemy. Klonowa to nie jest niestety ulica Skarżyńskiego, Olimpijczyków czy tez Wojska Polskiego a ulica która tak jak Niepodległości i Racławicka prowadzi ruch wschód zachód tyle że na południu miasta. I ten ruch ma odbywać się płynnie. Dalej wałkujesz o progach na przejściach chociaż sam piszesz, że wypadki niebezpieczne zdarzały się na skrzyżowaniu prawda? Chcesz czy nie statystyki mówią, że ta droga jest bezpieczna a feralnym skrzyżowaniem się zajęto i zamontowano progi choć patrząc niestety na kierowców nie wiem nawet czy to wystarczy. Jednak cały czas słyszymy o niebezpiecznym skrzyżowaniu i przy okazji ktoś forsuje pomysł zamontowania progów na całej ulicy i to uważam za próbę zawłaszczenia sobie tej ulicy przez jej mieszkańców i zrobienia z niej drogi osiedlowej jak wyżej wymienione Skarżyńskiego czy olimpijczyków choć bliżej jej do Niepodległości.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...