Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wysyp pijanych kierowców na \"Trzeźwym poranku\"

Utworzony przez Muka, 11 lipca 2012 o 00:58 Powrót do artykułu
STOP PIJANYM MORDERCOM ZA KIEROWNICĄ! Wielka szkoda, że się tych czworo pijanych bandziorów nie zabiło! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana hołota nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taaak, wielki sukces naszej wspaniałej policji. Zatrzymali dwoje pijanych rowerzystów na lokalnych drogach. Pytanie , jakie potencjalne zagrożenie stważali ci pijani rowerzyści ?? Myśle, że zagrożenie bliskie zeru. Natomiast środki przeznaczone na przeprowadznie takiej akcji - ogromne. Może by tak Sz. P. policjant (jeden z drugim) wyjechałby na drogi w piątkowy i sobotni wieczór, kiedy to na drogach ginie najwięcej ludzi. Niech wreszcie zrobią coś dla naszego bezpieczeństwa.
0
Do m.ak.s. Pijani rowerzyści nie stwarzają zagrożenia ???? Ależ bzdury piszesz !!!! Jakby ci się wpakował taki prosto pod koła tak jak mi podczas rodzinnego wyjazdu z dzieckiem nad jezioro, to byś zobaczył.Pijany dziadek skręcił wprost pod koła naszego samochodu, nie wiadomo było co robić rów, samochód z naprzeciwka czy dziadek.Wpadł nam na maskę, posypała się szyba. Masakra nie życzę nikomu. Krew, straż, tłumy ludzi, na rękach płaczące dziecko.Dziadka zabrała karetka wyglądało to masakrycznie, dzięki Bogu i jak powiedziała sędzina refleksowi mojego męża przeżył. Trauma zostanie na zawsze, mógł zginąć on, albo my, bądź ktoś z samochodu z naprzeciwka, to były ułamki sekund na podjęcie decyzji...., a ty piszesz takie bzdury !!!! Tępić tych pijanych rowerzystów ile się da !!!!!!!
0
Poziom tekstów sisanych w DW coraz niższy.. wczoraj ten sam tekst opatrzony był tytułem że finał akcji trzezwy poranek był bardzo dobry bo zatrzymano tylko 4 pijanych a dzis ta sama treść tylko już z innym podtekstem dawno nie złapano tak dużej ilości pijanych kierujących heh..
0
Do Pani Rzecznik Swidnickiej Policji. Prosze podzielic sie z opinia publiczna informacjami o rodzaj pojazdu, godzinie i miejscu badania tych 65 kierowcow. Zobaczymy, gdzie i o ktorej nasi dzielni policjanci szukaja pijanych kierowcow w ramach akcji "trzezwy poranek" aby zapewnic nam bezpieczenstwo. Wiedzac, za co policjanci dostaja premie i z czego sa rozliczani, stawiam na... 20 rowerzystow wgminach Piaski, Melgiew, Rybczewice, Trawniki, 30 kierowcow zatrzymanych za predkosc na Lotnikow Polskich i w Dorohuczy, ci dwaj ze Swidnika i Krepca rzucali sie w oczy z daleka i max 10 zbadanych zgodnie z zamyslem akcji. Wnioski.
0
pat napisał:
Do m.ak.s. Pijani rowerzyści nie stwarzają zagrożenia ???? Ależ bzdury piszesz !!!! Jakby ci się wpakował taki prosto pod koła tak jak mi podczas rodzinnego wyjazdu z dzieckiem nad jezioro, to byś zobaczył.Pijany dziadek skręcił wprost pod koła naszego samochodu, nie wiadomo było co robić rów, samochód z naprzeciwka czy dziadek.Wpadł nam na maskę, posypała się szyba. Masakra nie życzę nikomu. Krew, straż, tłumy ludzi, na rękach płaczące dziecko.Dziadka zabrała karetka wyglądało to masakrycznie, dzięki Bogu i jak powiedziała sędzina refleksowi mojego męża przeżył. Trauma zostanie na zawsze, mógł zginąć on, albo my, bądź ktoś z samochodu z naprzeciwka, to były ułamki sekund na podjęcie decyzji...., a ty piszesz takie bzdury !!!! Tępić tych pijanych rowerzystów ile się da !!!!!!! [/quote] [quote name='pat' timestamp='1341987676' post='647616'] Do m.ak.s. Pijani rowerzyści nie stwarzają zagrożenia ???? Ależ bzdury piszesz !!!! Jakby ci się wpakował taki prosto pod koła tak jak mi podczas rodzinnego wyjazdu z dzieckiem nad jezioro, to byś zobaczył.Pijany dziadek skręcił wprost pod koła naszego samochodu, nie wiadomo było co robić rów, samochód z naprzeciwka czy dziadek.Wpadł nam na maskę, posypała się szyba. Masakra nie życzę nikomu. Krew, straż, tłumy ludzi, na rękach płaczące dziecko.Dziadka zabrała karetka wyglądało to masakrycznie, dzięki Bogu i jak powiedziała sędzina refleksowi mojego męża przeżył. Trauma zostanie na zawsze, mógł zginąć on, albo my, bądź ktoś z samochodu z naprzeciwka, to były ułamki sekund na podjęcie decyzji...., a ty piszesz takie bzdury !!!! Tępić tych pijanych rowerzystów ile się da !!!!!!!
Z tego co czytam sprawa jest banalnie prosta: Ty i Twój mąż macie nie po klolei w głowie!!! Nie byłem tam,ale już widzę,że Twój mąż wyprzedzał "na trzeciego" i należy do grona osób,które za grosz nie mają szacunku dla rowerzystów na drodze! Ja bym Twemu mężowi wsadził za to mandat za 1 lub 2 tys.zł -albo i za więcej (gdyby tak wycenić ile warte jest ludzkie życie). Znam te sytuacje na drodze,gdyż często jeżdżąc widzę jadących z naprzeciwka kretynów za kierownicą wyprzedzających rowerzystę w ostatniej chwili i "na trzeciego"-co w konsekwencji sprawia,że to ja muszę przyhamować,aby ten kretyn z naprzeciwka zdążyl wyprzedzić rowerzystę. Mnie zawsze uczono,że rowerzysta to też uczestnik ruchu i jeśli nie mam warunków do wyprzedzenia go (bo zbyt wąska droga),to musze najpierw(!) przepuścić pojazd(pojazdy) jadący z naprzeciwka,a dopiero potem rowerzystę wyprzedzać!
0
pat napisał:
Do m.ak.s. Pijani rowerzyści nie stwarzają zagrożenia ???? Ależ bzdury piszesz !!!! Jakby ci się wpakował taki prosto pod koła tak jak mi podczas rodzinnego wyjazdu z dzieckiem nad jezioro, to byś zobaczył.Pijany dziadek skręcił wprost pod koła naszego samochodu, nie wiadomo było co robić rów, samochód z naprzeciwka czy dziadek.Wpadł nam na maskę, posypała się szyba. Masakra nie życzę nikomu. Krew, straż, tłumy ludzi, na rękach płaczące dziecko.Dziadka zabrała karetka wyglądało to masakrycznie, dzięki Bogu i jak powiedziała sędzina refleksowi mojego męża przeżył. Trauma zostanie na zawsze, mógł zginąć on, albo my, bądź ktoś z samochodu z naprzeciwka, to były ułamki sekund na podjęcie decyzji...., a ty piszesz takie bzdury !!!! Tępić tych pijanych rowerzystów ile się da !!!!!!! [/quote] [quote name='pat' timestamp='1341987676' post='647616'] Do m.ak.s. Pijani rowerzyści nie stwarzają zagrożenia ???? Ależ bzdury piszesz !!!! Jakby ci się wpakował taki prosto pod koła tak jak mi podczas rodzinnego wyjazdu z dzieckiem nad jezioro, to byś zobaczył.Pijany dziadek skręcił wprost pod koła naszego samochodu, nie wiadomo było co robić rów, samochód z naprzeciwka czy dziadek.Wpadł nam na maskę, posypała się szyba. Masakra nie życzę nikomu. Krew, straż, tłumy ludzi, na rękach płaczące dziecko.Dziadka zabrała karetka wyglądało to masakrycznie, dzięki Bogu i jak powiedziała sędzina refleksowi mojego męża przeżył. Trauma zostanie na zawsze, mógł zginąć on, albo my, bądź ktoś z samochodu z naprzeciwka, to były ułamki sekund na podjęcie decyzji...., a ty piszesz takie bzdury !!!! Tępić tych pijanych rowerzystów ile się da !!!!!!!
Podsumuję to "analogicznie" Twoim własnym ostatnim zdaniem: "Tępić idiotów i kretynów wyprzedzających rowerzystów "na trzeciego"-tępić ile się da!!!!!"
0
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: