Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo dobry pomysł, w wielu mijscowościach takie straże by sie przydały.....bo ludzka bezmyslność nie ma granic. Wyrzucaja smieci do lasu, a potem idą grzyby zbierać, koszmar....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Fajnie, nareszcie ktoś się zabrał za ten bałagan. Gratuluje złapania tego brudasa. Niech taki patrol lub np Policja albo Straż Miejska pojawią się na ul. Żeglarskiej na odcinku między Osmolicką a Powojową. Tam jest istny śmieciowy koszmar. Ludzie to jednak brudasy.
0
Brawo za złapanie śmieciarza.Chwali się,że ktoś bierze się za to.Długa droga do osiągnięcia sukcesu,ale trzymam kciuki :)
0
No w końcu przynajmniej jeden z brudasów beknie i to nie tylko za śmiecenie, bardzo mnie to ucieszyło :D
0
Bardzo ciekawa inicjatywa. Ileż to można chodzić i patrzeć na ten syf. W lasach łąkach wszędzie pełno śmieci. Karać i jeszcze raz karać. Ale nie aparatem państwowym :)
0
Brawa i szacunek dla tych ludzi z Gminy Mełgiew - widziałem ich kiedyś w akcji - faktycznie, zbierali śmieci przy drodze w Minkowicach do worków. Gratuluję pomysłu i wysiłku, oby tylko urzędnicy byli przychylni inicjatywie oraz sami mieszkańcy nie bali się zakasać rękawów.
0
Te prace powinni wykonywać wszyscy jeżdzący po pijaku, popełniający wykroczenia i wybryki chuligańskie,a nie siędza w pierdlu i zero z nich pożytku. Jak będę prezydentem to zmienię ten chory kraj w zdrowy organizm. wszyscy się oglądaja na siebie a do roboty nie ma chętnych. Każdy kto zniszczył, ukradł i tp powinien oddać dług z nawiązką
0
A co z ustawą tzw śmieciową? Czyżby kolejny gniot napychający kasę niewielkiej ilośći tzw. przedsiębiorców/lobbystów śmieciowych? Zauważyłem że od lipca  ub. roku podwoiła sie ilość dzikich wysypisk w lasach, rowach itp....
0
Apropo tematu śmieciowego. Widziałem ostatnio bardzo fajną aplikację na komórki pozwalającą namieżać dzikie wysypiska, oznaczać je na mapie i skrzykiwać sie na ich oczyszczenie lub ścigać urzędy by się tm zajęli. Jak by kogoś zaintereowało to niech zajży na stronę trashout.me. Apka jest po Polsku.
0
apropo sprawy śmieciowej. Widziałem ostatnio bardzo fajną apkę na smartfony pozwalającą oznaczać dzikie wysypiska, wstawiać na mapę i albo skrzykiwać się na sprzątanie albo ścigać urzędy by coś z tym zrobiły. Jak kogoś interesuje to jest dostępna na stronie trashout.me Apka jest po polsku
0
Podejrzewam, że gdyby  w gminie były kosze bądź pojemniki na eternit, na lodówki i inne rzeczy do wyrzucenia to gminę taniej by kosztowało wywiezienie tego jak sprzątanie po śmieciarzach. Niestety wszystko w tym kraju czycha na obywatela, żeby mu skóre skroić, choćby opłatami za wywóz śmieci i efekt jaki jest każdy widzi. Chwała tym obywatelom za ich wysiłek.
0
Podejrzewam, że gdyby  w gminie były kosze bądź pojemniki na eternit, na lodówki i inne rzeczy do wyrzucenia to gminę taniej by kosztowało wywiezienie tego jak sprzątanie po śmieciarzach. Niestety wszystko w tym kraju czycha na obywatela, żeby mu skóre skroić, choćby opłatami za wywóz śmieci i efekt jaki jest każdy widzi. Chwała tym obywatelom za ich wysiłek.
Niestety, ciebie nie czeka "chwała". Ani za ortografię (czyhać!), ani za intelekt. Nie masz zielonego pojęcia o gospodarce odpadami. Gdybyś miał, to wiedziałbyś, że "pojemników na eternit" być nie może, bo zabrania tego prawo. Eternit mogą zbierać tylko wyspecjalizowane firmy. Pakuje się go nie do pojemników, a w folię, dość solidną. Potem wywozi się do specjalnie przygotowanych miejsc i utylizuje. Co do pojemników na lodówki, to musiałyby być one pokaźnych rozmiarów. Gdyby twój rozum takie posiadał, to nie pisałbyś bzdur, a starą lodówkę po prostu przekazałbyś firmie, która zbiera zużyty elektrosprzęt. To naprawdę jest możliwe, jeśli obywatel ma odrobinę chęci i rozumu. A idiotom zaśmiecającym lasy, łąki i inne zielone miejsca rzeczywiście trzeba łoić skórę - i dosłownie, i w przenośni.
0
Takie patrole przydałyby się również przy miejscach gdzie można legalnie wyrzucać śmieci. W Świdniku notorycznie do ogólnodostępnych śmietników swoje śmieci wyrzucają osoby z domków jednorodzinnych. Częstym widokiem jest podjeżdżający samochód, z którego wysiadająca osoba wyciąga z bagażnika worki ze śmieciami i po prostu je wyrzuca do śmietnika, za który nie płaci. A przecież mają swoje śmietniki przy domach! Oczywiście wiadomo dlaczego tak się dzieje. Jednak skoro kogoś stać na taki dom... Świdnik jest niewielki miastem, ludzie się dobrze znają, wiedzą gdzie kto mieszka. Nie jest to tylko moje spostrzeżenie. Wiele osób to widzi i mówi, że to nie w porządku. Ale co w tym kraju jest w porządku, skoro nawet śmieci podrzucamy innym?...  
0
Konfident wczuł się w role. sam pewnie wywala śmiecie gdzie popadnie, żeby odwrócić uwagę ... 
0
Ale ty pusty jesteś ... Tacy jak ty tylko siedzą na du*** i krytykują, bo tak bezpieczniej - z ukrycia...
0
Kocham cie robert
0
Robert jestem z ciebie dumna
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: